Пак за чаршафите: гладите ли ги?

  • 9 186
  • 196
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 983
Не ги гладя, не намирам смисъл след като още след първото лягане и се намачкват.

# 151
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
От време на време, но в повечето случаи не ми се играе да ги гладя.

# 152
  • Русе
  • Мнения: 2 354
не, аз по принцип не обичам да гладя.... но заради бебка го правя, и то само нейните дрешки

# 153
  • София
  • Мнения: 3 271
Да, гладя ги от време на време

# 154
  • Мнения: 4 111
Често ги гладя - доставя ми удоволствие да легна на гладени чаршафки... Случва се и да пропусна.  Wink

# 155
  • Мнения: 154
Не ги гладя, не намирам смисъл след като още след първото лягане и се намачкват.
смисъла от гладенето на детските дрешки и като цяло на бельото е стерилизация а не да са гладки. или поне аз така си мисля.

# 156
  • Варна
  • Мнения: 10 806
Аз ги минавам с ютията, пък наскоро чух по ТВ, че не е добре да се гладят, защото така не попивали потта от изморените ни тела.  Crazy

# 157
  • Мнения: 2 407
На 4 ги сгъвам и ги гладя.

# 158
  • Мнения: 2 910
До преди 1г. ги гладех, след което започнах направо да ги сгъвам, след като изсъхнат. По същия начин започнах да процедирам и със спалното бельо на детето.

# 159
  • Sofia
  • Мнения: 358
Ужас! Аз вече гледам и другите неща да не гладя(с повече омекотител) та чаршафите  ли?no

# 160
  • Мнения: 48
И аз обичам да си лягам на гладени чаршафи.
Да, гладя всичко наред, /без бельото с ликра и ластици/ , дори гладя ръкохватките... Rolling Eyes

# 161
# 162
# 163
  • София
  • Мнения: 6 999
Всичко се глади - в това число чаршафите, пуловерите, бельото /без дантелите/... Никакви компромиси по въпроса.  Naughty

# 164
  • Мнения: 277
Да, гладя всичко, случва се да направя изключение, но правилото е да ги гладя  Peace

Общи условия

Активация на акаунт