сурогатна майка

  • 8 812
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 334
te_ni Писах ти на лични,сега нямам много време ще се включа пак!

# 31
  • Мнения: 2
Здравейте момичета, аз съм нова тук и силно се вълнувам от темата сурогатна майка, защото и аз имам нужда от такава. Моля ви ако някой може да ми каже клиника , в която биха били съгласни да направят такова нещо. Също така ако някой знае какви документи са нужни - от юридическа гледна точка. Благодаря ви ще чакам с нетърпение отговори.

# 32
  • Мнения: 334
Момичета не съм специалист точно в тази област, но ще се опитам да се поровя и ще Ви пиша веднага щом разбера нещо по-съществено! Също така ще се посъветвам и с колеги и ще пиша пак!
Тени писах ти на лични за риска от това жената която износва детето, ако сключи брак- съгласно Семейния Кодекс - мисля че беше чл.32 - а именно, че  Баща на детето е съпругът на майката!
Весели празници от мен! Това е за сега!

# 33
  • София
  • Мнения: 7 242
А някой знае ли как е уреден този въпрос в другите европейски страни и САЩ? Аз бих се поровила в Гугъла, но английският ми е зле.

# 34
  • Мнения: 2
В САЩ сурогацияте е напълно законна от 1985г. За там това е нещо нормално. Писах си с едно момиче от САЩ в момента една приятелка на нейния мъж им износва 2 бебета и те са супер щастливи. Обаче е много скъпо. Особенно за чужденци. Гледах и един документален филм как 2 чужденци отиват в Русия да си вземат детето износено от друга жена и директно при раждането детето се записва на тяхно име, а не на жената, която го е износила. Има си такива агенции, които директно намират сурогатна майка, уреждат документи и т.н. ти само трябва да отидеш да си вземеш детето и разбира се да платиш, но незнам колко. Решила съм скоро да пиша до такава агенция в Русия и в Гърция и ще видя какво ще ми кажат.

# 35
  • Мнения: 11 607
В САЩ сурогацияте е напълно законна от 1985г. За там това е нещо нормално. Писах си с едно момиче от САЩ в момента една приятелка на нейния мъж им износва 2 бебета и те са супер щастливи. Обаче е много скъпо. Особенно за чужденци. Гледах и един документален филм как 2 чужденци отиват в Русия да си вземат детето износено от друга жена и директно при раждането детето се записва на тяхно име, а не на жената, която го е износила. Има си такива агенции, които директно намират сурогатна майка, уреждат документи и т.н. ти само трябва да отидеш да си вземеш детето и разбира се да платиш, но незнам колко. Решила съм скоро да пиша до такава агенция в Русия и в Гърция и ще видя какво ще ми кажат.

Това е СУПЕР! Hug

# 36
  • Мнения: 5
Преди 2 години ми бе остранена матката и сега единственната възможност да си имаме дете с мъжа ми е да намерим сурогатна майка, която да ни износи детето, естественно срещу много добро възнаграждение. МНОГО МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ НИ! mami.78@abv.bg 0887070126

ключови думи: бебе, бременност, сурогатна бременност, ин-витро, зачеване, зачатие,

Общи условия

Активация на акаунт