Пижо и Пенда на гости в Кралството-тема 6

  • 22 016
  • 284
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 363
Ани, аз все си мислех, че съм се аклиматизирала, но тоя човек тотално ми разби вярата Laughing

Аз все потропвах от студ, като трябваше да му използвам офиса и той по този повод ми каза,как в тях е вечна борба между дъщерите му и него. НА тях им студено, на него топло.  Grinning
При нас температурата в къщи е удобна - 24С - 26С максимум. Вечер пада,понеже парното го спираме, А като не сме в къщи не работи. Работи само колкото да затопли стаите сутрин преди ставане и ние като излезем се изключва. И полвин час преди да се приберем се включва и до 21.30.

По повод на парното. Бритиш Газ са смъкнали цените на парното си- първите да ги смъкнат (но те бяха и най- високи) Последвани от Пауърджен. Май те са единствените за сега.  Thinking
Очакват се цените да паднат тази година. Да видим.

Арлийн,, твойта щерка  Naughty Много от рано почва с гаджетата Mr. Green
Да му мислите вие, като поотрасне още малко Crazy

# 31
  • Мнения: 1 363


честит Първи Март

Да сте здрави и засмяни, жизнени и щастливи

Благодаря, че ми напомнихте на време

# 32
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
miravmbd, чак сега видях това за влакчето. Embarassed Но картата е страхотна!!!   bouquet Благодаря! Чичко гугъл въпреки търсенето, което направих, не ми изкара нищо подобно #Cussing out

# 33
  • Мнения: 1 959
miravmbd  ние сме си открай време с Пауърджин.когато се преместихме в новата къща беше с Бритиш Гас и когато сменяхме пак Пауърджин тези от бритиш гас се изцепиха че можели и да не може  #Cussing outда се сменим и моя като отвори това гърло да видиш как ни смениха гадовете бързо бързо.От Пауърджен сме доволни за сега,че даже и точки за Теско ми дават Whistling

# 34
  • Манчестър
  • Мнения: 2 484
И аз от много години съм с Паурджин и съм си хапи,обаче наскоро ги купиха скандалните E-ON,които пък са собственици на няколко енегрокомпании в БГ и правят много шашми.....маи трябва пак да почна да засичам газо и елетромера.
Иначе Бритиш газ свалиха цените,доиде един да ме зарибява да се вържа пак към тях и не знам какъв щял да ми бъде бенефита от това,а,давали 40 лири ако суичнеш за тях...а аз се правя на луда и викам  --ааааа,ама всеки месец ли?С този poor customer service ще трябва да ми плащате за да стоя с вас......също каза,че през Август пак щели да ги свалят.

# 35
  • Манчестър
  • Мнения: 2 484
Вземат си отпуск заради опашки за ток

Фирмите във Варна вече дават отпуск на служителите си, за да си платят тока. Причината е, че пред касите на Енергото, собственост на E.ON, отново има километрични опашки. "Това ли са европейците? Следващия месец ще дойда с храна и вода за три дни", роптаеше на опашката 40-годишният Желязко Аврамов. Две от трите каси в централна поща спряха работа още преди обяд във вторник и пред тях висна оправдателната бележка "Не работи поради технически причини!". От Е.ON обясниха, че сривът в системата е заради новия софтуер за плащане, и се надяват до 14 дни да бъдат отстранени всички проблеми. Немците посъветваха абонатите да плащат през банкомат, интернет и по банков път и увериха, че няма да начисляват лихви за просрочилите.

# 36
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
Честита Баба Марта, момичета!!!

В нашето семейство отдавна се мъкнем с тениски с къс ръкав  Laughing Бабите непрекъснато мърморят, че не обличам дебело децата, даже един лифтаджия на Алеко ми направи забележка, че Жорко бил без яке  Crazy А един друг не му позволи да се качи на лифта докато не се закопчае  Laughing
Успях да кача само снимки от Алеко, другите мъж още не ги е прехвърлил от служебния си компютър  Tired
Bec, на екскурзия ли идвате  Flutter
Ave, не знам дали заради фирмата или заради мястото се е получило така. Малко са българите, които имат разплащателни сметки, а плащанията по нета са слабо разпространени у нас. Бременна съм висяла на подобни опашки, а работното време винаги е било едно такова странно  newsm78 То и тук сигурно така ще стане, ако тръгнем лично и на място да плащаме сметките за ток, телефон, електричество, вода ....

# 37
  • Мнения: 1 860
Честита Баба Марта!

Да попитам, пък някой може и да знае. Има ли нужда да се регистрирам като чайлд майндер, ако искам да работя селф като детегледачка?  Rolling Eyes Бях казвала, че си намерих едни сладури за гледане от време на време и снощи ходих пак. Бяха ми нагласили една торба с подаръци аз Габи.  Party А, малката ми беше направила картичка с името ми.  Flutter Майката ме пита дали може да ми даде номера на нейна приятела, която също има нужда от детегледачка от време на време, но се чудя дали трябва да мина през регистрация или просто мога да си го пиша на селфа?  Thinking

# 38
  • Мнения: 1 959
Мисля че трябва да се регистрираш.Аз се записах за преводач към болницата и трябваше да се регистрирам

# 39
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Честита Баба Марта!Да сте живи и здрави вие и семействата ви!
   Мира, какви магазини, бре Simple SmileВ града ни са само 3.Сигурно на продавачките им е писнало да ме гледат SunglassesСхванал ме е здраво кръста и не се застоявам на компютъра.

# 40
  • Мнения: 992
Честита Баба Марта!

# 41
  • Мнения: 19
честита баба марта мами  bouquet ,аз до сега бях ноемвриските мами , но имам проблем и искам да ви помоля за савет- дзжьщеря ми е на 4 месеца и преди около месец отказа да яде видяхме се в чудо,сега вече хапва не много но все пак яде  храната е COW & GATE COMFORT1 и сега има ужасно разтройство/и вече сам почти сигурна че е от храната HV ми каза да вземем нея/преди яде6е аптамил но сега нещо не и харесва, Дайте савет кое мляко да взема защтото сам ужасно обьркана. благодаря предв newsm51арително

# 42
  • Мнения: 508
Честита баба Марта и от мен-румени-червени,бели и засмени:)
Били оправяй се по-бързо  bouquet

# 43
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
4efi , на 4 месеца няма как да не и харесва Аптамила.На тази възръст бебетата страдат от криза на растежа.Наблюдават се два фактора, или намаляване на храната, или рязко увеличаване.Също така никненето на зъбите също са фактор за отказване на млякото за няколко дни.Има вероятност от допира на биберона да я болят венците и за това да отказва да се храни.3 дни без храна не са фатални, всички лекари го казват.Не насилвай детето, ако не иска, защото може да получи отвращение от биберона.Опитай да дадеш Аптамила с лъжичка, като внимаваш да не допираш венците.А по време на разстройство в никакъв случай НЕ сменяй млякото.Дори и при здраво дете като се въведе ново мляко първите 48ч. трябва да се следи за всяка промяна и да се уведомява лекаря.Има вероятност разстройството да се засили още повече!Аптамила се води за едно от най-добрите АМ!
 arliin, ще се оправя Wink

# 44
  • Мнения: 1 860
4efi, както ти е писала БилянаPeace Аз откакто спрях да кърмя Габи (2.5м) е само на Кау&Гейт. И до сега го пие и винаги го е харесвал. Ако искаш да и смениш млякото изчакай да и мине разстройството.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт