Отслабване с мляко и лимони- 2

  • 11 702
  • 134
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 085
Aз имам един въпрос, свързан с газираните напитки- всички такива ли са "вредни", или само тези, съдържащи захар и подсладители.Как би ми се отразила содата примерно?А бирата Mr. Green?

# 31
  • Мнения: 306
Добро утро на всички!!!Лек и спорен ден Ви желая!!!!
Някой, помислих, че си се отказала!Хубаво си решила да продължиш,аз сега правя точно така!!!Как успяваш да не се теглиш??????
Аз като отворя очи и тичам на кантара!!!
Дездемонке, не се отчайвай!!!Аз за 15 дни на лимони,после грейпфрути свалях,качвах, задържах и едва днес съм  ---0.600кг.!!!!Пробвай с грейпфрути!!!!
Кларис,газираното принципно е вредно - все пак е чиста химия с 1 тон боклуци и мисля,че не трябва да пиеш нито нето, нито бирата!!!!Нека и някой друг да каже, че аз не пия никакво газирано и бира.
Успех на всички!!!!!!!!!!!!!!!

# 32
  • New Zealand
  • Мнения: 871
Мими,Авентура,Имах,Попина и другите да не ги изброявам КЪДЕ СТЕ????
здравейте и от мен! аз тези дни само ви чета, но не  спазвам режима с млякото и лимоните. чакам да ми дойде цикъла, да изтече и тогава пак съм с вас. в момента пия хормони Sad надявам се скоро това мъчение да свърши...не знам само дали това закъснение има връзка с лимоните... newsm78 доколкото разбирам другите нямат подобни проблеми Rolling Eyes

# 33
  • Мнения: 4 053
добро утро и от мен Wink
от днес съм на грейпфрут,та да видиме и мойте постижения,
имам едни 4 кила дето не ги понасям ама, на,не мърдат с нищо,
стискайте ми палци да успея,
исках да питам,мога ли успоредно с вас и инхуа да пия  newsm78

# 34
  • Мнения: 306
Авентура, радвам се,че си взела мерки!!!Строгите диети +стрес,климат и други безобидни неща могат да доведат до твоя проблем!!!
Мони,мисля, че няма да има проблем,но не прекалявай с него!!!Ако получиш болки го спри!!!!

# 35
  • Мнения: 226
Добро утро и от мен!
Аз искам да ви стимулирам като ви споделя моите резултати. От 5 или 6 дена (не помня точно  Blush ) всяка сутрин закусвам само 1 голям грейпфрут. За това време съм  -0.5 кг  Mr. Green Аз съм доволна на това, тъй като имам да свалям последните останали 5 кила, а всички знаем колко е трудно.
За да бъда честна, не яма хляб и сладко, но и преди грейпфрутите не ядях и нямаше никакъв ефект  #2gunfire И все пак не го спазвам така стриктно  Blush случва ми се да хапна някой бонбон например, но смятам, че ако не го правя става по-зле за мен самата  ooooh! ох незнам и аз вече...
Та мисълта ми е, че вие ме запалихте и искам да ви кажа, че ще има ефект! Само не се отказвайте. Успех на всички ви  Hug Hug Hug

# 36
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
Аз досега съм правила нещо подобно, но с ябълков оцет, домашен. Но и там трябва да се прави почивка. добре ми звучи варианта с водата, но имам въпрос за лимоните - колко големи да са? като грамаж, приблизително. Диетка си пазя, ама моя си, ефикасна е. За месец и половина - 4.5 кг надолу. Но доста още има, затуй няма да се спирам, после и грейпфрути ще пробвам.Но те са по-еднакви на размер, сигурно няма значение колко точно тежат. Ако и да не пиша редовно, ще ви попрочитам за интересни идеи и комбинации на вашата диета с други.
НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ ВОДАТА!Аз пия по около 3 литра дневно течности. Организмът свиква постепенно с това, сега с по-малко се чувствам зле  #Crazy

# 37
  • Мнения: 4 053
Мони,мисля, че няма да има проблем,но не прекалявай с него!!!Ако получиш болки го спри!!!!

кви болки бе душа  newsm78

# 38
  • Мнения: 306
Браво, Лори!!!!Увеличи грейпфрутите до 3 на ден + 1 лимон сутрин с хладка вода и ще имаш още  по-големи резултати!!!Благодаря,че сподели и даде надежда!!!Успех и на теб!!!!Отчитай се по-често!!!
ЖД,гледай да са сочни с нормални размери!!!!Моите грейпфрути са по-дребни, за да ги цедя по-лесно!Аз от 21.02 съм на 1 лимон сутрин с хладка вода и 3 грейпфрута за деня/30 мин. преди ядене/Каква е тази твоя диета???Би ли я споделила?????

# 39
  • Мнения: 306
Абе, някой в темата се оплакваше от него,ама не помня кой!!!Много надувал корема и т.н.!!!!

# 40
Добро утро и от мен Grinning
Втори ден ми е с лимоните и се чувствам добре.Определено ми убиват апетита.
Аз ги пия заедно с млекцето, така ми харесва. Не зная като станат седем как ще е Sick
Успех на всички!!!!! Grinning

# 41
  • Мнения: 577
добро утро лимонки Hug
няма да ви казвам какво сьнувах И тази вечер Cry
понеже ми писна от тези греипфрути,ми се ще да ви попитам мога ли да си пийвам само по 3,4 лимона всеки ден newsm78 и ананасче от време на време?

# 42
  • Мнения: 577
.......
Аз ги пия заедно с млекцето, така ми харесва. Не зная като станат седем как ще е Sick
споко,като станат седем не е толкова зле.След като си ги разпределиш за цял ден Peaceпьк и като видиш как си се вталила,не седем а седемнадесет ще изпиеш с кеф Laughing Mr. Green

# 43
  • Мнения: 306
Надежда, аз пиех до 4 лимона,после за 3-4дни по 3, после по 2...,ако не можеш пробвай така!!!!
Здравей, Ани!!!Мисля, че можеш!!!!!!!!!!!Как си???Да не те запечат лимоните!!!!!

# 44
  • Мнения: 577
Здравей, Ани!!!Мисля, че можеш!!!!!!!!!!!Как си???Да не те запечат лимоните!!!!!
и аз така си помислих,ама реших да се консултирам с вас все пак.
значи аз правя промяна в плана ,и започвам да пийвам по 3 лимончета на ден.
аз сьм добре иньче мило мое дунтче(като изключим баничките които сьнувам Crazy Sad)благодаря че попита.
а сьс КолюЗетя нямам проблеми.
каде се изгуби МИМИТКА???

Общи условия

Активация на акаунт