Мюзик Айдъл

  • 25 246
  • 617
  •   1
Отговори
# 570
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Ей тази песен за кравата ме изкефи максимално  Joy  Joy  Joy за кокошките също не е лоша, но кравата - издухва всичко  hahaha

# 571
  • Мнения: 959
абе не мога да разбера едно - колко страници се изписаха по адрес на Слави, че е еди какъв си....., ами който не ги харесва и не го понася да не го гледа, както и Глория - чета аз отрицателните коментари за тях как не ги траете, а в същото време продължавате да ги гледате и коментирате. Що за народ сте бе? Има и други телевизии за гледане.
Специално аз много си уважавм както Слави, така и Глория и другите членове на комисията, а предаване то ми харесва и ще си го гледам.

# 572
  • UK
  • Мнения: 3 959
В интерес на истината Глория ми прави страхотно впечатление чисто с присъствието си. Никога не съм я харесвала, не съм я и слушала, просто ми прави много добро впечатление. Няма и да я прослушам заради това, но има присъствие.

# 573
  • Мнения: 3 818
В интерес на истината Глория ми прави страхотно впечатление чисто с присъствието си. Никога не съм я харесвала, не съм я и слушала, просто ми прави много добро впечатление. Няма и да я прослушам заради това, но има присъствие.

Да, и аз това си мислех снощи, докато я гледах.
Освен това независимо дали някой харесва музиката й или не, да се твърди, че не разбира от музика и не може да пее, ми се струва смехотворно. Най-малкото се занимава с това поне от десет години, все се е научила да разпознава правилното пеене.

# 574
  • Мнения: 1 533


Относно визията. Това е Лакиша Джоунс от 6ти сезон на Америкън Айдъл, за която си мисля, че ще спечели. Пълничка е, имаше доста по-красиви от нея, които отдавна отпаднаха, но като запее направо оставам без дъх.

# 575
  • UK
  • Мнения: 3 959
Според мен визията е определяща само ако се колебаят да го пуснат или не кандидата. Все пак визията прави първо впечатление, винаги. Досега видяхме доста грозновати момичета и момчета да минават, защото пеят страхотно. И обратното. Не можете да кажете че пускат само заради визия. А и на следващия кастинг всеки си показва каквото може. Снощи имаше едно много хубаво момиче, това дето Слави и взе чантата и... бялото пухкаво нещо, тя пееше покъртително, но беше красива, не я пуснаха, нали?

# 576
  • Мнения: 1 273
Незнам защо обсъждаме толкоз външния вид на участниците. Има ли значение какво е? В крайна сетка след като останат 40-- ние решаваме кой да е победител  и тогава ще се разбере какво се предпочита в БГ.

# 577
  • Мнения: 781
Комисията няма да коментирам кой какво може, но си мисля, че Дони се проклина дето се е хванал на това хоро....

приятно гледане.....
 

http://www.vbox7.com/play:131bc69b

# 578
  • Мнения: 1 533
Ами обсъждаме си. По темата.

# 579
  • Мнения: 302
Незнам защо обсъждаме толкоз външния вид на участниците. Има ли значение какво е? В крайна сетка след като останат 40-- ние решаваме кой да е победител  и тогава ще се разбере какво се предпочита в БГ.

Дано наистина да е така.След последния Big Brother много се съмнявам,че са нагласени нещата!Просто не вярвам че тризначките бяха любимките на целия български народ!

# 580
  • Мнения: 4 371
Коя е Марго? Може ли снимка?

# 581
# 582
  • София
  • Мнения: 1 105
В интерес на истината Глория ми прави страхотно впечатление чисто с присъствието си. Никога не съм я харесвала, не съм я и слушала, просто ми прави много добро впечатление. Няма и да я прослушам заради това, но има присъствие.

Точно! Една от причините да не гледам предаването до сега беше тя. Четях разни коментари, и тук и от вестници, и мислех, че страшно се надува. Тръгнах даже да пиша един отговор в темата не в неин плюс, ама си викам "я да видя за какво иде реч"...и останах много приятно изненадана, точно от нея. А Йорданка Христова ме изкефи като каза на момчето от детския дом "Ела, лельо..." да си вземе розови лист. Някакси беше далеч от превзетостта, не че тя някога е била превзета. Стана ми мило такова едно. Кефят ме и те, и кандидатите и водещите Grinning.

# 583
  • Мнения: 803
Засега съм доволна от цялото шоу - гледам го и сама се хиля. Нямам забележки към журито, нямам забележки към водещите,  нямам забележки и към явяващите се - едни ме разсмиват до сълзи, други ме умиляват, трети ме смайват с таланта си.
Ще продължавам да го следя, макар да мисля, че кастингите ще си останат най-интересната и забавна част от цялото предаване.

# 584

Общи условия

Активация на акаунт