Какво е да имаш домашен любимец? Моля обяснете...

  • 11 775
  • 199
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 14 654
Но алергията трябва да лекуваш задължително, защото не живееш в стерилна среда. С течение на времето, такива нелекувани алергии се задълбочават и към тях постепенно се добавят и други. В един момент вече започваш да имаш алергия от какво ли не и е много мъчително, като на края се стига до "Кортизон", което е ужасно. Виждала съм го много пъти, затова и го твърдя.
Съжалявам за оф-топик-а.
не е вярно Simple Smile

# 196
  • Мнения: 2 759
...Това са животни, не хора - не правят секс за удоволствие...
              Toва изречение ме хвърли в музиката, честно...

# 197
  • Мнения: 1 546
...Това са животни, не хора - не правят секс за удоволствие...
              Toва изречение ме хвърли в музиката, честно...

Да, ама е точно така!Секса при тях е само инстинкт!

# 198
  • Мнения: 5 140
Кас, това с домашния любимец си е голяма отговорност. Ние имаме куче порода питбул.
Така излагам си аргументите:
1. Никъде не можем да отидем за уикенда, трябва да го мъкнем и него
2. Разходки - сутрин и вечер, сняг, студ, пек и т.н.
3. Миене и чистене в къщи, защото от косми не се търпи
4. Миризмата в къщи се променя, особено ако е голямо куче като при нас.
5. Ангажимента е голям

Единствено яденето не ме притеснява, защото нашия дзвер яде всичко и откакто го имаме храна не сме изхвърляли.

# 199
  • София
  • Мнения: 1 444
Разбира се, че е по-лесно да нямаш котка при тежка алергия, никой не те задължава. Но алергията трябва да лекуваш задължително, защото не живееш в стерилна среда. С течение на времето, такива нелекувани алергии се задълбочават и към тях постепенно се добавят и други. В един момент вече започваш да имаш алергия от какво ли не и е много мъчително, като на края се стига до "Кортизон", което е ужасно. Виждала съм го много пъти, затова и го твърдя.
Съжалявам за оф-топик-а.


Абсолютно неверни твърдения.Никаква логика няма дори в  написаното.Малката ми дъщеря е с тежка алергия по рождение, голям кошмар бяха първите четири-пет години, докато поизрастне частично.От раждането си живее с куче, което не е усилвало алергичните и пристъпи.Наблюдението е най-полезното, коя храна как влияе, времето, мазилата, материите на дрехите, всичко, до което се докосва или консумира. Алергиите не се лекуват, овладяват се и се израстват частично с възрастта, особено през пуберитета,а при момичетата и раждането , контролираш нещата с хранителни диети и т.н.Няма такова нещо, като добавяне на още алергии, а Кортизона е архаично средство.................пост на човек, който не се е сблъсквал с проблемите на така модерните напоследък алергии.

Общи условия

Активация на акаунт