Плодово или зеленчуково пюре първо

  • 1 735
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 679
Според мен най-добре да започнеш захранването при 5 пълни месеца със зеленчуково пюре. Peace
А в шести да въведеш кашата.

Peace

# 31
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Започнах със зеленчуково, после минахме на плодово, след това на каша, попара и така нататък  Peace

# 32
  • Мнения: 9 481
 "....ако му дадеш сладкото първо, няма да иска после зеленчуците..."

НЯМА такова нещо!
Я помислете малко-какъв е вкуса на кърмата/АМ??? newsm78
Ами ако не сте опитвали-опитайте Mr. Green
СЛАДЪК! Laughing
 Т.е. няма никакво значение следващото какво ще е..ако му хареса на бебето ще го яде. Без значение какви усилия ще полагате да коригирате вкусовете му  Whistling

# 33
  • Мнения: 151
За пръв път чувам да се започва със зеленчуково пюре.Плодово първо.ние още не сме стигнали до захранване,но покраи мен от всички мами,досега не съм чула някои да започне захранване с зеленчуково първо.Но ти си знаеш ако искаи си слушаи педито.
След като ти отговорих това което мисля и съм чувала,започнах да разпитвам много и да искам съвети за кое 1- во и наистина получих много отговори ,че първо са дали зеленчуково защото ако се даде след плодовото може да не му хареса.Аз вече се двоума и незнам кое ще дам първо.По всички теми има противоречиви отговори,някой път много се обърквам. Sad

# 34
  • София
  • Мнения: 3 064
Май няма особено значение, стига да въвеждаш продуктите един по един и достатъчно бавно.

# 35
  • Мнения: 1 353
Ако се въведе първо плодовото може да откаже след това зеленчуковото . Но гаранция никакво. Всяка майка си преценява. Опитах с плодово не поиска, после пробвах със зеленчуково и това не й хареса. Като дадох оризова каша нещата се получиха(горе-долу)

Общи условия

Активация на акаунт