Нещо да имате в повече?

  • 2 831
  • 70
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 109
Много обеци имам и обожавам да си купувм, но не ги нося. Съшото е и с лака за нокти.Имам над десет, стоят си в хладилника и въобще не се лакирам, а акто видя някой и ми хареса едва се удържам да не си го купя.Нямам много козметика, но пък и тази дето я имам ми е много. Понякога раздавам

# 31
  • Мнения: 7 114
Аз на толкова малко място не мога да побира шишетийте си.

# 32
  • Мнения: 2 759
            Всъщност, сега си спомних: сапуни и шампоани... Ама че съм заплес! На едно къпане използвам 6-7 сапуна и 2-3 душ-гела... Обичам да имам много шампоани и балсами и да ползвам един вид не повече от веднъж седмично... Нещо като приложна аромотерапия, дойде ми отвътре преди време и много ми харесва  Hug.

# 33
  • 1st floor
  • Мнения: 9 117
Абе аз първо не се гримирам, второ съм неподредена Laughing

И трето, живея във всичко на всичко една стая, то с толкова козметика няма да остане място за мене  Crazy
висчко това се отнася и за мен с пълна сила. А, и още нещо - не мога да натрупам такава колекция, щото много обичам да си подарявам кремчетата и парфюмчетата... Laughing-всичко което не е влизало в употреба един месец на зад, изчезва от шкафа!

# 34
  • Мнения: 495
.... Не знам това фетиш ли се нарича, пристрастяване ли или някой така разбира поддържането на външния си вид... .
под поддържане на външния вид аз лично разбирам цялостна грижа, не само гримиране
не мога да се възприема като "поддържана", ако съм с разплуто и целулитесто тяло например, ако ще и да съм професионално гримирана

# 35
  • Мнения: 3 447
Изключително полезно нещо. Моите гримове заемат един шкаф от секцията и един... хм... кашон от принтер  Embarassed
Напоследък ги раздавам на децата на двора - и те доволни, и аз дишам по-леко  Rolling Eyes

# 36
  • Мнения: 1 951
Килограми имам в повече...
Иначе колекцията ми от гримове е символична.

# 37
  • Мнения: 2 891
Грам не се гримирам. Ако има някакъв специален случай, може и да си мацна едно червило и малко спирала. Повече не искам.

# 38
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Аз моите ги държа в едно чекмедже от бюрото.

Обаче напоследък много нещо зян отиде.

Луиза ги напада.

# 39
  • Мнения: 1 432
Много не6та в пове4е имам.  Crazy разни туби с мазила,гримов4енца ,сен4ици,молив4енца,спиралчици,и килца изли6ни имам  Embarassed.А най-много имма дре6ки за като отслабна  Joy

# 40
  • София
  • Мнения: 5 289
Имам доста декоративна козметика,но определено не е подредена по
този начин,пръснала съм ги по разни чантички и несесерчета.Само като вляза в такъв магазин съм като луда Laughing,изпадам в егати еуфорята smile3508 и искам да си купя поне половината неща,ама...... newsm09
Иначе и аз мисля,че тези нещица са на гримьор. smile3521

# 41
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Не, това не е моят шкаф. Много химия има тук, а аз се стремя да пазя природата. Онзи ден си направих маска за лице от ябълка, лимон и мед - половината я изядох. Толкова много се спестява така.

# 42
  • Мнения: 5 370
Освен излишни килограми нищо друго нямам в повече.
Ако има някой, дето да му трябват, да сФирка. Whistling

# 43
  • Мнения: 811
Аз съм озъбено,свирепо куче  Mr. Green

# 44
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Козметиката не е моя страст.
Купувам ново, когато съм свършила старото. Винаги знам какво точно искам - цвят, марка и пр.

Общи условия

Активация на акаунт