Нещо да имате в повече?

  • 2 824
  • 70
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 13 512
Мисля,че ако си подредя по този начин бялата козметика и гримовете....мога достойно да им се опра на тези от снимките:-) все се изкушавам като излезе нещо ново - да си  го купя, преди да съм свършила старото и така- от години... но разчиствам постоянно и нямам неща с изтекъл срок....но много ми е жал като трябва да хвърлям...гледам да раздавам.

# 61
  • Мнения: 175
Имам си много, даже в повече, ама си ги ползвам всичките. Вече малкия рови и сипе и маже по килима, ама аз не се предавам и трупам нови:)

# 62
  • Мнения: 1 455
Много неща са ми в повече.Обикновенно първо купувам,после мисля Crazy
Обувки и гримове-това ми е страстта.Имам много,според възможностите,обичам да съм различна и затова се сменят ежедневно. Whistling

# 63
  • Мнения: 619
Аз понякога си мисля че прекалявам с покупките на червила.
Незнам колко имам ,ама са много.Май са ми в повече. Thinking

# 64
  • Мнения: 6 417
Любопитна съм да видя как ли изглежда собственичката на туй чудо  newsm78

# 65
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Гримила чак толкова нямам, в това отношение съм консерва и ползвам само определени неща, експерименти избягвам да си правя, обикновено са неуспешни.
Обаче... обувки и дрехи наистина имам доста, а си ги и нося Wink
В същото време ред липсва, не ми е силна страна, отделно факта, че не съм си нагласила все още къщата така, че да ми е удобна.

# 66
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Мъжът ми обича да има в повече Simple Smile Е, не в такива количества и не гримове, но определено може да се съкрати бройката. Имаме си безброй сакове например Laughing

# 67
  • Мнения: 4 733
Обувките и гримовете ми са в промишлени количества ooooh!

# 68
  • Мнения: 5 877
О, запасите ми се менят в съответствие с текущите интереси. Когато ми се занимаваше с готвене, държах вкъщи безброй подправки (консервирани лимони по мароканска рецепта, anyone?), после ми мина и сега имам не повече от 20-30  Laughing
Покрай разни проекти за детето (тип от нищо нещо) държах много неща тип "нищо с потенциал за нещо", ама през есента ги разчистих основно (все пак празните кутии от нещо си не са рядка стока), сега си ги набавяме на момента. Но имам един литър С200, няколко метра тел, три вида водни бои, три вида пастели, бои за плат, контурна за стъкло и т.н., което няма нищо общо с работата ми.
Това е. По дрехи, обувки и т.н. вероятно съм пролетариат някакъв, грим имам, но ми се побира в едно "кекмедже". Червило - едно.

Последна редакция: пт, 02 мар 2007, 08:58 от Aнда

# 69
  • Мнения: 834
Моят шкаф за препарати изглежда така.

# 70
  • Мнения: 503
Ако имам три червила накуп, непременно ще изгубя едното от тях.

Общи условия

Активация на акаунт