Рицарки на бялото кантарче - първомартенска

  • 26 146
  • 837
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: 2 487
     Ееее , Пиле , тъкмо щях да се пазаря , колко ша дадеш за снимковата  психотерапия  Twisted Evil

    Таня , питай колкото и когато искаш  Hug

# 796
  • София
  • Мнения: 593
Птиче за Японската Naughtyне не и пак не аз сам я правила сваля се значително бьрзо ама после веднага наобратно та някои пат и отгоре ooooh!Айче още незнам резултатите  от изследванията че сутринта дадох крьв и урина утре ша ви кажа.

# 797
  • Мнения: 13 821
И аз ще сложа мойте новите, да видите, че има и по-страшно #2gunfire.

Твойте нови мерки са оправдани, природосъобразни, така да се каже Mr. Green Ниееее, ние с гайдите какво да кажем.

Пиле, ти чете, чете, ама май не прочете всичко.

Ми аз си признах още в началото, че половината забравих, докато ви изчета Embarassed

мОре, не ставало Thinking Лъжат ни тука разни другарки. Като ще взема да отида в Дневника! Живот си живеят там, диети сменят през седмица-две, никой не им се кара.... Ще стана рицароотстъпник, пък Crossing Arms И като заслабнааааа, ще видите вий Rolling Eyes

Няма мерки и теглилки, аз нали съм помощник наблюдател Mr. Green

90 кг бях, сега 85 (абе, кой ги знае, може пак 90 да са станали, а може и 100), ръст 175

Шегувам се за Японската, знам, че понякого става по-лошо с тези краткосрочни диети, ама толкова вече ми писнааааааа Cry

# 798
  • София
  • Мнения: 8 348
забравих какво щях да пиша
тамън почнах и ми звъннаха по телефона и отиде

а, да
И на мен ми писна все на едни кг.
и аман
ама не щът да мръд и тва и

# 799
  • Мнения: 2 040
Цитат
ама толкова вече ми писнааааааа
Ами - тогава - всяка вечер тука на проверка   Heart Eyes
Да се следи процеса изкъсо  Wink.
Наистина, когато човек му се отчита пред някого - някак е
по-мотивиран и моментите на неспазване на режима се намаляват.

Мими - ти звучиш толкова стабилно и сериозно, сигурна съм, че скоро ще мръдне надолу.  Peace

Последна редакция: пн, 12 мар 2007, 14:03 от huffman

# 800
  • Мнения: 448
Здравейте на всички. То не е за хвалба, ама два дни ядох "като за световно". Едни ядове са ме погнали ( че кой ли ги няма) , едни простотии , отнесе го хладилника. Добре, че не пия, в последно време нямаше да изтрезнея. Не съм се теглила днес  badscale . А вие тука и за море говорите. Мнооого го обичам, но мразя да ходя на плаж. И преди го нелюбех това лежане изпружен на слънце   sweating , но с годините направо не ми се чува, а заради детето ще трябва. А в морето не стъпвам. Виж на Каварна има един минерален басеин, малко посещаван, закътан, като се пльосна вътре ( като дете съм тренирала плуване ) , докато се схумна. Отиваме миналата година, собствениците се били сменили, общината го била взела, бля.. бля..бля.. blahblah, гледам наредили едни бидони с препарати, едни баки с химикали,  да те дострашее да се потопиш newsm61. След обяд ще намеря метъра и ще дам мерки. Тук мярнах едни ръст 175 и 66кг, лелеее  завист  Sick завист  Sick завист  Sick .

# 801
  • Мнения: 1 280
Здравейте Рицарки,ей ма на и мене...Детето болно от 4 дни ,с високи температури се разправям,и от нерви не от друго съм свалила,защото не се храня както си трябва..НО мерки някакви ще дам,4е то може ли моя резил..за 2 месеца и половина съм от 73,600 днес на 67...малко ми се вижда,ама толкоз..Крия се зад байрака от срам, 4е по моите първоначални сметки скромно трябваше ве4е да съм видяла отпред една петичка...ма и нахална,а?  
Пиле,без перушина ще ходиш това лято,и аз кат теб...дори не смея да си вадя летните дрехи,защото си знам,4е като отслабнах предният път,и си накупих дрешки дето са ми впити и на 63... Embarassed  Е, на 67 няма как да влезна по никакъв начин...Поне да ви кажа ,4е спортувам..едно нещо дето да съм много сериозна..Дано днес Пиклата,ако е по добре,да мога пак да ида,4е миналият път като се прибрах и ве4е беше с 38,7...и след готиното изкарване по уреди и басейн...цяла нощ не спах..

# 802
  • Мнения: 2 487
     Аз съм решила два - три дена да мина на марул само. Animal Cow

    Белким си озъптя малко хапетита. Twisted Evil

   Ама не от днеска , че вече му опущих края. Mr. Green

   Най-гадното е , че не ям някви сладости или теста  Animal Pig Поне това да правех , щото ми се ядат . Да не си мислите нещо друго. Laughing

   Месо , яйца , мляко и зеленчук , но в количества за сумисти. Преяждам и не мога да се спра  Embarassed

# 803
  • София
  • Мнения: 8 348
аха сериозна съм
вий признанията за петък събота и неделя четохте ли ги, а

# 804
  • Мнения: 2 040
Цитат
аха сериозна съм
вий признанията за петък събота и неделя четохте ли ги, а
А ти на другите рицарки  чете ли    Twisted Evil
Всичките сме в кюпа. С малки изключения.

# 805
  • Мнения: 1 280
Леле,какво му отпущихте края..не от днес,не от утре...Стягайте се,4е резил голям..Пролетта 4ука на вратата,а ние пак тлъсти в телесата..Хай,шъ въ наблюдавъм ,дъ знайти !!!

# 806
  • Мнения: 2 487

    Пинкитууу , само с наблюдение няма да стане  Laughing

    Ша трябва  newsm66

# 807
  • Мнения: 13 821

   Пинкитууу , само с наблюдение няма да стане  Laughing

    Ша трябва  newsm66

Тъй, тъй smile3521 Когато Асса ни строяваше, нещата вървяха, а сега.....Пълна анархия! ((абе, уморихме се, май)

Аз пак тръгвам по пазар! Докато не си намеря блуза, панталон и обувки, няма да се спра! Пък ще видим кой кого box Ама ха Crossing Arms

# 808
  • Мнения: 9 865
Преди малко четох в тема "дрехи за слаби жени" едни мерки... 175 см на 50 кг. ( и това беше обявено за нормално), което ме потресе... ако така, аз трябва да съм 33 кг. Алоооо кво е тва чудо бе?!

# 809
  • Мнения: 2 487


      Ааааа , в нашта тема идеалното тегло е 39 кила. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт