Рицарки на бялото кантарче - първомартенска

  • 26 133
  • 837
  •   1
Отговори
# 810
  • Мнения: 2 040
Цитат
Ша трябва  newsm66
Айче, като ще е бой - поне да е антицелулитен масаж  tooth

# 811
  • Мнения: 13 797
Преди малко четох в тема "дрехи за слаби жени" едни мерки... 175 см на 50 кг. ( и това беше обявено за нормално

Не е нормално, спокойно Hug Колкото и дребен кокал да е, 50 кила са въз малко за този ръст! Това го казвам от висотата на моите 175 см Peace

Мдааа, 39 е нашата заветна цел Mr. Green Ей, ама Асса е върза тогава, хихихи Twisted Evil

# 812
  • Мнения: 9 865
Цитат
Ша трябва  newsm66
Айче, като ще е бой - поне да е антицелулитен масаж  tooth

 smile3521 smile3501

# 813
  • Мнения: 448
..Хай,шъ въ наблюдавъм ,дъ знайти !!!
[quote author=Айя link=topic=169547.msg3413569#msg3413569 date=1173703009

    Ша трябва  newsm66


Взела съм си бележка закуска: мюсли с кисело мляко. Обяд броколи : гадни, за първи път ми се случва да ги изтърва при попарването, станали гнусно меки, ядох ги със сос от кисело мляко с черен пипер и малко олио и печени картофи ( май повече отколкото трябва) newsm78. Десертът на детето беше торта "Финети", шоколадови и бели блатове слепени с мнооого сметанов крем   Yum, с шоколадова глазура  Yum, с крем финети   Yum. Дъвках бааааавно проклетите картофи докато го храня и дори не облизах лъжичката. Положих толкова усилия да не ям от тортата, че може и да мина без гимнастика днес.   Sob

# 814
  • Мнения: 1 280
И аз четох темата и  не я разбрах..Аз на 161 колко трябва да бъда? В спайдърите пише 49...аз не съм била толкова от 5 ти клас...Искам да съм 54-55,. Тогава си имам всичко,и цици и дупе и си се харесвам..При вси4ки е много различно и зависи от много неща,аз съм с  дребен кокал,и всичко от горе ми е сланинка..теорети4ески ,мога да сваля доста,но не си представям как ще изглеждам.А и все си мисля,че една жена трябва  да бъде и секси..

# 815
  • Мнения: 2 487
    Бети , ти 33 , пък аз 27  smile3521

   Хайде , мятам се на велосипедя и отивам за зеленяж  Mr. Green wavey

# 816
  • Мнения: 9 865
Оооох, ядосах се.
Значи чета сега пък темата за признавам си дебела съм. Има там едно мнение за тези дето искали от 52 да станат 48 кг. Засегнах се. Нали и вие не смятате, че щом имаш малко кг. да свалиш се лигавиш и се глезиш... и де факто нямаш проблем.
Аз например смятам, че дори и 3кг. могат да тежат на психиката на един човек както 30кг.

# 817
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 420
Аз нали мога да се включа към задържащите Рицарки - щото ако не влизам тук и в Мазнотийската тема,да съм се олабила много отдавна
Та значи
р. 170
кг 59
т.68 , х. 95, б.53
Няма да пиша отколко тръгнах  Mr. Green ( щото четох поста на Майчето за това което сме били )
Обаче целта нали я знаете - 39  Joy Joy Joy


Пишете за море лятото - то кой каквото си няма - аз лятото ходя бяла или ако на планината изгоря ( едно време като ученичка как съм стояла по плажовете  newsm78 )

# 818
  • Мнения: 9 865
Пишете за море лятото - то кой каквото си няма - аз лятото ходя бяла или ако на планината изгоря ( едно време като ученичка как съм стояла по плажовете  newsm78 )
Море, морееееееееееее!
Аз много обичам да лежа като гущер и да се пека, мога цял ден да не мръдна от плажа. Обичам и да плувам... Морееееее Мореееееееееее   Whistling

# 819
  • Мнения: 1 280
Мебет,не се ядосвай...Да ти кажа,права си,че и 3 кила могат да ти тежат на психиката,но идеята е друга...4е ако си с 3 кила +,все пак ще изглеждаш прили4но,но ако си с 30 +,съгласи се,4е не е същото.  И по различен на4ин се чувстват жените,и по разли4ен на4ин се движи свалянето,а за времето в ,което ги сваляш да не говорим..Не го приемай,като "лигли с по 3 кг  за сваляне",никой не подценява нуждите на тези дами,повярвай ми,не е с лошо казано,а е от друг ъгъл погледнато...Надявам се ме разбираш какво искам да кажа.Аз като още дебеланка,искам също да съм с 3 кила за сваляне...и другите го искат не по-малко.

# 820
  • Мнения: 9 865
Pinkito, разбирам го това, ясно ми е. Сестра ми (а тя ми е един от най-близките хора) е с наднормено тегло и не може да свали сума години вече. Карам я какви ли не диети, но тя не може да гладува, бе сложна работа. Трябва да я накарам да дойде тук, защото с подкрепа има и мотивация. Та исках да кажа, че знам какво е 30 + (не на моя задник, но все пак), винаги ме е било страх, че хората които по принцип биват дискриминирани изведнъж започват да дискриминират на свой ред... а това е кофти.

 Peace

# 821
  • Пловдив
  • Мнения: 14 088
Здравейте и от мен. И аз 40 дена стриктно си спазвах Дюкан-Дюкан и снощи едно блокче "Милка" нахално скочи в устата ми  #2gunfire
Моите мерки:
Начало - 90 оки, сега - 83 оки, край - 63 за сега, може и 60, няма да се сърдя Wink
Цици - 113 см, пък като почнах бяха 118   Cry
Талия - 90 см  Tired
Дупара - 118 см, ич не е мръднала. Не мога да разбера, не можеше ли тя да слиза надолу, пък циците да си останат на мястото  Twisted Evil

# 822
  • Мнения: 2 956
Аз например смятам, че дори и 3кг. могат да тежат на психиката на един човек както 30кг.
Е чак толкова не мога да го приема...извинявам се...и аз съм била малко кг-ми...и въобще не ми е пукало дали съм 53 или 57 ...проблема ми е сега...че бях 97 и искам пак да си стигна 57 примерно...и съм спряла на 67..и че едно е да имаш да махаш 3 от най-вероятно естетическа гледна точка, едно е 10 или повече. Съдя от себе си пак казвам- сигурно не бих и влизала и четяла тия теми,ако ми бяха 2-3 кг-мите за махане...
А иначе Пинкито   го е казала чудесно.  Peace

# 823
  • Мнения: 9 865
Евридичке, за психика говоря... Иначе защо има болни от анорексии и какво ли не...
Аз не казвам, че 3 = 30 кг. но и например (аз май най-малко свалям от всички тук) моите 7-8кг. макар и не много на фона на другите рицарки, ми тежат и се боря с тях... и се вълнувам както всички други, макар, че никой не може да каже за мен че съм дебела.

# 824
  • Мнения: 2 956
Е то ясно,че е за психика...аз просто тия неща явно не ги приемам,или разбирам, или каквото и да е там...а 7-8 не са малко и си личат определено...и аз имам толкова,ако не гоня фантасмагористични цифри..но 2-3 ,ако тежат на психиката на някой ( а знам,че има такива) за мене тва си е проблем,ама наистина психологически...без да визирам някой конкретно- ако съм била 100кг и ми остават 2-3-4 до крайна цел винаги ще ме е страх да не се върна на изходна позиция,ама ако не съм била хич няма да ми е зор...щото има хора предразположени към трупане и други дето не са чак толкова... Wink

Общи условия

Активация на акаунт