Рицарки на бялото кантарче - първомартенска

  • 26 110
  • 837
  •   1
Отговори
# 825
  • Мнения: 1 280
Не си дебела,екстра си! Гледам ти лентичката и си мисля кога ли и ние с Евреди4ето ще си стъкмим по една такава на която да ковнем 56!  Но щом смяташ,4е ти пре4ат тези 7-8-дерзай,аз не знам колко си висока,но не забравяй,4е освен по-слабичка,трябва да си останеш и секси !

# 826
  • Мнения: 2 956
Не си дебела,екстра си!  Peace
 Гледам ти лентичката и си мисля кога ли и ние с Евреди4ето ще си стъкмим по една такава на която да ковнем 56!
От твоите мисли в божиите уши по-скоро  Praynig  Hug чак 56 съм скептично настроена,ама поне 58-60 нЕма да е 'ич зле  Laughing

# 827
  • София
  • Мнения: 593
Милички и аз да ви кажа мойто  скромно мнение примерно много зависи и от телосложението. Аз имах и пак се надявам да имам фигура на пясьчен чесовник PraynigОбаче на 158см ако стана повече от 51кг което ми е смешно от сегашните 80кг. обаче излеждах доста закрьглена. Нямам тежьк кокал но ми е едьр щото цялата рода е по 1м.80см.и кусур по 90-100кг. само аз дребоськ ама с едни кокаляци #CrazyКогато нали ви писах от противозачатьчни бях станала 55кг година да не кажа 2 зор зор има сваляне тц. Много се бях отчаяла. Tired

# 828
  • Мнения: 9 865
Пинкито, мерси... ако за мен де... тез слова Simple Smile.
Висока съм 158см. ни повече, ни по-малко.
Структурата на тялото ми е такава пуханчеста... колкото и слаба да съм пак имам разни мекички местенца...
ООООбичам да ям! Страхувам се да не стана дебела, искам да имам стегната фигура, която да отговаря на височината ми. Не искам чудеса. Искам пак да си нося дрехите S и да не се притеснявам като седна от гънките на корема. Не е много.

# 829
  • София
  • Мнения: 8 348
Като стана въпрос за мечтаните кг
Аз мога още днес да спра да звалям, щото почти съм си върнала реалните форми
или айде най-много 3-4 килца още и стига
за липсващата лентичка - сега 66
сега се намесва психиката
имам си едни сланинки по средимичето дето ми късат нервите.
и докато не ги разкарам - глад и мизерия
и да не чувам за вманиачаване, че гледам на криво

# 830
  • Мнения: 2 956
Структурата на тялото ми е такава пуханчеста... колкото и слаба да съм пак имам разни мекички местенца...
Е такава съм и аз ...на моите 168см (дето до скоро си мислех,че са 170  Laughing ) имам тежък и едър кокал...като бях 53-54 кг чак аз не се харесвах...отвсякъде стърчаха кокали,но имаше няколко местенца дето като ги пипнеш и пръста ти потъне ..едно мекичко пухкавко такова  Close ...  Laughing (не беше дупето де) , а бях стегната- движех се по 7-8 ч в денонощие най-малко  Tired

Мими не говорим за такива работи де  Laughing

Пинки как е пиклата  Hug да се оправя да и казваш по-бързо  Heart Eyes
Аз мойта вчера я изведох на хладинка малко и днеска пак тръгна тоя нос  Close сега я изкарвам на слънцето докато го има...
Хайде до после Ви   Stop

# 831
  • София
  • Мнения: 593
Mebbeth и аз така като теб искам Hug Peace

# 832
  • Мнения: 1 280
Да Мебет,за тебе ставаше дума. Абсолютно те разбирам,действай...и аз съм дребна,лек кокъл,малък..и вси4кото отгоре мазни месища..като седна и на това което се нагъва на корема,му викам :другите ми цици..за сега е така-няма да сядам,направо ще лягам,така поне няма да ги виждам...
Ох,Евреди4е....и аз така му думам да ме 4уе...за сега с половин ухо,ама 4ува..щом от 73,600 съм на 67...добре е,остава за другите 10 да не си прай углушки!  хай отивам да ям  1 грейп ...

# 833
  • Мнения: 9 865
Оф, пухчета милички, Пинки, Стеф, Дичката... дано да стане както ни се иска.
Аз нямам търпение да минат пустите пости (не моа да захапя мръвка сега, нито яйце, макар за млечните да се прежалих) и да пробвам НВХ ли беше, там дето мн мясо са нагъва.
И също нямам търпение да си правя пак пилатеса, кат ми реанимират компютърчетоооо...

# 834
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Момичета, новата тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=172282.new#new

Огледайте добре - ако нещо съм сбъркала или пропуснала - да го оправя. Надявам се довечера да се включат още рицарки!

# 835
  • Мнения: 2 040
Роси, ние много обичаме да мотат наоколо задържащи рицарки  Peace
Вдъхват кураж и вяра в собствените сили  Grinning
Опс, пардон - отиваме в новата тема  newsm49

# 836
  • София
  • Мнения: 593
Мариетче Crazy Mr. Green Heart Eyesмене поне още 2седмици ще трябва да ма пишеш кам бременеещите пак после с ваша помощ надолу Hug

# 837
  • София
  • Мнения: 8 348
стефи - местим се в новата тема
линка е отгоре
мини и се запиши  и ти

Общи условия

Активация на акаунт