Моля ви се, моля ви се помогнете ми.... :((

  • 1 712
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 10 858
Да, аз също мисля че от многото диети и гладуване метаболизмът се е забавил до крайна степен.  Пробвай за известно време да се храниш, с цел да го засилиш и тогава приложи някоя разумна диета Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 2 840
Да, бе Стеф, ясно, че не са обиди.
Аз също се втрещих от заглавието, веднага отворих, щото реших, че е нещо ужасно, даже и тонът в отговора ми е...някак не много подкрепящ.Ама знаеш - всеки с мъката си Tired
Иначе момичето си е добре, ама ако и аз бях висяла 20 дена на глад за 3 кила, а после да си ги върна, щях да хленча като лигла.
Малко опищя ефира момичето, ама....да му е простено Hug

# 17
  • Мнения: 1 027
В началото има период на "буксуване" преди да започне организма да слабее, обикновено е около 2 седмици  Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 5 289
Петя аз съм също 171см висока и преди да забременея бях 58кг.Поддържах тези си килограми 5-6 години,без никакви усилия и ограничения в храната,мерех се веднъж на 3 месеца и все бях 58кг,но движението ми беше голямо,в смисъл че изразходваните калории бяха повече от приетите.Смятам че за 171см 58кг са идеалните просто,поне за себе си мислех че е така.Като забременях качих 30кг и не ме питай как се свалят,имам доста за сваляне и мисля да го направя с фитнес,л-карнитин 30мин преди тренировка и Кокам.Можеш да увеличиш тренировката,мисля че 1 час е малко newsm78.Спри тотално хляба,газираното и сладкото,и не яж след 18ч.Е с този вариант мисля,че няма някой който да не постигне понижаване на теглото. GrinningНо гладуване в никакъв случай,тормозиш си организма и после ще качваш двойно.Успех ти желая и да знаеш,че 57-58кг ще са ти идеални просто. Peace

# 19
  • Мнения: 125
Виж аз имах същия може би година-две моя съвет като на изтрадал човек е да започнеш да гледаш на храната като на начин на живот.В моето дневно меню преобладават плодовете и зеленчуците, не ям много месо, ям повече риба и общо взето е важно да ядеш разделно и да не се лишаваш от нищо.Сутрин е хубаво да пиеш прясно изцеден плодов сок и след 1 час да закусваш.Аз напълнях по време на побертета с 16 кг. и по този начин ги свалих за около година и половина.Килограмите трябва да се свалят постепенно за да има ефект.

Общи условия

Активация на акаунт