Отговори
# 45
  • Мнения: 4 451
Добро утро, сладурки! smile3503
Честита половин годинка на Иги на venush и Ева на ПолиБг! Да растат здрави и усмихнати деца! smile3525
Честит празник на всички българи!  newsm51 bg baloni
 Днес Василенка ме събуди в 6ч., но на мен не ми се ставаше, толкова изморена се чувствах... Само я взех при мен, подпрях я седнала с възглавничка, натрупах играчки около нея. Тя се позабавлява сама, а аз успях още мъничко да дремна. Grinning А Мими още спи Shocked Това е толкова нехарактерно за нея, че чак ме притесни. Заспа много късно снощи, после към 3ч. се събуди да пишка и поне още два часа се чуваше как си говори нещо.
Доника, за урината, как така с контейнерче си я събирала? Не ви ли накараха да купите (не знам точно как го наричат) нещо като торбичка, която залепваш за дупето?
Lulova, радвам се да те "видя" отново! wavey Определено се чувстваше липсата ти. Хубаво е, че при вас всичко е наред. И аз започнах захранване вече и схемата ми е почти като твоята.
А къде е ПолиБг? Някой има ли представа какво се случва с нея? Ние не пропускаме да поздравим малката Ева, а тя не се явява да ни почерпи. Joy
Времето навън е прекрасно и ние започваме да се приготвяме за разходка. Мими вече се събуди, а Веси заспа. Grinning И докато тя спи, отивам да се накипря. newsm03




# 46
  • Мнения: 3 995
Ау във Варна ще ни издуха тоя вятър  ooooh! Сутринта беше 50км/ч, сега е 36км/ч
Започна да намалява и дано се укроти инъче разходката ни с Телетъбис ще отиде на кино Tired

# 47
  • Мнения: 88
  Честит национален празник!
Честита месечинка и на всички малчовци които празнуват днес Heart Eyes
Мила-страхотна анкета  bouquet ето и моите отговори:
1.Какви качества да наследи от мен Дари newsm12-досега не съм се замисляла-но виж от родителите ми и от мъжа ми мога да изброя доста.
2.Книгата която чета от доста време и все немога да я довърша е "Изкуството да бъдеш родител" от Д-р.Фицхю Додсън
3.Как да възпитам малката-това е нещото което ме притесняваше /и продължава да ме притеснява/докато бях бременна-само това си мислех "Ле-ле дали ще се справя,дали ще отгледам и възпитам детето си както трябва"Надявам се да съм добра и справедлива маика!Възхищавам се на маика ми която се е справила отлично с възпитанието ни/моето и на сестричката ми-близначка/-винаги я маитапя да даде рецептата но тя Naughty-понякога се упреква че е била доста строга/добър ефект е имало според мен yes
Vergin-и аз в началото реших че обривите ни са от олиото на Бюбхен -и затова го бях спряла за близо два месеца/ползвах зехтин/,смених също прахта за пране,марката памперси и всички такива неща които са в директен допир с кожата на Дари-НО нямаше ефект,по моя самоинициатива минах и на диета само на варени картофи на пак нищо Sad-сега ще видим като отидем на алерголог каво ще ни кажат ooooh!Благодаря ти все пак за предположението Hug
Марианка-нямам търпение да доиде5-ти да ви се порадвам Wink
Лулова-привет Hug Пожелавам ти повече почивка от тук на татък Wink
Щастливка-загуби се/липсват ми постингите ти-развеселяваха ме всеки път  bouquet/Сигурно сестричката ти е вече при теб и си се отдала изцяло на нея и малките си съкровища.Дано и повлияеш позитивно както на мен Simple Smile
Ирини-просто си невероятна както всеки път  bouquet-много ме разчувства-отсърце съм благодарна на милите ми родители за всичко което са правили и продължават да правят за мен-невероятни хора Heart Eyes И ти нещо се загуби-надявам се да сте добре с малкото тигърче и да не си затрупана и ти със служебни ангажименти!
Това беше от нас с Дари -пожелаваме ви топъл и усмихнат уикенд Heart Eyes

# 48
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Иги и Ева, честита половин годинка!

Честит З-ти март!

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
ЧЕСТИТА ПОЛОВИН ГОДИНКА НА ВСИЧКИ БЕБЧЕТА И НА ТЕХНИТЕ ЩАСТЛИВИ МАЙКИ!!!

Честит 3-ти март!!! bg

# 50
  • Мнения: 58
Здравейте и от нас.
Ние от вчера ядеме месо.Мисля че на Яни много му хареса много са по вкусни от зеленчуковите пюрета.
Днес май ще има разхотки,малко духа ,но ще го изкарам щото вчера полудях в къщи.Приспах го в количката и отворих прозореца поне да поспи на въздух,че валеше дъжд и не сме излизали.
Вие слагате ли вашите бебоци на бънджи?Моя много му се кефи,и като го сложа не спира да подскача.

# 51
  • Мнения: 3 995
Вие слагате ли вашите бебоци на бънджи?Моя много му се кефи,и като го сложа не спира да подскача.
Ние като сме в него се опитваме да ходим  Crazy Неще сам да подскача. Инъче много му се кефи забравя за мен Mr. Green

# 52
  • Мнения: 144

Честит национален празник мили мами
Честита половин годинка и на сладката Иги на мама Venush, да расте здрава и щастлива и да радва мама и тате.
По анкетата 1. Качествата, които искам да наследи от мен, а и не само от мен са отговорност, общителност, толерантност и най-вече човечност.
2. Книги за възпитанието не съм чела (като изключим съветите за отглеждането на бебе на д-р Спок)
3. Не мога да кажа по какъв начин ще възпитавам детето си, просто знам, че искам да бъда не просто добър, но и отговорен родител. В тази връзка се подписвам под мнението на Лулова за строгото и справедливо възпитание. Под строго не разбирам бой или вечното НЕ, разбирам на детето да се обясни, че всяко действие си има последици и всеки носи отговорност за действията си.
Вики81 радвам се, че съм те изненадала. Надявам се да съм те зарадвала поне на половина толкова, колкото и ти ме зарадва с книжката. Това е най-малкото, което можех да направя, защото още незнам как да ти се отблагодаря.
Лиллка напълно те разбирам, защото и аз като теб смених всичко възможно, ядох 1 месец само ориз, картофи и пилешко, ходих дори и на алерголог и нещата са си същите. Алерголожката тук ми каза, че в Търново няма как да се направи изследване на толкова малко дете и ще трябва да идвам в София, като ми препоръча този Мустаков. Но дори и при него детето трябвало да е поне на 7 м., за да се изследва и дори тогава рискът да се предизвикат още алергии с теста бил голям. Вече просто съм се видяла в чудо. Надявам се поне при вас нещата да се овладеят. Пиши какво е станало при алерголога.

Чао засега от нас, пожелавам на всички ви да изживеете деня с много празнично настроение.

# 53
  • Munich
  • Мнения: 155
Честит национален празник!    bg
Честита половин годинка на Ева и Иги!  baloni
Нашето момченце снощи заспа в 22.30ч. само в легълцето си след петминутно мрънкане и се събуди в 8.30. Явно е бил буден от малко по-рано, защото мартеницата на ръката му беше цялата олигавена, забавлявал се е сам човекът.
Марианка, сега се разтърсих за първи път за книгата, но не я намерих в библиотеките, ще трябва да я купувам сигурно. Съмнявам се обаче, че я има издадена в България, търсих в Гугъл, не я намерих, не е чак толкова популярна явно. Ето как   изглежда корицата на немското издание, авторката е Ребека Вилд, не Уайлд, объркала съм се, германка е. Като я прочета, ще споделя мнение и може да синтезирам съдържанието, ако си заслужава.
Какво ще правите на празника? При нас нищо особено, ленински съботник, пазар, чистене, а утре сме на гости на едно новородено бебенце. Ще отидем за малко, за да може Виктор да спи после вкъщи, а не в колата по пътя, за да не развалям новоизградените навици.

# 54
  • Мнения: 1 304
Здравейте
                              Честит 3-ти март
Днес съм много ранобудна-станах в 11.30!Времето изглежда приятно и ще се разходим
Днес ще идва нова чистачка,понеже стара се отнесе доста безотговорно-не дойде 2 седици,не се и обади по телефон,който и осигурихме специално за това и днес ако дойде ще бъде изгонена Mr. Green(не че очаквам да дойде)Новата жена я намерихме чрез фирма Василка-била е камериерка в Новотела и се надявам да си разбира от работата-за 20 лв на идване,мисля че е добре.

Ще посетим с бебчо моите родители,които са на 2 крачки от нас,майка ми е сготвила вкусни пълнени чушки със сос Laughing
Вчера си поръчах торта за идващия ми рожден ден,ще е с шарена украса Laughing

Весел и слънчев ден  bouquet

# 55
  • София
  • Мнения: 119
Честита половин годинка на Иглика на Венуш! Да бъде здравичка и умничка! И да папка пюренца.

# 56
  • Мнения: 872
4естит празник , българ4ета!  bg


Сесилия, бисквитите са BetterFood  на Bledina. Има и сухари. Те са за бебета над 5 месеца и се прибавят към плодови пурета, супи или мляко.



Наздраве!!!

# 57
  • Sofia
  • Мнения: 27
4estita baba marta i 4estit praznik na vsi4ki balgar4eta i ot men

# 58
  • Sofia
  • Мнения: 27
kade gi ima tezi biskvitki
 Rolling Eyes

# 59
  • Sofia
  • Мнения: 1 824
MИЛИ МОМИЧЕТА, ИСКАМ СЪВСЕМ СКРОМНО ДА ВИ ПОЧЕРПЯ ВИРТУАЛНО ПОСЛУЧАЙ НАШАТА ГОДИШНИНА ОТ СВАТБАТА С ДНЕШНА ДАТА!

Общи условия

Активация на акаунт