Баба Марта най-обича в ПАЗАРДЖИК да се припича! - 9

  • 9 326
  • 285
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 2 577
Иве, не разглеждам въпроса едностранчиво...
Точно обратното - имам предвид, че човек ТРЯБВА да е наясно, че това са хипотетични резултати!
Всякакви психози вече с опитват да ни въдворят - птичи грип ли не беше, луда крава ли не беше...
Ами да ви кажа много по-голяма вероятност и много опасно е и ако не си направиш изследване за токсоплазмоза. Толкова се пренебрегва това, че чак ми е страшно.
Казвам пак, една жена трябва да е наясно със всичко, което и предлага съвременната медицина, и да прецени сама какво иска и какво не иска да прави.  Не всички тррябва да сме лекари по принуда.
Амниоцентезата е едниствения метод, който дава наистина някаква по-точна представа, но скрининга е точно това, което ви казах - ТЕОРИЯ на ВЕРОЯТНОСТИТЕ. чела съм доста и за това смея да го твърдя. Една бъдеща майка трябва да направи тези изследвания, аз не съм против, но трябва да е запозната с плюсовете и минусите на всички изследвания и въобще всичко, което медицината ни предлага никога не е едностраничиво. Много статии мога да приложа, но аз разсъждавам чисто човеши. Пак казвам - това е мое мнение. на никой не пожелавам да мисли за вариантите, които е засегнала Ива. защото и един на милион процент да е вероятността детето ми да е здраво бих повярвала на него.
Не се поддавайте на психози и знайте, че не сме опитни мишки.
Между другото с Ива имаме едно и също впредвид, но тя се изрязява по-серозно някак си #Crazy #Crazy #Crazy

Последна редакция: сб, 21 апр 2007, 15:18 от mama_iana

# 241
  • Мнения: 239
майки, как сте ? как са децата?
големи дебати сте заформили Peace
наш Георги е болен, излизат му два кътника на 1 път, червено му е гърлото и и има едни гъсти храчки абе много гадно.
ох, айде че ютията ми е включена да глада Laughingуж щях само да вида на бързо писали ли сте нещо, то минаха 20 минути  bouquet  bouquet  bouquet

# 242
  • Пазарджик
  • Мнения: 162
Здравеите момичета,
искам да се преставя wavey  Hugаз съм Дани,моето бебе е на 2 месеца и се казва Мартин, нямам постоянно интрнет достъп, но когато мога мисля да пиша.
Искам да питам дали не може да се разхождаме с някоя от вас, аз живея на автогарата,моля ако некоя иска да излизаме понякога да каже Praynig

# 243
  • Мнения: 2 577
koteto_24, ние сме всеки ден на градската на шадраванчето, винаги може да се разбереми  да идваш при нас с бебенцето. Hug

Мами, предайте се - някой ми е оставил в кабинките цяла чанта с чисто нови дрешки, а не ме  епредупредил и не знам от кой са newsm78

# 244
  • Мнения: 1 097
Котето - добре дошла на теб и бебенцето!

Абе и ние сме в Градската почти всеки ден  Shocked Rolling Eyes Ама не ходим при шадравана, а на люлките и по тревата... Досега никой познат не съм виждала там  Cry Но ние излизаме късно, след 13-14 ч. и стоим до 17-18 някъде.

Иве, права си. Няма да споря  Peace , по-компетенстна си от мен и се изразяваш по-аргоментирано   bouquet Наистина допуснах грешката да давам съвети, преди да разбера за какво става въпрос  Embarassed Но съм си такава...
Все пак пожелавам много здрави дечица на всички! И много дечица  Mr. Green

# 245
  • Мнения: 574
Катето- здравей винаги можеш да се разбереш с някоя мама за разходка!Всички тук са много отзивчиви!Вярно е че всички почти ходим в района около градската градина ама като не се познаваме newsm78

# 246
  • Пазарджик
  • Мнения: 162
Много благодаря на всички , утре в понеделник в 14 00  часа ще чакам  на работещата чешмичка в гратската градина, аз ще съм облечена с дънки и червена блуза , а количката на бебето ми е зелена "Александра" .
Ще се радвам да се запозная с всички вас Hug

# 247
  • Мнения: 2 577
ние излизаме сутрин - около 11часа
следобяд не се мотем из градската
щом излизаш следобяд - Деси ще можеш да я видиш. до сега следобяд на градската не съм била
До 14 часа съм там, после се прибираме вкъщи.
Кармен, а ти кога излизаш?

# 248
  • Пазарджик
  • Мнения: 162
mama iana , аз ще чакам на чешмичката в гратската градина в 14 00 Laughing, ама ние иначе излизаме по принцип по рано и стоим до околу 17, 18 часа и го кърмя бебо на някоя пейка така че ако ме видите(аз ще съм облечена както споменах) обадете се Praynig

# 249
  • Мнения: 1 938
...  и го кърмя бебо на някоя пейка...

 smile3501 smile3501 smile3501

# 250
  • Мнения: 1 097
Наистина, браво за кърменето. И аз правя така  Mr. Green
Иначе утре в 14 на мен ми е идеално  Mr. Green Точно бебо ще е станал от сън и ще дойдем  Peace
Мойта количка е Чико, тъмно сива. Но може и да съм с лятна Бертони .. бе със сивата ще дойда. Определено съм от 2-та смяна на градската, сутрин не ни е до излизане..  Cry
Лео вече става в 7 сутринта, а до скоро спеше до обяд  Crazy Ама сега взимам кухня в 11, тук до болницата и след това мога да излизам по центъра. Ама пък на Лео му се приспива към 12 и не ще да спи навън в количката вече  #Crazy Иска само прав да се вози и е ужас...  Mr. Green
Най-верочтно ще съм с тази жилетка:

или със същата блуза с къс ръкав  Hug
Казвам се Деси  Grinning

Сетих се, че и с Яна трябва да се видим тия дни, та ще се опитам да дойда по-рано  Peace

Последна редакция: нд, 22 апр 2007, 16:20 от crazybrat

# 251
  • Мнения: 145
здравейте, аз съм от новите попълнения в Пазарджик, и имам няколко въпроса:къде се намира градската градина?-знам къде е пазара и центъра, ако от там може някой да ми обясни.къде има агенции за недвижими имоти за да потърся квартира?какъв вестник имате с обяви за квартири в Пазарджик?интересува ме и колко струват при вас летните колички?ако някои може да ми помогне ще съм му много благодарна.имам много малко време да се преместя със семейството ми и имам толкова въпроси-и за личен лекар, за детска кухня и т.н., но това като дойда и се устроя.поздрави Ками  bouquet

# 252
  • Мнения: 186
Здравей, Ками ! Вестникът, който ще ти свърши работа е Знаме, но може и Виделина. За кухня не съм компетентна, защото аз си готвя на Емчо.А града бързо ще го опознаеш, ако се разхождаш с бебето и количката. Почти всичко е на центъра, което е голямо предимство. Дано си намерите добра квартира. За личен лекар ще получиш различни предложения, аз мога да предложа нашия д-р Стоименов. До скоро.  Laughing

# 253
  • Мнения: 239
аз не се предлагам за разходки  Simple Smile щото ГОГИ още кашля и не е за мешене с малки бебета
иначе и ние излизаме всеки ден , взимаме си кухнята и пием кафе на регала

# 254
  • Мнения: 574
Мама Яна от 2 дни не съм излизала с детенце,иначе излизам около обяд взависимост кога се нахрани Симона около 12 и се разхождаме цял ден до 17-18 часа както дойде!Аз съм свободна утре и ще отида да се видя с Катето на градската,ако имате време елате и вие! HugА днес много ме яд на мен трябваше да ходим няколко приятелски семеиства с децата на Добра вода,но по обяд така духаше и си мислих че там ще духа повече(все пак балкан се води) но за моя изненада там едно слънце,един припек,всички си взели децата само аз не Cry Cry Cry
Беше ми едно скапано и мъчно

Общи условия

Активация на акаунт