Баба Марта най-обича в ПАЗАРДЖИК да се припича! - 9

  • 9 323
  • 285
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 157
Ние прекарахме неделния в разходка до Бачковския манастир - беше супер. Мислех, че няма да издържа и  ще  Sick по пътя, ама - не ми стана лошо!  Peace напротив - чувствах се прекрасно!!! Иначе - днес пак съм на работа... #Crazy Нали трябва да се погрижа за "майчинството", което ще взимам след няколко месеца  Money  Laughing

# 256
  • Мнения: 1 938
Честит рожден ден на Pepita78!
                                   baloni bdbaloni baloni

# 257
  • Мнения: 134
Честито помъдряване, Пепитке! bdbaloni
Желая ти да бъдеш обичана и уважавана жена!
И много здраве и късмет!
  love001

# 258
  • Мнения: 1 097
Честит рожден ден на пепита!

Ние до прди малко скитахме с Дани  Crazy
На обяд с Яна се видяхме, после с Дани и Бояна... и като се замотахме по пейките ...  Mr. Green То беше кърмене, то беше чудо  Joy Чак една циганка ни се възхищаваше  hahaha Blush Много хубав ден за нас с Лео  Hug
Ивето дойде също, ама избяга много бързо  Crossing Arms   Mr. Green

А ние да се похвалим, че на "стари години" Лео се сдоби с бънджи и от одеве скача като обезумял  Crazy

# 259
  • София
  • Мнения: 1 511


Ние до прди малко скитахме с Дани  Crazy


Видях те като излизахте с Лео от вас. Към 12.20 беше,минах покрай вас с колата! Разконспирирани сте!  Mr. Green

Честит Рожден Ден,Пепита!

# 260
  • Мнения: 239
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ПЕПИТА И ОТ МЕН  bouquet
деси и аз те видях като отиваше към градската ама бех далече и не виках Laughing

# 261
  • Мнения: 1 097
Бре, що не викате бе  Mr. Green
Аз пък видях мама Мери и как не ме блъсна незнам  Twisted Evil  Hug
Миме, аз за вас се оглежда винаги покрай Регал-а и Туинс-а (така ли беше това отсреща, до памперсите.. ). Как сте, мина ли му на Гого ?

# 262
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Бре, що не викате бе  Mr. Green
Аз пък видях мама Мери и как не ме блъсна незнам  Twisted Evil  Hug

Как ще те блъсна бе, аз внимавам Mr. Green! И път щях да ти направя, ама късно те видях че си ти. Малко по-надолу една патка ме ядоса, аз й спирам, а тя напред назад-не знае на къде ще ходи Laughing, та затова не спрях

# 263
  • Мнения: 574
Леле големи првживявания днес!Ми в тоя дух да кажа и аз че щяха да ми откраднат бебето пред една книжарница днес Joy Joy JoyПродавачките щяха да припаднат ама не викат! hahahaДали се разпозна някой newsm78

# 264
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Сериозно ли бе Shocked, как така ще ти го откраднат?! Или е била някоя от нас Crazy???

# 265
  • Мнения: 1 097
Ние с Дани бяхме  Mr. Green Да си признаем. Ама аз се хилих като варен картоф от физиономиите и на продавачките и Бояна се усети. Иначе щеше да е супер номер..  hahaha Даже мислехме да сменим бебетата  Joy Twisted Evil

А аз нали съм патка разсеяна.... днес ми е последния срок да си направя курсовата работа и да я пратя  ooooh!
А се оказа освен това, че съм Говорител на група от 6 човека и трябва да науча и техните йурсови за няколко дни  Sick Абе... цирк! Стискайте палци да не превъртя днес от писане и учене  Praynig Grinning

# 266
  • Мнения: 1 938
Леле големи првживявания днес!Ми в тоя дух да кажа и аз че щяха да ми откраднат бебето пред една книжарница днес Joy Joy JoyПродавачките щяха да припаднат ама не викат! hahahaДали се разпозна някой newsm78
Лелеееее, и нямаше ли смъртни случаи после? Поне перушини не хвърчаха ли? fight fight Mr. Green

# 267
  • Мнения: 134
Янче, аз като "по-сериозна"yes, няма да пропусна да изкоментирам две неща:
Ами да ви кажа много по-голяма вероятност и много опасно е и ако не си направиш изследване за токсоплазмоза. Толкова се пренебрегва това, че чак ми е страшно."
Но в случая важното е, че изследването за токсоплазмоза се прави ПРЕДКОНЦЕПЦИОННО, т.е. ПРЕДИ ЗАБРЕМЕНЯВАНЕ. Има още цял списък изследвания, от чието пренебрегване и на мен ми е страшно, а лошото е, че после става страшно за потърпевшите пациенти.

Ако има и други сериозни като мен, които планират бременност, съветвам ги да прочетат внимателно това - Пренатален скрининг, женска консултация.

Не се поддавайте на психози и знайте, че не сме опитни мишки.
Аз се чувствам като опитна мишка в ръцете на НЕКОМПЕТЕНТНИТЕ ГИНЕКОЛОЗИ в Пазарджик, а не когато изключителен Професионалист и Човек като д-р Даскалов ме съветва нещо.

viodidi, за да те успокоя (въпреки че не усещам да си притеснена), все пак ще кажа какво беше моето решение. Въпреки че родих един месец преди да навърша 35 (моето бебе също беше дългоочаквано), аз не поех риска да направя амниоцентеза - направих само БХС. Но за сметка на това фетална морфология ми беше правена при всяка визита през бременността. Щом не желаеш да направиш другите изследвания, съветвам те поне да посетиш висококвалифициран специалист (Павлова за мен не е такъв, имам предвид в Пловдив или в София) за ултразвуков скрининг - в 19-20 г.с. и 22-26 г.с.

Иначе моят мъж има навика да ми прави такива номера, като този с "откраднатото" бебе - в най-различни ситуации и в най-различен вид. Ама после доста перушина хвърчи!!!!!!!! bash fight fight А накрая - newsm62

# 268
  • Мнения: 1 938
Привет от нас!  bouquet
Не стига това, че Йоана е болна, ами вчера взе че падна по очи и сега е с ожулено лице. Прилича на ветеран от войната, милата... Sad

# 269
  • Мнения: 2 577
Иве, нали сме си дружки, пак на фронта отивам Joy
АБСОЛЮТНО СЪМ УБЕДЕНА, че няма жена, която да си е правила тест  за токсоплазмоза - за наличие на антитела и за наличие на сегашна инфекция, преди да забременее.
Ако не съм права нека някой ме обори.
Много малко гинеколози от тукашните "факири" даже воъбще пускат такова изследване. Хич ме няма в медицинските термини и за това няма да плаша хората каква е опасността от такава зараза.
Броят се на пръсти жените, които дори да планират евентуална бременност и отидат при лекар  ще им бъде препоръчано да се направи това, а самите жени въобще си нямат предства от такива изследвания, а и не би трябвало да имат ако имаше свестни доктори.
Аз след като забременях изчетох доста литература в интернет и знаех всичко, което трябва задължително, не трябва или е препоръчително да се изследва и направи.
Ккакво да кажа - май стигаме до извода , че масово в БГ лекарите просто си карат на принципа: "ако мине номера"
И преди съм имала разговор с теб и сега го казвам, че специалисти като д-р Даскалов могат да си го позволят малцина. Thinking
Останалите - на пангара. И не става въпрос само за отговорност и безотговорност,както една бъдеща майка ми вдигна нервите един ден, че всички майки, които раждат в Пз са безотговорни...Щях да и издера очите - вервайте ми. накрая мацката роди в Пз със секцио - в държавната и после си траеше...
Та това от мен.
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: ср, 25 апр 2007, 15:55 от mama_iana

Общи условия

Активация на акаунт