Баба Марта най-обича в ПАЗАРДЖИК да се припича! - 9

  • 9 323
  • 285
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 2 577
Привет от нас!  bouquet
Не стига това, че Йоана е болна, ами вчера взе че падна по очи и сега е с ожулено лице. Прилича на ветеран от войната, милата... Sad
Миличките вие!
Да оздравявате бързо!  bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: ср, 25 апр 2007, 15:54 от mama_iana

# 271
  • Мнения: 1 097
... че специалисти като д-р Даскалов могат да си го позволят мнозина. Thinking
Останалите - на пангара.
нямаш ли в предвид МАЛЦИНА? От контекста така ми се струва  Rolling Eyes Извинявай, ако нещо  Embarassed
Аз ще се въздържа от коментар вече по тези теми  Peace Ще си казвам мнението само при "по-несериозните" Mr. Green
Като например, че си написах курсовата работа най-накрая и я пратих!  newsm44

Последна редакция: ср, 25 апр 2007, 15:51 от crazybrat

# 272
  • Мнения: 2 577
ох, да, благодаря за грешката  ooooh!

# 273
# 274
  • Мнения: 529
Браво Деси!!!   bouquet

# 275
  • Мнения: 1 097
 Mr. Green мерси  Mr. Green   bouquet
сега си нямам работа и спамя темата с безсмислени постове  Crazy Blush

# 276
  • Мнения: 134
АБСОЛЮТНО СЪМ УБЕДЕНА, че няма жена, която да си е правила тест  за токсоплазмоза........
Аз съм такава жена. По съвет на д-р Даскалов направих всички необходими предконцепционни изследвания, които цитирах в предишен постинг. Наистина е жалко, че такива като мен са единици.

Броят се на пръсти жените, които дори да планират евентуална бременност и отидат при лекар  ще им бъде препоръчано да се направи това....
Аз съм и такава жена. Отидох на профилактичен преглед, когато решихме да имаме дете, при прословут гинеколог-онколог в Пловдив. Още тогава бях чела за токсоплазмозата (беше преди 4 години). Без да ми бъде направено нито едно изследване, само в резултат на един обикновен гинекологичен преглед (без УЗИ), въпросният лекар направи заключението, че съм напълно здрава и ми даде "карт бланш" да почваме да правим бебето. И когато зададох конкретен въпрос за токсоплазмозата, понеже няколко месеца преди това имах котка, отговорът беше: "Имаш ли симптоми?". Аз казах "Не." И с това се приключи въпросът.

..........а самите жени въобще си нямат предства от такива изследвания, а и не би трябвало да имат ако имаше свестни доктори.
Ако имаше повече такива "сериозни" като мен и най-вече (тук напълно съм съгласна с Яна) повече "свестни" лекари в нашия град, такива случаи като с това пазарджишко момиче (следило цялата си бременност и родило при д-р Антонов в "Хигия") - http://www.mamaibebe.com/forum/viewtopic.php?t=2413 - нямаше да има.

..........специалисти като д-р Даскалов могат да си го позволят малцина.
Никога не съм твърдяла, че всеки може да си позволи да следи бременността си и да роди в "Торакс", но ВСЕКИ може да си позволи безплатните оn-line консултации, които д-р Даскалов дава в едни от най-четените форуми за бъдещи и настоящи майки. Просто трябва да има желание и да отдели малко време, за да порови из мрежата.

А това за отговорните и безотговорни майки ще го оставя без коментар, защото темата е само 15 страници. Laughing
 bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Peace Peace Peace Peace Peace Peace Peace Peace

Последна редакция: чт, 26 апр 2007, 09:56 от Stefaniva

# 277
  • Мнения: 2 577
Иви, капитулирам, предавам се и развявам белото знаме. Joy
Хвала на такиви отговорни мами като теб! Казвам го с възхищение, да не вземеш да си помислиш нещо сега Hug

# 278
  • Мнения: 529
Иви, капитулирам, предавам се и развявам белото знаме. Joy
Хвала на такиви отговорни мами като теб! Казвам го с възхищение, да не вземеш да си помислиш нещо сега Hug

Лелеее, Иве  не се даваш лесно,браво!!!   bouquet

# 279
  • Мнения: 134
Иви, капитулирам, предавам се и развявам белото знаме. Joy
Eeeee, разочаровах се... Тъкмо загрях!  Laughing Бях тръгнала да си търся даже резултатите от предконцепционните изследвания, че да доказвам, щото мислех, че няма да ми повярваш Rolling Eyes!
Надявах се, че поне ще изпишем докрай темата. По този повод, мисля, че е добре поетесите, които измислят заглавията, да не слагат в следващата тема име на месец вече, че то дойде май, ние сме още с тема за Баба Марта Laughing!

# 280
  • Мнения: 2 577
Иве, ти ако си търсиш професионален събеседник малко луд и готов да е вечна опозиция - аз съм.  Пък нали си ми слабост ще взема работат присърце HugЩе се уговорим само за хонорара и ще видиш на колко фронта ще водим битки Joy

# 281
  • Мнения: 657
Привет!
Благодаря на всички за поздравленията за рожденният ми ден   bouquet ,да ви кажа вече хич не му се радвам Rolling Eyes.Да напиша някой ред,че тя темичката почти свършила  Laughing,чета редовно,ама много ме мързи да пиша  Embarassed, а и времето е много хубаво и не се задържаме в къщи,вчера например сме излизали 5 пъти  Rolling Eyes
 Приятен ден на всички  bouquet

# 282
  • Мнения: 1 938
По този повод, мисля, че е добре поетесите, които измислят заглавията, да не слагат в следващата тема име на месец вече, че то дойде май, ние сме още с тема за Баба Марта Laughing!

Не съм от поетесите, ама да дам предложение:
Пазарджишкото дете се приготвя за море.
И без това една тема я пишем 3 месеца - тъкмо ще е актуална до юли - август...
 Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha

# 283
  • Мнения: 134
Не съм от поетесите, ама да дам предложение:
Пазарджишкото дете се приготвя за море.
И без това една тема я пишем 3 месеца - тъкмо ще е актуална до юли - август...
 Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha
newsm10
Идеята е идеална, според мен.

# 284
  • Мнения: 1 097
Нели, много е хубава темата, нея ще сложа  Peace Освен ако някой друг не иска да пуска темата  newsm78
Иве, мерси за забележката  Embarassed Аз покрай другите отчетни се подведох, нали там за 1 седмица ги изписваме..  Blush
Иначе - и аз ти се възхищавам на начина на писане и аргументиране -  smile3501
Може преди време да сме имали разногласия с някои от вас, но отдавна съм ги забравила и когато нещо е бяло, не мога да му кажа черно! smile3525
И понякога може да звуча така, сякаш се обиждам или заяждам. Но съм много далече от тези чувства  Peace
Осъзнах, че децата ни така или иначе ще си играят и ще учат заедно, града е малък. Не съм злопаметна, но ако някой все пак е решил да ме подминава по улиците - негово решение  Peace

Общи условия

Активация на акаунт