3 март - приканвам ви да създадем една традиция

  • 5 547
  • 132
  •   2
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 334
Никога не ме е било срам да кажа че съм българка. Не ми е първа цел в живота да имам друго гражданство. Където и да отиде един българин, на какъвто език да заговори, никъде няма да се чувства по-добре отколкото в България. Дори и да не си го признава, дори и 100 години да живее на другия край на света, пак ще си остане българин. Това по повод на дебата, за държавата и за смяната на личната карта....

Колкото до 3-ти Март, всеки има право да прави интерпретации според настроението му. Тук както се вижда , настроения колкото искаш.
Аз уважавам празника и в нашето семейство се отбелязва. Останалото всеки го разбира както намери за добре.

# 91
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
дори и 100 години да живее на другия край на света, пак ще си остане българин.

това може да важи за някои, за други ни най-малко.

# 92
  • Мнения: 1 334
дори и 100 години да живее на другия край на света, пак ще си остане българин.

това може да важи за някои, за други ни най-малко.

Може, ако просто пребивава в България по случайност и няма никакво родословно дърво.
За чувства не говоря, те са според временното състояние на човек. Същото важи и за гражданството. То не променя произхода за съжаление, само може да го подобри.

Последна редакция: нд, 04 мар 2007, 21:05 от Biskara

# 93
  • Мнения: 343
дори и 100 години да живее на другия край на света, пак ще си остане българин.

това може да важи за някои, за други ни най-малко.

Тук вече си права - за комплексарите не важи.
Малко уточнение -  даже и на другите езици изреченията започват с главна буква. Но тия маловажни правила сигурно не важат за VIP гражданка на света като тебе.

# 94
  • Мнения: 5 255
"След празника... идва и реалността..."

# 95
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
http://www.verticalworld.net/news/news.php?id=341

# 96
  • Мнения: 10
Нека си сложим химна на България като мелодия на мобилните телефони... Аз вече го направих.

# 97
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Нека си сложим химна на България като мелодия на мобилните телефони... Аз вече го направих.

Това пък защо?  Tired Rolling Eyes

# 98
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
"След празника... идва и реалността..."

да, точно това е реалността, това е много вярно, снимката е много реална.

# 99
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Нека си сложим химна на България като мелодия на мобилните телефони... Аз вече го направих.

Това пък защо?  Tired Rolling Eyes

е как защо Mr. Green

# 100
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Нека си сложим химна на България като мелодия на мобилните телефони... Аз вече го направих.

Хубава идея, но в момента телефона ми пее "мила мамо" с гласчето на малкия и не ми дава сърце да го махна.

# 101
  • Мнения: 3 423
Прочетох само писанието на авторката.
Айде, няма нужда чак пък толкова да се
пънем. По-добре да направим оборка на
боклуците около блоковете. По полезно е.

# 102
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Е стига де....аз уважавам празника- слагам знамето, събираме се с приятели, гледаме "Време разделно", спорим по въпроси от българската история... Така го чувствам, така правя.
Но да си сложа химна да ми звъни? Аре нема нужда, молим...

# 103
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Прочетох само писанието на авторката.
Айде, няма нужда чак пък толкова да се
пънем. По-добре да направим оборка на
боклуците около блоковете. По полезно е.

С кеф ще те снимам.

# 104
  • Мнения: 515
Ей-й-й-й-й голяма муха - голям слон. Аз пък много бях горда едно време, когато бях чавдарче- заради калпачето със зелената част отгоре и лъвчето отпред.  Blush Но не си харесвах плисираната тъмно-синя пола - бели кахъри, ама на  Hug

Общи условия

Активация на акаунт