В Стамболийски пролетта рано, рано е дошла

  • 7 538
  • 283
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 676
          Привет, кокиченца  Flowers Bouquet!

  Пак съм на работа и ми е натоварено. Затова не пиша много.
 Марианка, страхотно е кафецето ти, както винаги  food010   bouquet. Сега и аз ще си изпия моето 3 в 1   food010. Браво за разходката  Hug. Ако се прехвърлиш към БТК, ще имаш по-добра връзка.
  Билянче, страшно заглавие  Peace.
  Дими, Вердад, нещо се изгубихте от хоризонта  Laughing
 
   Спорен ден и много усмивки   Kissing Heart

# 241
  • Мнения: 891
Добро утро момичета  Grinning
mari_anka тази сутрин не си ни черпила кафенце  Mr. Green Къде се губиш ?
Макар да не се отчитам всеки ден, надничам честичко в темичката ни.
Не ми остава много време да пиша и затова се губя.

bilqna_69 кога ще почива през лятото нашата градина ?
Чух нещо за месец юли, но я по-добре ти кажи !

# 242
  • под тепетата
  • Мнения: 9 423
Добро утро!
 Дими,не ми се смей,но и аз не знам кога ще почиваме.Чуват се слухове, че заради яслите няма да почиваме както преди цял месец всички.Очаквам тези дни да ни съберат и да ни кажат,тогава и на вас ще съобщя.
 Марианка,наистина липсва твоето кафенце, винаги са ти много изкусителни  Laughing
Утре съм на годишнина на куртовската детска градина и сега се чудя какъв тоалет да си приготвя  newsm78
 Дори, не се преработвай, дано то остава малко време и за Алекс!
 Лек и слънчев ден на всички   bouquet

# 243
  • София
  • Мнения: 676
       Добро утро и от мен! Да заместя Марианка, та ето по кафенце

   Днес сме доста активни  Hug. Тук позахладня, което ни се отразява положително.
 Билянче, остава ми вечер време и за Алексчо. От както съм и на работата, съм повече мобилизирана. Навярно се стягам  Wink.
  Дими, сигурно се подготвяте за наближаващата почивка  Laughing. Какво става с балета на Рени  newsm78
 Марианка, пак ли нета ти създава проблем  Thinking
 Вердад, доста извинителни бележки ти се насъбраха  Flutter
  Спорен ден на всички

# 244
  • Мнения: 4 451
Добро утро, мацки! Grinning
Кафето е готово. Заповядайте да го споделите с мен:

Dori, сега проблеми с нета нямам, но пък време ми липсва. Thinking Имам си абитуриенти за гримирване и почти не съм се спряла. Днес отново имам пробен грим, в сряда също. Ужас, много съм натоварена. А към БТК не можем да минем, защото тук на квартирата си нямаме домашен телефон. А вчера срешнах майка ти в "Неделеви" и се поздравихме, нали вече се познаваме. Grinning
Билянка, то празненството вече е минало, ама аз исках да ти кажа, че няма начин да не си красива. То си ти е дадено от Бог, а и имаше много приятно излъчване. Hug Да знаеш, че ти събирам кутии от АМ. Колко броя искаш?
Ох, и мен като dimi, много ме вълнува кога ще почива детската градинка, защото и аз чух за юли. Надявам се Билянка да ни светне по въпроса, веднага щом стане ясно.
Момичета, за срам и позор, тази тема сме я започнали от 8-ми март и няма довършване. За това, ако нямате претенции, за следващо заглавие ще използвам творението на Билянка за мързела, че е много подходящо в нашият случай. hahaha
Приятен и усмихнат ден в това мрачно време. Ние снощи сме си забравили количката на двора и цялата е мокра. Май ще си седим у дома. Thinking

# 245
  • под тепетата
  • Мнения: 9 423
Здравейте,скъпи съфорумки!
 Вчера си прекарах чудесно,бях май най-намазана от всички  Embarassed.Тържеството беше много хубаво-декори, осветление,ефекти, а децата-разкошни! Покланям се до земята на колежките за труда   Hands Clap
Марианка, като за начало3-4 кутии да се пробвам ми стигат.В такива си държа джоджена, чубрицата, галетата и орехите (тях даже ги крия от населението  Mr. Green )
Велик мързел ме е обхаванал и току-що си изпросих от мъжа ми да приготви пица за вечеря.Нещо ми е едно отпуснато и дремливо Tired Даже и кафето на Марианка не можа да ме ободри  Laughing
 Дори, казвай къде ходихте, ти не пропускаш почивен ден без далечна разходка!
 Купих си детски защитен крем на Талодерма  с 15 фактор да се мажа, че с тези обриви съм като болна от шарка.
 Уф ,и аз чакам и накрая ще отида нахално при шефа в понеделник да питам как и кога ще се работи  Twisted Evil
 Дими, навестявай ни по-честичко.Аз често се отбивам във вашата група да си видя форумските дечица  Hug
  Приятен уикенд на всички!

# 246
  • София
  • Мнения: 676
   Добър ден в тъй дъждовно време, затова ви поднасям с чайче с коняче!

  Приемето виртуалната ми почерпка за скорошната годишнина от Менделсоновия ни марш:
    

  Марианка, поне ти е разнообразно с абитуриентките. Ще взема да си запиша час при теб. Много обичам с разкасяващи процедури да се занимават с мен  Flutter. Кофти с количката ви, ама поне бързо да изсъхне  Cry.
  Билянка, браво за тържеството  Hug. Да ти кажа, рядно учителка или лекарка се грижи за външния вид. Това, което правиш е много хубаво  Peace. Как е новото кремче? От както го купи и времето застудя  Wink.
  Поздрави и Verdad и Надето   bouquet

# 247
  • под тепетата
  • Мнения: 9 423
Привет!
 Дори, и аз не правя изключение  Blush или съм уморена, или заета с другите, за да се занимавам със себе си.Това за детския крем е от зор( и сърбеж),но пък времето се развали.Тъкмо ще си доизлекувам пъпките с Фенистил-гела. Все пак имам малко ентусиазъм-заредила съм се със серия козметика на Талодерма и засега съм доволна от резултата (когато съм слагала де)
 Честита ви годишнина от сватбата   bouquet - да ни настигнете и надминете (казвам го като кака с най-голям семеен стаж). Желая ви здраве и разбирателство,и винаги да чувствате рамото на другия до себе си!
 На Марианка дано и изсъхне бързо количката, че за нея това си е направо наказание  Wink
 Хубав (макар и дъждовен) ден! Grinning

# 248
  • Мнения: 891
Здравейте момичета  Grinning

bilqna_69 хубаво е, че наглеждаш форумските дечица.  Mr. Green
То нас като няма как да ни видиш, поне дечицата ....  Hug
Много съм чела във форума за козметиката на Талодерма, но сега разчитам на теб, да кажеш от личен опит как е.

Dori честита годишнина !    bouquet
Пожелавам ви много години щастлив семеен живот и да сте цял живот влюбени един друг както в началото.
Защото по-важно от семейството няма ! Hug

mari_anka дано се оправя времето, че в тоя дъжд няма как да излизате по разходки.
Пък и количката да ви изсъхне...
Тъкмо се бях наканила тази събота и неделя да го ударя на разходки, то взе, че заваля  ooooh!

Последна редакция: нд, 20 май 2007, 18:48 от dimi

# 249
  • Мнения: 4 451
Добър вечер, мадами! Grinning
Честита годишнина от сватбата на Dori!Бъдете все така влюбени поне още 100 години! Нека всяка ваша мечта се превърне в реалност.

dimi, времето е ужасно, питаш ли ме как се чувствам - като заточеник hahaha. Количката си съхне в коридора. Ние пак си пускаме печките, че голям студ у дома. Дано утре успеем да си подадем носовете на вън. А Веси пак ми вдигна температура следобяд и сега съм на щрек. Confused Пък не се забелязва да и тече нослето, не кашли и зъби не се задават Laughing. Какво ли ще излезе туй чудо? Thinking
Dori, очерпката е прекрасна, ех, да беше истинска... Blush
Обаждай се и веднага те гримирам. Grinning Днес имах такова предизвикателство, момичета, думи нямам. Имах за гримиране абитуриентка циганка. В чудо се видях тези дни от умуване какви цветове ще и подхождат. Thinking Накрая пуснах тема в "Красива мама" и добре се посмяхме. Момичетата много ми помогнаха със снимки на Наоми Кембъл и Бейонсе. Ама днес се справих блестящо. Mr. Green Тя много се хареса.
Билянка и аз се радвам, че си останала доволна от тържеството. А, че си била най-хубавата там, спор няма, ама поне изпи ли едно и заради мен Mr. Green?
Надето още сменят Интернет доставчика, ама тя си е и доста несериозна де.
Поздрави на Verdad!
И понеже днес пропуснах да ви почерпя по кафе, предлагам да му ударим по едно коктейлче Mr. Green.

# 250
  • София
  • Мнения: 676
Момичета, благодаря за хубавите пожелания  . Както се казва "От вашата уста в Божийте уши" Praynig.
Тук продължава да вали. Ту намали, ту увеличи. Утре май с плавници ще идвам на работа  Mr. Green .
Доколкото разбрах в добружанско, обаче не вали  Cry. Там хорицата на това разчитat.
 Имам едно въпросче: Знаете ли кога е празника на градът,т.е. този уикенд ли  newsm78

# 251
  • под тепетата
  • Мнения: 9 423
Дори-набързичко- да , защото кмета винаги дава и понеделника(28.5.) за почивен ден. Събота, неделя и понеделник-или иначе казано -безкраен празник  Joy

# 252
  • София
  • Мнения: 676
Билянка, мерси за инфото   bouquet. Планираме да идваме този уикенд.
Марианка, към 12 ли излизахте на кафенце и къде ходите, ако вали  newsm78

# 253
  • под тепетата
  • Мнения: 9 423
За сведение на мамите от ОДЗ"Р. Княгиня"-най-вероятно градината няма да затваря през юли, но това все още е неофициална информация  Mr. GreenИмайте си едно наум, че при нас е като при военните, нищо не се знае със сигурност до последно. Twisted Evil
 Дими, доволна съм от козметиката на Талодерма, но нали знаеш-на вкус и на цвет... Писах на Плами от темата и тя ми каза какво да си купя ( за моя тип кожа).Цените са повече от нормални. А и щерките се възползват от маската за акне и мазна кожа.
 Тоя дъжд ни удави,подлезът на централна гара е пълен с вода.Май ще трябва да ходя на работа с лодка  Joy

# 254
  • Мнения: 891
Добър вечер дами  Simple Smile

Много ще е хубаво, ако не почива градината цял месец.  Party
bilqna_69, ти няма да се сърдиш, че говоря така, нали.  newsm78
Нищо лично !
bilqna_69 за козметиката на Талодерма тогава ще чакам тогава отзиви от щерките  Mr. Green че и аз съм с мазна кожа  Blush
А за наводненията в подлеза на централна гара и аз разбрах. Ужас ! Не им завиждам на пловдивчани в момента.
Пък на тия дето имат магазини в подлеза - хич  Sick

mari_anka кажи как е Веси, че с теб нещо се разминахме днес. Оздравява ли ?
Разбра ли се от какво е тази температура ?  newsm78
Получихме днес снимките от рожденния ден на Мими в градината.
Много са хубави всички дечица.  Peace
Рени поиска да сложим снимката на секцията в нейната стая, та снимката е на почетно място Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт