Какво става с младото поколение?

  • 3 881
  • 89
  •   1
Отговори
# 45
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 144
Аз искам да подчертая,че съм на 20 години и мен ме потресоха тези неща.И все още добре си спомням какво правих на тази възраст аз. На 13 още си играехме с приятелките ми ,а не с някои атребути на батковците.
Сигурно има и такива,които си измислят,не го отричам,но също не ми допада особено..

# 46
  • Мнения: 3 423
Нямаше чалга, нямаше го Слави, имаше
Время в петък и Поглед в понеделник.
Какво да искаме от децата. Жертви са.

# 47
  • Мнения: 14 654
Аз искам да подчертая,че съм на 20 години и мен ме потресоха тези неща.

не така! като станеш на 60 какво ще правиш, ако се потрисаш от сега
едната ми сестра е пубер - на 15, има си гадже и се хили в автобусите, прекалява с черния грим
по разни сбирки се напива, както и повечето и съученици, но ще станат хора от тях - период (както тръшкането между 2 и 4  Mr. Green )

# 48
  • Мнения: 4 629
А подкрепям Кифлата - много точно казано.

Тийновете са правили, правят и ще правят секс, само, че от гледната точка на "възрастни" това ни въмущава  Rolling Eyes

# 49
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Това е загубено поколение е рекъл някой си по времето на Римската империя. Тези писъци не са от днес.
Затуй гледам да не се потрисам много, щото всичко туй съм го правила или съм го виждала и то не като единичен случай, а не съм някакъв краен вариант. Ако почна да се потрисам, значи да се правя на ощипана и непипана и на света вода  Wink

Проблемът им на тия новите е, че са много тъпи, а от това оправия няма и е до живот.

ПП. А Лепа Брена е класика, така ли?  Mr. Green
Като се сетя какъв народен фолклор се носеше по домовете  Sick, оня попът, дето пееше, Брала мома къпини... и още много

# 50
  • Мнения: 2 353
  Ние като станем ептен бабички може би ще се втурнем да плетем пуловери и да варим сладко от вишни? Променят се и младите, и старите...светът не е започнал да се променя от днес. И на мен ми е малко кисело, но го отдавам на първите бръчки. А крайни случаи за съжаление винаги е имало и ще има, но за тях си е притеснително по принцип.

# 51
  • Букурещ
  • Мнения: 7 832
в този Клюкарник съм чела далеч по-фрапиращи неща.
а каквито родителите такива и децата във Форума на Планета.

# 52
  • Мнения: 239
Разбира се-повечето им хвалби са въздух под налягане.Я е правила свирка, я не-ма да си каже, да не изглежда задръстена....И аз мога да се похваля, че съм пила кафе с Жорето, после иди разправяй, че нямаш сестра....

Повярвай ми - на една жена и личи когато е пила кафе с жорето ако се сещаш....

# 53
  • Мнения: 2 492
Явно някои хора са забравили какво е да си в пубертета . Аз си го спомням много добре .
Само от теб самия зависи дали дъщеря ти ще си сваля гащичките за всеки или сина ти ще чупи пейки ...
Била съм в много разюздани компании и какво от това ... възпитанието от родителите ми си каза думата !
Обръщайте внимание на децата си . Факта , че сте им купили нови маратонки и сте им сготвили не изчерпва всичко .

# 54
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 144
Точни така е Water_Fairy . Аз се питам какво точно правят родителите на едно 13 годишно момиче,докато тя в 1 часа през ноща ми пише по форумите за такива простотии. Сигурно ви звуча като някоя лелка,но това е,което наистина мисля.

# 55
  • Мнения: 239
Точни така е Water_Fairy . Аз се питам какво точно правят родителите на едно 13 годишно момиче,докато тя в 1 часа през ноща ми пише по форумите за такива простотии. Сигурно ви звуча като някоя лелка,но това е,което наистина мисля.

Ахаха

Явно някои хора са забравили какво е да си в пубертета . Аз си го спомням много добре .
Само от теб самия зависи дали дъщеря ти ще си сваля гащичките за всеки или сина ти ще чупи пейки ...
Била съм в много разюздани компании и какво от това ... възпитанието от родителите ми си каза думата !
Обръщайте внимание на децата си . Факта , че сте им купили нови маратонки и сте им сготвили не изчерпва всичко .


Била си пиченце без да станеш ку.венце? Нещо гнило има ако се сещаш....

# 56
  • Мнения: 515
Простете ме  - не искам да чета в момента.  Stop Младото поколение  - обобщаващо  Mr. Green - за мен са ходещи радиостанции. Фрийкове  Crazy разни. Но не всички - о-о-о-о-о  Twisted Evil далеч - не всички, надявам се  Flutter  Hug   Praynig .

# 57
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 144
Жоре,което точно е смешното?  newsm78

# 58
  • Мнения: 239
Жоре,което точно е смешното?  newsm78

играй, како. играй.

# 59
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 144
Какво да играя? Нали ти си играча тука?

Общи условия

Активация на акаунт