Какво става с младото поколение?

  • 3 894
  • 89
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 647
Искам да ти кажа, че даже и аз съм потресен. Един приятел онзи ден резна една 92ри набор срещу грамче бело и обещание за долче и габана. В хотел 'Форум' все пак. Не знам, аз с по-млада от на 16 не харесвам. Пичетата са най-хубави между 16 и 18, после почва амортизацията.
жоре  да си чувал, че на дупети на тия пише прокурор??
явно се е напълнило с педофили

# 61
  • Мнения: 24 467
Искам да ти кажа, че даже и аз съм потресен. Един приятел онзи ден резна една 92ри набор срещу грамче бело и обещание за долче и габана. В хотел 'Форум' все пак. Не знам, аз с по-млада от на 16 не харесвам. Пичетата са най-хубави между 16 и 18, после почва амортизацията.
жоре  да си чувал, че на дупети на тия пише прокурор??
явно се е напълнило с педофили

И с комплексари също се е напълнило, щом големите чичковци /батковци не е твърде вярно в повечето случаи/ не могат да си намерят нещо по- равностойно, а държат да си играят с децата на нещо непораснало и инфанилно ми понамирисва, май!

# 62
  • Мнения: 239
Искам да ти кажа, че даже и аз съм потресен. Един приятел онзи ден резна една 92ри набор срещу грамче бело и обещание за долче и габана. В хотел 'Форум' все пак. Не знам, аз с по-млада от на 16 не харесвам. Пичетата са най-хубави между 16 и 18, после почва амортизацията.
жоре  да си чувал, че на дупети на тия пише прокурор??
явно се е напълнило с педофили


След 16 е законно. Ако пише прокурор значи и те са обърнали внимание на този факт.
Не бъди хейтърка - знаеш, че свежият дивеч няма конкуренция.

# 63
  • Мнения: 920
Това с младите пичета е много лесно обяснимо. Колкото и да са отворени, нямат опита на истинска жена. И е много по-лесно да ги убедиш, че новороденото ти червейче е питон и 2 мин. клатене е секс.

# 64
  • Мнения: 24 467
Ни ловец съм, ни рибар съм, ама не знам някой такъв от моето обкръжение да обстрелва новородени зайчета и да лови попови лъжички, Жоре.
Едно е младото, друго е малкото...

# 65
  • Мнения: 239
Това с младите пичета е много лесно обяснимо. Колкото и да са отворени, нямат опита на истинска жена. И е много по-лесно да ги убедиш, че новороденото ти червейче е питон и 2 мин. клатене е секс.

Баце, на теория си права, но на практика ми позволи да не съм съгласно с теб.
На 17 години едно момиче става Мис България. Почнала е активната си спортна кариера на 13-14 и за тия 3-4 години е минала толкова мъже, колкото всички майчета в този форум не са минали общо. Сори, че казвам някои сдухващи неща, но истината не винаги е лицеприятна. Пиченцата на по 17 ви слагат в малкия си джоб. Ивана с песента 'Като на 17' все пак.

Извинявай, но аз познавам само един мъж, който да има по-голям от моя в София - това е братчед ми, който с неговите 12 см е гордостта на компанията ни. Имаме ужасен респект от него и искам да ти кажа, че всички го гледаме с възхищение. Аз, като носител на питон н2 в столицата, откровено ти заявявам, че 2 минути с мен се равняват на 3 часа Роко Сифреди. Запомни го.

Ни ловец съм, ни рибар съм, ама не знам някой такъв от моето обкръжение да обстрелва новородени зайчета и да лови попови лъжички, Жоре.
Едно е младото, друго е малкото...

Виж кво съм отговорил на другото майче. Малко малко ама кви фокуси прави майчета като вас ще се изчервят като Дон Домат.

# 66
  • Мнения: 3 647
Искам да ти кажа, че даже и аз съм потресен. Един приятел онзи ден резна една 92ри набор срещу грамче бело и обещание за долче и габана. В хотел 'Форум' все пак. Не знам, аз с по-млада от на 16 не харесвам. Пичетата са най-хубави между 16 и 18, после почва амортизацията.
жоре  да си чувал, че на дупети на тия пише прокурор??
явно се е напълнило с педофили



След 16 е законно. Ако пише прокурор значи и те са обърнали внимание на този факт.
Не бъди хейтърка - знаеш, че свежият дивеч няма конкуренция.
ами не е много законно да ти кажа
колкото и да ти се иска
ако каже че е било насила
 hahaha
но както казаха други потребители те са по-глупавички - за едно возене  в колата и няколко кафенца ще склонят
айде заварти някоя  жена  с това
а за сексуалният ти опит
ами какво да кажем
тези дето не могат да го правят се разправят
другите  просто го правят

# 67
  • Мнения: 24 467
Мило Жоре, много си в тон на момиченцата от форум "Планета", разбирам сега защо ти арадисват децата. Е, мило, няма лошо, щом се харесвате взимайте се!
Апропо, гордея, се че съжителствам с такива бележити хора, толкова надарени по долните етажи.

Последна редакция: ср, 07 мар 2007, 09:05 от Judy

# 68
  • Мнения: 239
Искам да ти кажа, че даже и аз съм потресен. Един приятел онзи ден резна една 92ри набор срещу грамче бело и обещание за долче и габана. В хотел 'Форум' все пак. Не знам, аз с по-млада от на 16 не харесвам. Пичетата са най-хубави между 16 и 18, после почва амортизацията.
жоре  да си чувал, че на дупети на тия пише прокурор??
явно се е напълнило с педофили



След 16 е законно. Ако пише прокурор значи и те са обърнали внимание на този факт.
Не бъди хейтърка - знаеш, че свежият дивеч няма конкуренция.
ами не е много законно да ти кажа
колкото и да ти се иска
ако каже че е било насила
 hahaha
но както казаха други потребители те са по-глупавички - за едно возене  в колата и няколко кафенца ще склонят
айде заварти някоя  жена  с това
а за сексуалният ти опит
ами какво да кажем
тези дето не могат да го правят се разправят
другите  просто го правят



Тогава кво ми се разправяш в толкова много постове тук?  Да не би да си напрегната? Стресчето ли ти идва в повече, а? Joy

Мило Жоре, много си в тон на момиченцата от форум "Планета", разбирам сега защо ти арадисват децата. Е, мило, няма лошо, щом се харесвате взимайте се!

Баце, любопитното в случая е ТИ какво правиш у форума на Планета и може ли да не те е поне малко срам или викаш егото ти не регистрира евентуалната вероятност да си 'Планета' тип човек....

# 69
  • Мнения: 3 647
Тогава кво ми се разправяш в толкова много постове тук?  Да не би да си напрегната? Стресчето ли ти идва в повече, а? Joy
дадох ти само правен съвет и то БЕЗПЛАТЕН
а за жалките ти провокациииии....... ами  по добре да не коментирам 
че ще стане пак джангър

# 70
  • Мнения: 24 467
Ма милинко, кой ти каза, че съм у форума "Планета", за него друга какичка ти каза, по- в началото на темата. Аз съм на по- друга вълна.

# 71
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
На младото поколение явно му става.
А на вас?

Щото наблюдавам напрежение...

# 72
  • Мнения: 239
Тогава кво ми се разправяш в толкова много постове тук?  Да не би да си напрегната? Стресчето ли ти идва в повече, а? Joy
дадох ти само правен съвет и то БЕЗПЛАТЕН
а за жалките ти провокациииии....... ами  по добре да не коментирам 
че ще стане пак джангър


виде се колко го разбираш правото.
в едно и също изречение коментираш и казваш, че е по-добре да не коментираш. това контрастира с ай кю то, на което се надяваш в подписа си.
и аз като ми се прави секс затъпявам рязко хахаха.

Ма милинко, кой ти каза, че съм у форума "Планета", за него друга какичка ти каза, по- в началото на темата. Аз съм на по- друга вълна.


нема да ви следя всяка в коя фолк телевизия пише - айде малко да ме оставите на мира, а? и ще замоля една госпожица тук да спре да ми пуска лични защото вече става досадно. харесвам те, но само като приятел и нищо повече.

# 73
  • Мнения: 674
Мъжът ми има чест служебен досег с доста заведения и дискотеки и от него съм чувала такива неща че на човек може да му настръхне косата просто.
Младото поколение наистина доста я е подкарало през просото.
И ние си бяхме диви но ако при нас се изчерпваха нещата с някой пийване и целувки и по късно секс то сега нещата започват от леки наркотици промишлени количества алкохол и  безброй ама наистина безброй сексуални контакти.
Постоянно виждам лятото на плажа в 3.00-4.00 ч. през ноща деца на 13-14 години да правят секс на плажа под светлини и любопитни погледи без въобще да им пука видимо пияни и друсани.
А на купони и така наречените партита какви оргии стават просто на човек наистина му е бедна фантазията.
Но проблема и според мен е в родителите които оставят децата си да се скитат в 2-3-4 ч. по улици и дискотеки.
Дано нещата да се оправят бързо защото наистина много деца тръгват по много лоши пътища. Cry Cry Cry

# 74
  • Мнения: 920
Проблемът е и в тези, които продават алкохол, цигари, наркотици на деца, пускат деца в нощните заведения и тези, които си затварят очите за това.
От изброените сексът е най-безобидното.

А това с манекенките, миските и прочие според мен е легализирана педофилия.

Общи условия

Активация на акаунт