Стара Загора 23 - Добре дошли в змиярника! Ако ви стиска...

  • 16 008
  • 280
  •   1
Отговори
# 255
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 930
Смок, какво ближе това куче... И защо е кокершпаньол...?

На втория въпрос Смокинята знае отговора.


Имам леки съмнения, че и на първия го знае  Mr. Green

# 256
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Смок, какво ближе това куче... И защо е кокершпаньол...?

На първия въпрос си отговорих сам... Кой да се сети да погледне името на файла... chistka_monitor_007.gif
Обаче втория въпрос определено е от компетенциите на СМОКинята...
Но пък и СМОК-а казва, че няма нищо случайно... Може и да няма нищо общо с чистката на монитора... Може да е "чистка" на нещо друго... It's a metaphore... Перифраза демек, един вид, дет съ вика...

# 257
  • Мнения: 280
Eййй,пак сте ми дъвкали краката вчера.А аз отходене по улиците не съм разбрала.
и стига с тия кучета вечеНе разбрахте ли,че отдавна не сънувам еротични сънища.Никакви сънища не сънувам...Защотото почти не спя ConfusedИ не го разпитвайте Смок-а ми дайте да измислим как да го събуждаме,та и той да се грижи понякога за наследството по ранни доби.

# 258
  • Мнения: 23
как сте днессс?

# 259
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 371
сссссссссссссссссс  Mr. Green

# 260
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 371
Ще излизате ли бе?
Аз да..ку някой има желание да ми звънка...по улиците съм.

# 261
  • Мнения: 855
И аз, ама след 12ч  Wink Ако не ви засека някъде, ще звънна  Peace

# 262
  • Мнения: 619
Някой да ми каже мога ли да изведа детето като снощи  е имало 39Т и е повръщало?(Ама цялата история продължи около 2 часа-после детето се оправи и си заспа,а сега му няма нищо.)

# 263
  • Мнения: 6 243
Ако детето е свежо и бодро, ти също (след снощните изпълнения), извеждай я.

# 264
  • Мнения: 619
Ами те изпълненията бяха до 22ч(т.е. в нормално време) и после Ави заспа и не се е събуждала,освен за 1 хранене.Педи също каза да я изведа.
Искам да ви разкажа за педито(жена беше) в спешния център.Пита ме тя на каква храна е детето,яде ли кухня и пюрета и аз й обяснявам,че яде ,но рядко.Педи заключи:"Значи основно е на кърма." и то с такъв тон,сякаш всички бебета на 9м са основно на кърма и това е най-естественото нещо на света.После ми обясни как ако детето неможе да успокои и все си мрънка,да му дам гърда  Shockedи да си гледам рахата.При което само дето не паднах.Сега съжалявам,че не попитах за името й.....Освен това не изписа никакви лекарства,а само неща против повръщане за да задържим панадола в Ави  Sick(Подозирам,че Кайракова щеше да й изпише и някое хапченце...)

# 265
Значи съвсем адекватно се е държала жената. Аз имам подозрение и коя може да е. Като цяло в спешния център педиатрите са виждали 2 и двеста, така че не можеш да ги учудиш.

# 266
  • Мнения: 619
Пак е с 39Т.

# 267
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Според мен, обаче... Ива и Ави няма в предвид Центъра за Спешна Медицинска Помощ (ЦСМП) или така наречената "Бърза Помощ"... Телефон 150, линейките... А има в предвид Центъра за неотложна медицинска помощ, който се поддържа от Асоциацията на семейните лекари и кабинета му се помещава в двора на бившата Военна болница... Там дежурят общопрактикуващ лекра и педиатър... Еженощно от 19:00 до 7:00 сутринта и през събота и неделя... Така ли е Ивата...?



П.С. Ми не са ли зъби...?

# 268
  • Мнения: 619
Така е Експри и нашето педи смята,че са зъби. Предложения да имате?Детето изглежда отвратително и е полузаспало,освен,че гори цялото.Дадох й 3 панадол-смятам да дам още 2-3 мг след малко.

# 269
  • Мнения: 855
Светли е хремав и сега му измерих температурата- 37,8 До сега не се е разболявал и незнам какво да правя  Sad Да му давам ли нещо за Т? В нослето пръскам Стеримар. Знаех си, че ще направим някоя беля в този вятър  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт