Вреден ли е фон дьо тена,какъв ползвате?Как прикривате несъвършенствата си?

  • 21 824
  • 208
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 162
                Кожата ми е смесена. След като родих започнаха да ми се появяват малки бенки. Козметик не помогна сега искам да ги прикривам с нещо, а и работя в лаборатория с химикали.

# 166
  • Мнения: 593
Наскоро си купих последния на Лореал, никак не съм доволна, като напудрена съм от него, а исках точно обратния ефект, да е възможно по-кремообразен.
кой е последния?
Infallible!

# 167
  • София
  • Мнения: 3 271
Много рядко ползвам, а този който употребявам е на Шанел - много съм доволна.

# 168
Привеет:)
дали е вреден фон дьо тена-незнам newsm78, винаги съм мислила,че е...но сега има толкова хубава и качествена козметика, така че може би не е толкова страшно:)
Лично аз съм ползвала фон дьо тен 4 или 5 пъти в живота си и не съм мн компетентна:) Но наскоро опитах Lancome Adaptive(свекърва ми използва такъв) и останах приятно изненадана-перфектен е...мн е покривен и седи мн естествено. Реших да си купя и аз:) Дано да не ме изненада неприятно цената Simple Smile но в крайна сметка-за о4ите и кожата на лицето е добре да се използва наистина качествени продукти, нали....

# 169
  • Мнения: 420
аз си взех наскоро на орифлейм един фондютен който стои много естествено на кожата и ако е същия цвят като тялото не си личи че има изобщо, мисля че се казваше съвършен фондютен от 11,90 е,и засега съм доволна.. Peace

# 170
  • Мнения: 1 685
Ползвам ежедневно ФДТ,избирам ги според типа на кожата си.Като цяло ползвам Макс Фактор или Лореал.ФДТ е идеалният вариант за прикриване на малки несъвършенства и прави тена на кожата страхотен.Ще си позволя да ти препоръчам ФДТ за твоята кожа,който матира,покрива и въпреки това е почти незабележим.Става въпрос за IDEAL BALANCE на Loreal,препоръчвам ти го горещо,аз лично съм страшно доволна от него,като цена варира между 17-19лв,зависи от мястото от което го купуваш.Другият продукт от който също съм супер доволна е муса на Мейбълин,отново идеално покрива,матира и е супер лесен за нанасяне,поради пухкавата му консистенция.
Иначе за поддръжка на кожата ми използвам почистваш гел за лице пак на Лореал+тоник+хидратиращ крем.
Забравих да добавя,че според мен ФДТ предпазва кожата на лицето от ултравиолетовите лъчи до някаква степен от замърсяването на околната среда също.В доста от ФДТ има витамини и някоя друга уж добре отразяваща се на кожата съставка.
 Това е,дано съм ти полезна с нещо. Flutter


                                               newsm10 newsm10 newsm10

# 171
  • Мнения: 1 455
Преди няколко дни и аз бях в дилема какъв фдт да си взема и реших да пробвам 10 hours sleep на Буржоа - страшно съм доволна. Кожата ми е нормална към смесена.

# 172
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Много рядко ползвам фон дьо тен .
Дали е вреден - смятам ,че всичко , което запушва порите на кожата е вредно.
Все пак един качествен  фон дьо тен не би нанесъл такива последствия , каквито един некачествен крем или пудра да речем .
Е, това е само мое мнение .

# 173
  • Мнения: 1 322
Ползвам, но рядко. А дали е полезен или вреден - незная.

# 174
Не, момичета, ФДТ не е вреден. Хубавият ФДТ не запушва порите, оставя кожата да диша. И не само. ФДТ трябва да е със SPF фактор поне 8. И освен, че предпазва от вредните слънчеви лъчи, ФДТ - качественият - предпазва кожата ви от изсушаване през зимата. Откакто ползвам редовно през зимата ФДТ, когато излизам навън (под ФДТ задължително крем, предназначен за сезона), кожата ми се чувства добре  Hug

# 175
  • Мнения: 217
Не мисля, че ФДТ са вредни, напротив- в много случаи имат превантивна за кожата роля.

 Peace

# 176
  • Мнения: 372
Много рядко ползвам фон дьо тен .
Дали е вреден - смятам ,че всичко , което запушва порите на кожата е вредно.
Все пак един качествен  фон дьо тен не би нанесъл такива последствия , каквито един некачествен крем или пудра да речем .
Е, това е само мое мнение .

 Peace
Освен това, нямам някакви особени несъвършенства, които чак пък толкоз да искам или да трябва да прикривам, и то ежедневно Naughty  Имам само лунички, но си ги харесвам  Party

# 177
  • Мнения: 6 167
Не ежедневно.
Като марки използвам Клиник и Ланком.

# 178
  • Мнения: 398
От време на време ползвам стягащият ФДТ против стареене на Орифлейм.Доволна съм! Peace

# 179
  • Мнения: 372
Почти не излизам без фон- дьо те. Предпочитам на Bourjois, Maybelline,

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт