Вреден ли е фон дьо тена,какъв ползвате?Как прикривате несъвършенствата си?

  • 21 793
  • 208
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 7 418
   Oбикновено ежедневно ползвам ФТД.Последния ми е на Клиник.Имам смесена кожа.Не мисля,че ФТД-то вреди кой знае колко.
   Има други фактори,от които кожата се уврежда много повече......

# 196
  • Мнения: 2 131
Не използвам редовно фон дьо тен, но когато го правя ползвам на Макс фактор и съм много доволна.

# 197
  • София
  • Мнения: 1 877
на dr. kurt wolf ползвам, страхотно действа добрият фдт!

# 198
  • Варна
  • Мнения: 692
По принцип ползвам фон дьо тен, но се старая да не прекалявам. Когато денят ми е "добър", т.е. кожата ми е свежа и няма неща за прикриване - слагам само пудра. Ноооо, има дни , в които ако не сложа фон дьо тен по-добре да не излизам.  Laughing  Доволна съм от Ideal Balance на  L'Oreal, не омазнява кожата, не лъщи (по принцип съм със смесен тип кожа), не е от тежките фон дьо тени. Наскоро си взех ФДТ на Vichy, (исках тонален крем ама вече не произвеждали...  newsm78  ) Горе-долу съм доволна, пише, че порите дишат и не ги запушва, има слънцезащитен фактор, ама малко ми идва мазничък като че ли.
Също ми попадна тестер на Буржоа - Sleep Effect, хареса ми как стои, даже мислех да си го взема.

Последна редакция: чт, 27 дек 2007, 11:04 от Cherry*

# 199
  • Мнения: 250
Ползвам ФДТ и не мисля, че е вреден толкова, колкото през миналия век.

# 200
  • Мнения: 1 069
Отскоро имам ФДТ на Орифлейм. Една колежка не успя да си уцели цвета, пробвах го и много ми допадна. Слагам го почти всеки ден и съм доволна най- вече, че не се изринах от него.

# 201
  • Мнения: 957
http://www.thebodyshop.co.uk/invt/19954&bklist=icat,4,shop,sc,scmoisturisers аз ползвам това. Откраднах го без да искам от братовчедка ми като бях в Лондон. Не е точно ФДТ а нещо като кремче с цвят и седи много добре не се натрапва изобщо даже. Лятото грам ФДТ не слагам защото от слънцето всякакви дефекти ми изчезват и много обичам да се цапотя само с лъскавки неща. Иначе много бих желала кожата ми да изглежда ето така - http://www.snimka.bg/album.php?album_id=211704

# 202
  • Мнения: 4 585
на dr. kurt wolf ползвам, страхотно действа добрият фдт!
Точно така, точно така, на Wolf. Продажбите се покачват, обичам ви!  smile3508

# 203
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
на dr. kurt wolf ползвам, страхотно действа добрият фдт!
Точно така, точно така, на Wolf. Продажбите се покачват, обичам ви!  smile3508

 Joy Joy Joy

# 204
  • София
  • Мнения: 4 753
на dr. kurt wolf ползвам, страхотно действа добрият фдт!
Точно така, точно така, на Wolf. Продажбите се покачват, обичам ви!  smile3508

Боже, мъж, който влиза в тема за ФДТ-и. Чудо. Shocked

# 205
  • Мнения: 14 491
на dr. kurt wolf ползвам, страхотно действа добрият фдт!
Точно така, точно така, на Wolf. Продажбите се покачват, обичам ви!  smile3508

Боже, мъж, който влиза в тема за ФДТ-и. Чудо. Shocked

е, чак пък чудо....епилират се, лакират се, нормално е и фдт и спирала да слагат  Mr. Green

# 206
  • София
  • Мнения: 4 753
на dr. kurt wolf ползвам, страхотно действа добрият фдт!
Точно така, точно така, на Wolf. Продажбите се покачват, обичам ви!  smile3508

Боже, мъж, който влиза в тема за ФДТ-и. Чудо. Shocked

е, чак пък чудо....епилират се, лакират се, нормално е и фдт и спирала да слагат  Mr. Green
Е, мислех си, че поне в темите за ФДТ не влизат. Ама знам ли, може и в раздела за кърмене да има мъжки екземпляри Shocked

# 207
ползвам фон дьо тен на "импала" и съм много доволна от него но през лятото гледам да не слагам фон дьо тен

# 208
  • Мнения: 278
ползвам на Vichy-супер е!

Общи условия

Активация на акаунт