Вреден ли е фон дьо тена,какъв ползвате?Как прикривате несъвършенствата си?

  • 21 815
  • 208
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 36
Не, момичета, ФДТ не е вреден. Хубавият ФДТ не запушва порите, оставя кожата да диша. И не само. ФДТ трябва да е със SPF фактор поне 8. И освен, че предпазва от вредните слънчеви лъчи, ФДТ - качественият - предпазва кожата ви от изсушаване през зимата. Откакто ползвам редовно през зимата ФДТ, когато излизам навън (под ФДТ задължително крем, предназначен за сезона), кожата ми се чувства добре  Hug

 Peace
абсолютно съм съгласна, сега ползвам на Yves Rocher, който е много подходящ за зимата според мен, защото е доста хидратантен, перфектно покрива и не стои като маска.

# 181
От време на време ползвам стягащият ФДТ против стареене на Орифлейм.Доволна съм! Peace

И аз съм много доволан от него. Ползвам само него вече цяла година  Peace

# 182
  • Мнения: 3 835
Засега не мие навредил фдт. Дори напротив - повлия ми на самочувствието. Друго си е да си с кожа с по-малко дефекти и да не мислиш, че всички ги забелязват!  Joy

Като марки ползвам на Ревлон - Колор адапт мисля че е , но в по-топло време. Сега ползвам на гръцката фирма Радиант. Също и успокояващият или Аню Бюти (лятото) на Ейвън.

# 183
  • Ямбол
  • Мнения: 505
Без ФДТ не излизам.Не смятам , че е вреден, напротив.
Използвам Color Adaptive на Ланком

# 184
  • Мнения: X
 А аз, използвам ФДТ и пудра но се старая да е колкото може, по-рядко, защото каквото и да слагам на лицето си, ако случайно имам пъпки, ми излизат още повече. Crossing Arms От кремовете, от пудрата от фондъотена, от парвфюма зад ушите от всичко !

# 185
  • Мнения: 3 641
Ползвам ФДТ всеки ден. На Макс фактор/Колор Адапт/ и на Буржоа/ Слийп ефект/. Предпазвами кожата от цялатамръсотия през деня. Иначе има чувствот ,че всички мръсни газове ми се лепят по лицето. Пък и прикрива всички несъвършенства Simple Smile

# 186
  • Мнения: 87
Tониращ крем на ейвън спф 20 и на орифлейм матиращ овлажнител или нещо такова, не си спомням точно как се казваше.... и се получава добре - прикрива леки несъвършенства по кожата.

# 187
А аз, използвам ФДТ и пудра но се старая да е колкото може, по-рядко, защото каквото и да слагам на лицето си, ако случайно имам пъпки, ми излизат още повече. Crossing Arms От кремовете, от пудрата от фондъотена, от парвфюма зад ушите от всичко !

KATI_Z, пробвай с ФДТ за проблемна кожа - те имат специални съставки, които лекуват кожата  Peace
Орифлейм имат такива. В магазините също можеш да попиташ на някоя друга марка.  Simple Smile

# 188
  • Мнения: 3 830
Не слагам фон дьо тен всеки ден, но честичко си се мацотя Rolling Eyes

Използвам течен или стик коректор за пъпчици, лунички, капиляри и други и отгоре фон дьо тен.

Използвала съм Идеал баланс на Л'Ореал, който матира мазните участъци и овлажнява сухите. Най-доволна съм от фон дьо тени на Диор и Ив Сен Лоран.
В момента ползвам на Л'Ореал, Флор Мар и Криолан.

# 189
  • Мнения: 2 100
Имало е периоди, в които постоянно ходих намазана, но тогава ползвах на VICHY матиращ (даже мисля, че не беше ФДТ, а някакво кремче за пробемна кожа вътре с пудра). Сега ползвам ФДТ, само ако има повод  Peace

# 190
  • Мнения: 660
От лятото ползвам на Лумене  дабъл стей 5 номер и съм супер доволна,това е супер лек ФНД,не стои като маска и е подходящ за по мазни кожи,защото има изсушаващ ефект..

# 191
  • Мнения: 844
никой не пише какъв тип кожа има ...на всяка кожа ФДТ стои различно

# 192
А аз, използвам ФДТ и пудра но се старая да е колкото може, по-рядко, защото каквото и да слагам на лицето си, ако случайно имам пъпки, ми излизат още повече. Crossing Arms От кремовете, от пудрата от фондъотена, от парвфюма зад ушите от всичко !
Пробвай с тонални кремове от аптеката,медицинска козметика някаква,първо с мостри,за да видиш как ще ти се отрази

# 193
  • Мнения: 1 685
никой не пише какъв тип кожа има ...на всяка кожа ФДТ стои различно

 PeaceАми то затова си има и за различни типове кожа и тен.Щом си знаеш типа кожа и какво търсиш в един ФДТ-добра или по-слаба покривност-намираш си точния цвят и какъв е проблема?! Hug

# 194
  • Мнения: 3 356
Ползвам всеки ден основа за грим,фон дьо тен и пудра.Не се гримирам само ,когато съм почивка.

Общи условия

Активация на акаунт