Колко време "работихте" за бебе?

  • 8 770
  • 239
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 8 242
1/2 час  Crazy

# 46
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Ами някъде 7,8 месеца.При всеки е различно.

# 47
  • Мнения: 1 114
7 месеца. Отначало не се притеснявах, после заради подмятанията на разни доброжелателни приятелки се притесних доста и ми стана фикс идея. Месеца в който стана, вече ми беше втръснало да обяснявам "дали не ми се искат деца", реших че каквото е писано ще стане и то взе, че стана.

# 48
  • София
  • Мнения: 3 064
  Стана след 5 години Cry.......Не ти пожелавам да чакаш толкова,но моят съвет е да не се притесняваш,да бъдеш спокойна и да не го мислиш постоянно-ако след известно време-6 месеца-1 година няма резултат-потърсете специалист PeaceРано или късно-става WinkУспех Peace
 

Мдаа, и при мен така. "Адашката " знае Wink

Успех  bouquet

# 49
6 години се пазихме.  luvbedРешихме, че искаме бебче и една седмица без предпазване и забременях. preggo
Сега чакаме................. atwork

# 50
  • София
  • Мнения: 6 011
Ние също се пазихме 3 години и когато решихме да си правим бебе се оказа,че сме го направили на третия ден!Най-важното е да спокойна и подготвена,че може и да не стане веднага-ние бяхме решили да пробваме за бебе 4 месеца и ако не стане да потърсим компетентна помощ.
Успех в бебеправенето! Hug

# 51
  • Мнения: 570
11 месеца. Точно вече бях решила, че имам някакъв проблем. Даже няколко дена след като ми закъсня се колебаех дали да си направя тест, понеже си представях как ще се разочаровам от резултата. Cry И направо полудях от радост като видях двете чертички  newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm44

# 52
  • Мнения: 1 425
Една година се помъчихме, но си заслужава  Peace.

# 53
  • Мнения: 41
Стана след 1 година и половина. Чаках да ми дойде М, за да се обадя на лекяра да уговорим вече дата за цветна снимка и си викам - имам едно тестче, на което ще му изтече срока, я да го пробвам)))) то пък взе, че показа 2 чартички още на 1 ден)))))).

# 54
  • Мнения: 3 537
стана още първия месец Wink

# 55
  • Мнения: 998
9 месеца, тъкмо щях да тръгвам по лекари. А този месец с мъжът ми се видяхме само за един уикенд  Blush

# 56
  • Мнения: 873
нашето стана без да го планираме и доста ни изненада,но и ни зарадва Grinning не го мисли-при всеки е различно.бъди спокойна,не се нагласяй,че можеш да чакаш или че ако тестът не покаже заветните 2 чертички,е кой знае каква трагедия Cry бебето само решава кога ще дойде,така че и да го чакаш,и да го планираш-все тая Party прави си кефа и това е Wink но ако все пак,не ви се получат нещата около година-година и половина,те съветвам да не чакаш,а да потърсиш лекарска помощ-най-малкото за да разбереш има ли изобщо проблем с това или някакви индивидуални особености при теб и съпругът ти-здравни проблеми,стрес,напрежение в работата,кофти съседи-,които са пречка за забременяването.айде дано скоро се похвалиш Heart Eyes

# 57
  • София
  • Мнения: 2 227
2 години бебеправихме.

# 58
  • София
  • Мнения: 4 590
При нас стана в "извънработно време", веднага след като спрях противозачатъчните. newsm44 И аз се притеснявах, че няма да мога да забременея поради гинекологични причини, които имах, но слава богу нямаше проблем.
Успех и скоро да се похвалиш! Hug

# 59
  • Мнения: 6 623
От първия път стана .Мислех си ,че ще имам проблеми заради поликистозните ми яйчници и гушата ,но слава -богу бебо е вече на лице!
Пожелавам на всички успешно бебеправене. Peace

Общи условия

Активация на акаунт