Клуб на жената на компютърния "специалист"

  • 8 095
  • 218
  •   1
Отговори
# 165
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Привет  bouquet
Отдавна се каня да ви питам - от какъв пол са децата ви? Преди време - /доста отдавна даже/ четох, че мъжете, които работят повече от 10 часа на ден на компютър са предимно бащи на момичета ...  newsm78. Е, при нас така се получи наистина, а при вас?
 /питам, понеже се надявам третото да е момче ... ама... Rolling Eyes/

При мен се пука тази статистика. Любимия виси пред компа постоянно, но не можа да издокара момиче. Сега като му кажа за статистиката и ще ме обвини че заради мен нямаме момиче - щото съм мрънкала да не виси на компа.

# 166
  • Мнения: 2 957
И ние имаме момченце,въпреки че мъжът ми е повече от  10 години пред компютъра:)

# 167
  • Мнения: 6 993
А тризнаци как да докарам Crazy Още един висящ на компютъра ли да търся Joy

# 168
  • Мнения: 3 205
Морското свинче, Ео.

# 169
  • Мнения: 6 993
Много си права Laughing Сутрин в 6 часа става и писука да яде. Като не му обръщаш внимание, писука и те чака да го гушкаш. Само дето памперса му сменям на 3 дена, не на 3 часа примерно Laughing

# 170
  • Мнения: 3 205
Неее. Не това имах предвид  Mr. Green Имах предвид и него да го инсталираш пред компа - това за тризнаци. Ама на теб тризнаци, не на него. Женско ли е?

# 171
  • Русе
  • Мнения: 111
Значи теорията ми стана на пух и прах! Сега трябва да търся други причини да го отлепя от компа... а така се надявах да е от компютъра.... Rolling Eyes

# 172
  • Русе
  • Мнения: 111
Пак съм аз  bouquet
 А може ли да е от възрастта newsm78 Нашият тати е на 42 год., а работи с компютри още от 1984г. ..., средно на ден по 10 часа ... знам ли, може би все пак да е от работата с компютрите...

# 173
  • Мнения: 6 993
Ц. Момък Grinning
Аз предлагам повече секс, по-малко компютри. Все на някой път ще нацелим желания пол или бройка Joy

# 174
  • Мнения: 3 205
Мдаааа, опити наживо си трябват, опити...

# 175
  • Мнения: 4 651
Пак съм аз  bouquet
 А може ли да е от възрастта newsm78 Нашият тати е на 42 год., а работи с компютри още от 1984г. ..., средно на ден по 10 часа ... знам ли, може би все пак да е от работата с компютрите...

 Joy Joy Ама ти сериозно ли вярваш на такива неща Simple Smile?

# 176
  • Русе
  • Мнения: 111
Вярвам 50 на 50 Heart Eyes Все си мисля, че не може да няма никакво влияние - най-малкото заради това, че не мърда от този стол пред компа с часове. А за здрави, напористи и многомилионни бойци трябва движение Laughing

Ами може ли да ви питам - как се запознахте с половинката?
Защото нас съдбата ни събра ей заради тази машинария... Един майски ден през 1993 г. моя милост - една набедена бъдеща програмистка не можа да си напиша курсовата работа. И една позната се притичва на помощ - "Ела, ще те запозная с един от компютърните богове на Русе, той ще ти свърши работа". И такава една я свършихме, че още на следващия ден след като се запознахме - заживяхме заедно на квартира. И така вече 13 години.
А сме толкова различни - като небето и земята, като деня и нощта, като огъня и водата, и още ...да не изброявам
И ако това не е някаква магия, здраве му кажи  bouquet
А при вас как е?

# 177
  • Мнения: 3 205
И ние се запознахме покрай компютрите - на едно интервю за програмата "Леонардо да Винчи" - машинно превеждане на големи текстове и бла бла бла. После заминахме за Португалия по тази програма и там стана завръзката. Също сме много различни - аз съм супер организиран човек и грам не разбирам от програмиране, а той е развейпрах и гений. 

# 178
  • Мнения: 6 993
Ние в чата Mr. Green Тогава работех в компютърен клуб.
После среща.И после се оженихме.

# 179
  • Мнения: 4 651
Ами в компютърен магазин Simple Smile.
За децата - нямам опит още, ама май май пола хич не зависи от броя човечета  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт