козметиката на ТАЛОДЕРМА - 5

  • 53 880
  • 513
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
Веси би ли ми казала къде последно са зареждани продукти на талодерма в Бургас. Защото търся маската за акне,и избелващия лосион с АНА и искам да си направя дермален разтвор и аз.
Но много трудно ви намирам продуктите в Бс. В аптеките които бяха написани по-напред в темите я ги има продуктите ,я не. Последно си взех крема за мазна и смесена в туба(много хубав) но с много голям зор.Влязох в аптека в която дори и не мислех че има ваши продукти(след като обиколих всички посочени в темата аптеки и все го нямаше)-оказа се че има но аптекарката ми каза че имали кремове и то само от тези в кутии а в туби нямали. Тръгнах да излизам и тогава тя ми извика да изчакам че като се огледала била открила и крема в тубата-един единствен и през този месец срока му дори изтича.

# 46
  • Мнения: 224
А защо Лечител не зареждат от избелващата серия - сега, предполгам, че търсенето е много голямо и само биха спечелили от това, а и ние няма да обикаляме половин София, за да открием нещата? Simple Smile Очертава ли се в бъдеще да почнат, да зареждат и от тези продукти?

# 47
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Здравейте!

Имам няколко въпросчета относно антицелулитния крем  Blush. Най-накрая успях да се сдобия с такъв, но сега незнам как да го ползвам. Четох, че се използва 3 седмици и после 1- почивка.
До тук добре, но отмива ли се и ако да- колко време се стои с него  newsm78?
Може въпросите да са тъпи, но за пръв път ще ползвам подобен продукт  Embarassed.

Хубав ден!

# 48
  • Мнения: 630
Да се разпиша и представя на amadis  Blush
Ако използвам избелващия лосион върху лицето,ще ми избледнеят ли луничките?Искам да поизравня тена,но да си запазя луничките  Thinking
Привет и успешна седмица   bouquet

Пеперуна, за съжаление луничките ще се повлияят от АНА киселините и екстракта от Сладък корен, но в момента, в който спреш лосиона - те ще си се възстановят. Освен ако не използваш като дневна или нощна грижа продукт, който подтиска меланиновия синтез.
До скоро  smile3525

# 49
  • Мнения: 630
Здравейте!

Приятелка ме насочи към вас и се обръщам с молба за съдействие и помощ.
По време на бременността ми се появи неприятно акне (предимно в областта на брадичката и над горната устна). След като родих, положението се влоши многократно - толкова пъпки не съм имала и като тийнейджър! Sad Моля ви, посъветвайте ме с какво от продуктите на Талодерма мога да се мажа и къде точно да ги открия в София.

Благодаря предварително! Hug

ПП - не кърмя, ако има значение.
Здравей   bouquet
Имаме продукт точно за третиране на тези единични пъпки - *Thalloderma MAСКА за мазен тип кожа и против AКНЕ
ментол, камфора, борна киселина, цинков окис, сяра
Действие:
·   Премахва мъртвите клетки от повърхността на кожата - лек “пилинг-ефект”
·   Подобрява кожното кръвообръщение
·   Регулира секрецията на мастните жлези
·   Антибактериално
·   Създава приятно усещане за свежест и хладина
·   Премахва и предотвратява образуването на “черни точки” (комедони) и акне.
Употреба:
Преди употреба нанесете върху малка площ на вътрешната част на пред-мишницата. Ако до 24 часа не се появи сърбеж и/или зачервяване преминете към системно приложение. При употреба върху лицето пазете очите и лигавицата на носа. При нарушена цялост на кожата е възможно да се появи парене, което бързо преминава. Да не се използва от лица със свръхчувствителност към компонентите на продукта!
Акне (различни форми): Прилага се всяка вечер и се оставя през цялата нощ. След достигане на задоволителен резултат се употребява 1-2 пъти седмично. Само новопоявяващите се единични обриви се третират всяка вечер. Измиването на маската става с хладка вода. Веднага след това се нанася крем за мазен и смесен тип кожа.
Правилно си уточнила, че не кърмиш, въпреки, че процента салицилова киселина е малък, за нас е важно да знаем, когато препоръчваме дадена терапия.
Сега направих справка и за заявките - последно е заредил Лечител тел.02 957 13 86
бул. Цар Борис ІІІ 353
Дано съм била полезна.   Hug

# 50
  • София
  • Мнения: 3 249
Amadis, благодаря ти! Дано да има ефект, че не мога да се гледам в огледалото. Rolling Eyes

# 51
  • Мнения: 1 254
Здравейте!

Имам няколко въпросчета относно антицелулитния крем  Blush. Най-накрая успях да се сдобия с такъв, но сега незнам как да го ползвам. Четох, че се използва 3 седмици и после 1- почивка.
До тук добре, но отмива ли се и ако да- колко време се стои с него  newsm78?
Може въпросите да са тъпи, но за пръв път ще ползвам подобен продукт  Embarassed.

Хубав ден!


Привет, Tedulinka!  Heart Eyes  Hug
Да се разпиша и аз като за последно Wink

Ами, по принцип можеш да нанасяш крема и вечер, и сутрин. Схемата - 3:1 седмици позлване:почивка е така, да. Най-добре е. Но предполагам сутрин няма да ти е приятно, защото има специфична миризма и след теб ще има канелен облак  Grinning
Иначе - след употребата не се измива! Ако имаш някакъв масажор третирайх с него след като нанасеш RUBEDERM - 9, ако не - енергично с ръка, в посока отвън-навътре и нагоре. Излишното количество накрая попий със салфетка. Simple Smile

  bouquet кожа!

# 52
  • Мнения: 630
Веси би ли ми казала къде последно са зареждани продукти на талодерма в Бургас. Защото търся маската за акне,и избелващия лосион с АНА и искам да си направя дермален разтвор и аз.
Но много трудно ви намирам продуктите в Бс. В аптеките които бяха написани по-напред в темите я ги има продуктите ,я не. Последно си взех крема за мазна и смесена в туба(много хубав) но с много голям зор.Влязох в аптека в която дори и не мислех че има ваши продукти(след като обиколих всички посочени в темата аптеки и все го нямаше)-оказа се че има но аптекарката ми каза че имали кремове и то само от тези в кутии а в туби нямали. Тръгнах да излизам и тогава тя ми извика да изчакам че като се огледала била открила и крема в тубата-един единствен и през този месец срока му дори изтича.

Привет   bouquet
Изкарвам справка на последно заредилите маската против акне:
ЧА Оптима 86 63 70
ЧА Диляна 83 04 08
ЧА Лавър   85 28 52
ЧА Кедър   84 03 34
ЧА Линк 2002  83 20 72
Давам ти телефоните - мисля, че така е по-лесно. А за избелващия лосион - само Общинска 7 е зареждала, но не знам в момента дали има наличност. Тел. и е 64 20 10
Нали няма да ги правиш заедно? Маската - само на пъпките.
Дермалния разтвор става като към все 10 мл. от маслото гр. семки капнеш по 2 капки етерично. Разклати и съхранявай на тъмно.
Чисто етерично масло от Лавандула предлагат  БГ Роза Карлово,  Лавена, или Етерика. Нашето е дермален разтвор.
Дано успееш с покупките. Ако не можеш да намериш лосиона - поръчай го в някоя аптека и аз ще помоля дилърката, която я звъни да и напомни при заявката.
Успешен ден!

# 53
  • София
  • Мнения: 156
  Здравей amadis!  HugСлучайно да знаеш дали в Халите имат избелващия лосион и крема за мазна и смесена кожа в туба?  bouquet

Последна редакция: пн, 12 мар 2007, 17:18 от Emi1000

# 54
  • София
  • Мнения: 357
 HugЗдравей, amadis! Ако може да помогнеш и на мен. Аз съм на 35 г. Кожата ми е мазна с разширени пори и черни точки в Т-зоната. Тези черни точки се възпаляват и стават дебели гнойни пъпки. Close Имам и бръчки около очите и устата. Благодаря!  bouquet

# 55
  • София
  • Мнения: 3 249
Днес бях в Халите и от там се снабдих с Маската за мазна кожа и против акне, както и кремчетата за мазна и смесена кожа и за чувствителна кожа. Купих ги в бурканчета, защото продавачката ми обясни, че вече в туба ги няма и че ги имало някога, но вече не. newsm78 Малко се учудих, но така или иначе се надявам с наличната козметика да започна успешна борба с пъпките.

За който питаше - избелващ лосион в Халите в момента няма.

# 56
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Такааа, аз да благодаря на Веси   bouquet
Преди може би повече от месец си взех това, което ми беше препоръчала, и мога да кажа че съм доволна.
Малки вариации имаше само- вместо дневният крем си взех такъв с ройбос и мнооого ми хареса.

# 57
  • Мнения: 811
но в момента, в който спреш лосиона - те ще си се възстановят

Драго ми е да го прочета това  Hug
Използвам кремчето за смесена кожа в тубичка,като свърши ще си взема дневния за смесена кожа,той е с фактор,но нямам избор-изгаря ми много бързо кожата,ставам червена като домат  ooooh!
 Благодаря !   bouquet

# 58
Къде мога да намеря в Пловдив продуктите на Талодерма? Много ми се иска да си купя няколко неща.

# 59
  • Мнения: 630
  Здравей amadis!  HugСлучайно да знаеш дали в Халите имат избелващия лосион и крема за мазна и смесена кожа в туба?  bouquet
Здравей !
В Халите са 2 дрогерии Лечител, нали? Няма да откриеш тези продукти там. Лечител не ги зареждат. По-късно Веси обеща да обясни защо  Mr. Green
Ще те насоча към:
-магазин Ади тел. 875 00 78 
-ЧА Феникс тел. 955 55 73
Успех със закупуването на продуктите ни  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт