козметиката на ТАЛОДЕРМА - 5

  • 53 898
  • 513
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 485

Здравей   bouquet
По отношение на зареждането - положението е доста сложно. В Надежда не обслужваме нито една аптека. До колкото разбрах от шофьора ни - близо тие кв. Фондови жилища. Там е а-ка Жаник - в бл 218 А
Тел. 32 45 63
Тя зарежда козметика, но не е поръчвала слънцезащитни. Може да ги заявиш там и при следваща заявка да и ги доставим.
Иначе в маг. Ади асоретимента ни е доста добър. тел. 0895 63 99 58, но той е на Руски пазар / София въобще не ми е позната - освен Витошка  Wink/
А-ка Феникс в Красно село също зарежда козметика - тел 955 55 73 и а-ка Нанси в ц.к. Борово - тел.958 25 48
Детският слънцезащитен крем се нанася на лицето и тялото 30 мин. преди излагане на слънце. При по-дълъг престой на открито, се нанася повторно през 1 час. По принцип и двата ни продукта за деца:   
PROTECTA ® - сленцезащитен крем с   SPF 50+ KIDS - UVB, UVA I, UVA II и IR, Алое вера, Орех, Д-пантенол, Бизаболол, вит. Е, без парфюм, без РАВА, 50 мл.
и
PROTECTA ® - слънцезащитно мляко   SPF 30+ KIDS – UVB, UVA I, UVA II и IR, Алое вера, Орех, Д-пантенол, Бизаболол, вит. Е, без парфюм, без РАВА, 200 мл
са хипоалергенни, фотостабилни и водоустойчиви. Фитрите обаче се премахват след изтриване с хавлия след излизане от водата - което предполага повторно нанасяне. Бих те посъветвала първите дни да използваш крема / имай предвид че се нанася трудно/ а след това да преминеш към млякото.
   PROTECTA ® - крем за след злънце
Алантоин, Д-пантенол, вит. А и Е, билкови екстракти от Лайка, Слез и Невен, 75 мл.
Крема има противовъзпалителен ефект, успокоява, охлажда, хидратира и тонизира кожата, подпомага поддържането на структурата и функциите и. Подходящ е за деца и може да се маже и при изгаряния от горещи предмети като най-първа помощ,стига да не е открита рана. Ако се намаже веднага не стават мехури  Peace
Успешен ден и късмет при покупките   bouquet




Благодаря

# 511
  • Мнения: 58
Веси, здравей!
Предполагам , че доста често си обяснявала за различните комбинации от продуктите на марката за конкретен тип кожа, но бих искала ако можеш да ми препоръчаш пълен комплект от продуктите на THALLODERMA - почистваща серия, дневна и нощна грижа, около очен контур и периодично третиране (маски, серуми).
На 24 години съм, козата ми по принцип клони към смесен тип, но всяко едно измиване и с най щадящите продукти я изсушава.В момента ползван Galenic - Pure пяна за измиване и пак чувствам "опъване" след измиване.Предпочитам измиващи средства пред лосионите за лице.сутрин почиствам само с тоник.Имам склонност към запушване на порите,за това на 2 седмици правя почистване при козметик.Лошото е, че около месечния ми цикъл ме "нападат" 2-3 пъпки, които ми оставят червени петънца за месеци напред ( и като се насъберат повечко лицето ми е в червени петънца, а пъпки няма)   Blush - не ги изстисквам никога ( мажа с Zynerith ).Ако има някакъв дневен или нощен крем за регенерация на кожата след такъв проблем би ми бил от полза.Лосионите, които действат на принципа "да излющим кожата" са ми абсолютно противопоказни - кожата ми става  като пергамент.През деня кожата ми се омазнява, но с пудра сутрин, е контролируемо.
От личните мнения във форума останах с впечатление , че продуктите от серията са доста качествени, за това много ще се радвам ако можеш да ме напътстваш какво точно да предпочета.
Поздрави!!!!! Благодаря предварително!!!!   bouquet 

# 512
  • Мнения: 58
Веси, здравей!
Предполагам , че доста често си обяснявала за различните комбинации от продуктите на марката за конкретен тип кожа, но бих искала ако можеш да ми препоръчаш пълен комплект от продуктите на THALLODERMA - почистваща серия, дневна и нощна грижа, около очен контур и периодично третиране (маски, серуми).
На 24 години съм, козата ми по принцип клони към смесен тип, но всяко едно измиване и с най щадящите продукти я изсушава.В момента ползван Galenic - Pure пяна за измиване и пак чувствам "опъване" след измиване.Предпочитам измиващи средства пред лосионите за лице.сутрин почиствам само с тоник.Имам склонност към запушване на порите,за това на 2 седмици правя почистване при козметик.Лошото е, че около месечния ми цикъл ме "нападат" 2-3 пъпки, които ми оставят червени петънца за месеци напред ( и като се насъберат повечко лицето ми е в червени петънца, а пъпки няма)   Blush - не ги изстисквам никога ( мажа с Zynerith ).Ако има някакъв дневен или нощен крем за регенерация на кожата след такъв проблем би ми бил от полза.Лосионите, които действат на принципа "да излющим кожата" са ми абсолютно противопоказни - кожата ми става  като пергамент.През деня кожата ми се омазнява, но с пудра сутрин, е контролируемо.
От личните мнения във форума останах с впечатление , че продуктите от серията са доста качествени, за това много ще се радвам ако можеш да ме напътстваш какво точно да предпочета.
Поздрави!!!!! Благодаря предварително!!!!   bouquet 

Забравих да добавя, че съм твърд противник на слънчевия загар, тъй че ако дневният ми крем е и слънцезащитен съм най-щастливия човек на света!!!!!  Hug

# 513
  • Мнения: 630
Искам най-отговорно да заявя, че успях / ама с доста усилия  Embarassed/ да пусна нова тема със заглавие:
Козметиката на Талодерма - 6.


Моля, задалите въпроси да не се притесняват - ще им отговоря в новата тема днес или понеделник.
   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт