До мамите раждали в Шейново

  • 4 737
  • 93
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 752
И двата пъти раждах там и съм доволна. Вярно, че може да се направят и някои забележки, но като цяло  за мен това е страхотна болница. Много съм благодарна на най-милата докторка Д-р Гагова.

# 16
  • Мнения: 483
sory 4e pisha na latinica ama mnogo burzam, ta ...
spored men puk ne si zaslujava da se plashta na lekari, vajnoto e da si platish za VIP staq - spestqvash si mnogo muki i mizeriq, momi4eto s koeto rajdahme - sekcio si beshe platila na Bogoslovova i otkakto postupihme q vidqh 1 put da q pita kak e sled operaciqta - tolkova ....deje ne q beshe zashila tq, a nqkva stajantka
svestni sa samo anesteziolozite - muje i 2 akusherki, ostanalite sa otvrat
i az rajdah pri Gagova - dovolna sum i sheva mi e hubav, no kato cqlo za nem se griji akusherka-ako ne beshe tq shtqh da umra ot nervi i bezpomoshtnost!
 

# 17
  • Мнения: 483
Вярно е , че имаше и сестри на които не им се работеше чак толкова. Условията също не са идеални,  даваха нови нощници всеки ден, сменяха ни чаршафите и си ходехме със сутиен без никой нищо да ни каже (аз даже си ходех и с бельо и го свалях само за консултация). Бебетата ни ги водеха през три часа, всяка вечер ги къпеха и миришеха много приятно и никога (поне моето, а и на останалите майчета в стаята) не са били с мръсни дрешки. Единственото вярно нещо е това за нередовната смяна на памперсите - изписаха ни с доста зачервено дупе, но всичко се оправи бързо като си отидохме в къщи.
НЕ ми смениха нощницата нито веднъж след реанимация, 4 дни - нито на майките около мен - платили при това. Това за къпанито е верно, къпани ги водеха и чистички. Имаше майстори в отделението и се разхождаха цивилни и кални в и без това мизерното отделение на първия етаж - с една тоалетна за целия етаж, от стените, на която се стичаше какво ли не - криех се като диверсант за да се измия на друг етаж и да отида до тоалетната нормално. В реанимация са изключителни - с изключение на  повечето сестри на които не им се работеше хич и ни мразеха, момичетата около мен имаха болки и се молеха за обезболяващи а те си хапваха банички и се правеха, че не чуват и не виждат.

Последна редакция: пт, 09 мар 2007, 11:19 от Kity

# 18
  • Мнения: 4 053

това за Богословова не мога да го повярвам  Stop

# 19
  • Мнения: 752
Зависи от лекаря. Аз имах уговорка с д-р Гагова и след раждането идваше при мен по два пъти на ден да види как съм.

# 20
  • Мнения: 639
Момичета,за няколко дена се изтраива.Аз пък съм много доволна от всички,раждах при др.Ненов и съм страшно доволна от него Peace
Направи ми силно впечатление,че там санитарките се чустваха като директорки на болницата,дори с една бяхме в страхотна война,докато разбере къде и е мястото Crossing Arms
Аз Вип не исках,защото трябва да стоиш сама и изкукуригваш така
Всеки ден съм била с прана нощница,също така съм била с сутиен и бикини.
Все пак я си помислете колко раждат всеки ден там и не си мислете че сте най специялните,просто този персонал няма как да угоди да всички мръкащти родилки Laughing
Разказа за Шейново е доста пресилен и аз съм била там след секцио

Последна редакция: пт, 09 мар 2007, 11:36 от gudza

# 21
  • София
  • Мнения: 1 433
аз родих първия път в Шейново и бях много доволна, може би защото леля ми е акушерка там. Иначе при д-р Станков родиха две мои приятелки, едната на 21.01 07г. И двете ми го препоръчаха като изключителен специалист и освен това не им е взел повече от 200лв. и то за секцио, колкото да почерпи екипа.

# 22
Аз раждах в Шейново и се наложи да стоя там почти 2 месеца след раждането, така  че направо си "живях" там. Е, условията не са от най-добрите, но лекарите според мен са най-добрите  Peace, а за педиатрите намам думи - страхотни хора  Hug
Все пак е въпрос на избор - има и частни болници ...

# 23
  • Мнения: X
Значи, някои си чистят стаите сами, мръсотия и миризми в тоалетните, не дават бебетата, санитарките се държат отвратително, трябва да си платиш с уговорка, за да ти обърнат внимание и има доволни?!?!  Shocked

А за това дали в държавните болници само има професионални екипи, можем доста да поспорим.

# 24
Значи, някои си чистят стаите сами, мръсотия и миризми в тоалетните, не дават бебетата, санитарките се държат отвратително, трябва да си платиш с уговорка, за да ти обърнат внимание и има доволни?!?!  Shocked

А за това дали в държавните болници само има професионални екипи, можем доста да поспорим.

Пари вече се дават навсякъде за съжаление - назависимо под или над масата - важен е разултата!!!

Професионалисти има навсякъде, но лошото отношение не е типично само и единствено за "държавните болници". 


# 25
  • Мнения: 857
Наистина болницата не е такава каквато трябва да бъде за родилките,но наистина лекарите там са много добри,а мисля,че това е най-важното.

# 26
# 27
  • София
  • Мнения: 5 079
Раждах май месец при д - р Станков, изключително доволна съм - за първо раждане родих за няма и два часа само с 2 вътр. шева, за които ме приспаха, за да не ме боли. Страхотен ЧОВЕК и специалист, спаси детенцето ми, което се роди мъничко и с много мътни води. До последно го преследвах да му дам някакви пари от благодарност, няма твърди тарифи и пр.
За условията в болницата - ами НЕ е чак толкова ужасно, както го описва това момиче в по - горния разказ. Е, ако си свикнал с повече лукс и удобства може да ти се види и много черна картинката, аз бях точно на 1 етаж, в неремонтираното крило, но мръсотия, злобен персонал и невнимание не видях. Нито аз, която раждах с уговорка, нито останалите момичета в стаята, които до една раждаха без.
Разбира се, всяка болница има лоша слава, но за Шейново не съм съгласна, че е чак толкова ужасно и мизерно.
Там са едни от най - добрите специалисти в България, а мисля, че това е от първостепенно значение.
Понякога човек е склонен да преувеличава нещата. Wink
Леко раждане ти желая! Hug

# 28
  • Мнения: 451

д-р Тодор Димитров. Раждах при него и е един прекрасен лекар и човек. Препоръчвам ти го.
stork-girl и аз така, дори сме родили в един ден доколкото разбирам

# 29
  • Мнения: 155
Една приятелка ходи там на консултации. Та на поредната консултация, която отивала ми стоменала, че видяла да правят ремонт и сменяли дограмите на прословутия първи етаж. До колкото си спомням ремонтирали само "изолатора"/така му казвали/ само циганките раждали, а там където раждали нормалните нищо не било пипнато! На следващата консултация отишла с надежда, че ще види да ремонтират и др. стаи които лежат бели хора и където било голяма мизерия, но нъц отвън не се забелязвало нищо. Беше много нещастна и може би това я отказа да ражда там!
Е добре как може такова нещо, значи за ромките може да се направи ремонт, а за нас не!
Кажате ми как може такова нещо, незнам каква политика води болницата, но не е честно!

Общи условия

Активация на акаунт