До мамите раждали в Шейново

  • 4 743
  • 93
  •   1
Отговори
# 90
# 91
  • Мнения: 1 531

ааааа с удоволствие ще кажа - и аз 4етях тази тема, преди да родя Heart Eyes

мина супер за мен  Heart Eyes  секцио по медицински показания, без уговорка с лекар и плащане, а ми се паднаха д-ри гагова & фаикова, мира си ми я водеха за по час на 2 часа и аз си я държах през цялото време на гърда (менках ги да хване всякйа капка коластра) или гуш, като задряма  Heart Eyes не съм давала хи4 шишето,дето го носят  Crossing Arms

най-кофти са тези,които водят и вземат беб4етата: докарват ги,без да кажат коп4е... на майки,коиото повечето им е първо беб4е и не са виждали толкова малко сътщество,камо ли гушили,кърмилии т.н.  Crazy  ама то вси4ко ти идва отвътре  Heart Eyes

бях при секциотата = неремонтирания 1ви етаж, ама кво от туй - много ти пука при такова миниатюрно бебон4е в скута  Heart Eyes

Последна редакция: пн, 16 юли 2007, 17:05 от ninochka

# 92
  • Мнения: 258
Ей Ниночка- благодаря че писа!  bouquet И аз като теб се вълнувам доста от това дали ще мога да кърмя и няма ли да е проблем това, че мъничето няма да е при мен и могат да му дават Ам  Sad Ей такива ми ти работи. Радвам се, че при теб всичко е минало добре и си останала довлна. Дано и ние се похвалим скоро! Grinning

# 93
  • София
  • Мнения: 10 858
И аз съм доволна, родих второ дете там в края на март. Доволна съм си от тази болница, както първият път, така и сега.

Общи условия

Активация на акаунт