Шампоан .. я вижте :о

  • 2 479
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 916

голяма грешка!
някъде из темите за овчата маска които прилежно изследвах днес, мисля монда беше пуснала инфо за най-новата мода в английските фризьорски салони - масаж на косата със сперма от бик. цена - 55 британски лири.на нас едно KUR  ни е останало и него ни вземат Crossing Arms


Не сме дораснали още за такова нещо

# 31
  • Мнения: 2 673
ох, беше ми много приятно да чета коментарите ви Hug
направо се развеселих...
Аз знаех, че не се чете кЮр, а .Ур и даже съм се притеснявах преди години да кажа на продавачката....искам един ГЛИС К.Р, и ползвах Ю Embarassedно веднъж една ме поправи.. Mr. Greenи тогава разбрах, че съм права и Ю-то, всъщност е  hahahaУ..Доста мъжествено звучи.. Joy

# 32
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
А Gliss ... много положителни асоциации навява  Crazy

# 33
  • Мнения: 4 916
А Gliss ... много положителни асоциации навява  Crazy

Е, съвсем без заглавие ли да го оставят?

# 34
  • Мнения: 3 453
И в крайна сметака след тези весели коментари,какво е всеобщото мнение?Доволни ли сте? Joy

# 35
  • Мнения: 6 958
И в крайна сметака след тези весели коментари,какво е всеобщото мнение?Доволни ли сте? Joy

Аз съм доволна от този продукт, но от опаковката така както тябва да е... А този вариант, който авторката си го е купила никога не съм го виждала и май - по добре  bowuu Но то си е строго доволно кой останал доволен и кой не...  Peace

# 36
  • Мнения: 8 917
Ами да, просто е женски, затова няма KUR Mr. Green
hahaha hahaha hahaha

# 37
  • Мнения: 1 952
В мейла пишело, че шампоана е произведен в Германия....нещо, в което дълбоко се съмнявам.

# 38
  • Мнения: 4 916
В мейла пишело, че шампоана е произведен в Германия....нещо, в което дълбоко се съмнявам.

В мейла на illy пише, че е произведен в Германия.

# 39
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
няма да се учудя и да е менте...просто в България всичко е тръгнало натам... Mr. Green
Иначе ползвам такъв и никак не е лош,обаче си има ,,кюр,, отзад Mr. Green

# 40
  • Мнения: 14 490
няма да се учудя и да е менте...просто в България всичко е тръгнало натам... Mr. Green
Иначе ползвам такъв и никак не е лош,обаче си има ,,кюр,, отзад Mr. Green

мдааа отзад трябва да е, ако е отпред се губи ефекта... не на шампоана, ами на Кюра Mr. Green

# 41
  • Мнения: 174
Всички продукти на Gliss са страхотни, но ако си ги купиш от чужбина. До България за съжаление достига някакво подобие на продукта.

Общи условия

Активация на акаунт