Закъснява ми!Притеснявам се

  • 1 813
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 621
Изчакай още няколко дни и направи още един тест Peace

# 16
  • Мнения: 2 897
Изчакай още седмица и си направи друг тест,или иди на гинеколог.

# 17
  • Мнения: 138
Ох и на мен ми закъснява.Трябваше да ми дойде около 6-7,ама няма.По принцип след раждането  цикълът ми е редовен.Идва ми точно на 29-ия ден.Правих си тест един ден преди дата и беше отрецателен,вчера също си направих и пак отрицателен.Направо се побърквам и мисля само за това  #Crazy

# 18
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
storm , доста е рано за тест, изчакай поне още 2-3 дни.

# 19
  • Мнения: 365
И аз си мислех, че съм единствената, която "стои на тръни". Родих преди 4 месеца и цикълът ми си идваше редовно, но този месец ми закъснява вече 2 седмици. Тестът е отрицателен, но това не ме успокои кой знае колко.

# 20
  • Мнения: 617
И на мен ми отчете на петия ден. Един-два дни не е никакво закъснение.

# 21
  • Мнения: 2 891
Питам се, дали ги правите сутрин с първата урина. Тогава са най-точни...

# 22
  • Мнения: 138
Колко дни миниха,а на мен все още не ми е дошло.Вече съм почти сигурна,че съм бременна,въпреки че смятам че все още е рано за второ.Какво стана с другите мами,които песаха че им закъснява  newsm78

# 23
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Питам се, дали ги правите сутрин с първата урина. Тогава са най-точни...
Моят го направих вечерта.Не можах да дочакам сутринта, макар че вече бях сигурна че съм бременна-просто се чувствах различно. Peace

# 24
  • Мнения: 1 919
 newsm78 първия път ми показа + теста  5 дена след Датата, този път 1 ден преди датата си беше +
Може би при всеки е различно.

# 25
  • Мнения: 1 264
Аз си направих теста след двудневно закъснение и беше положителен, въпреки, че едната чертичка беше бледа Направих още два теста същия ден (различни марки) и те бяха положителни с по-бледа чертичка.

# 26
zdravejte, dami  Simple Smile

ami i na men mi zakysnqva tozi mesec i po4vam da se 6a6kam ve4e, mar da mi kazvat, 4e bilo rano...
trqbva6e da mi dojde nqkyde okolo 8 - 9 tozi mesec (tezi dni, ina4e kazano). ot nqkolko meseca cikyla mi stana ne6to mnogo redoven - idva zadyljitelno na okolo 28 / 29 dni. bez da brojm dnes, tova e den - 2 zakysnenie.

i tazi sutrin si napravih test4e, za vseki slu4aj - otricatelno izleze.

znam, 4e sa nujni okolo 2 sedmici sled samiq polov akt, za da moje da se opredeli bremenna li si ili ne.

4estno kazano, otricatelniq test moje i ni6to da ne zna4i - cikyla mi o6te si go nqma. mislq da pravq vtori tezi dni. syvetvam te da napravi6 sy6toto. na pyrvo vreme. no momi4etata sa pravi - ako byrza6 - kryven. ili 4i4ko doktor.

uspeh!


Общи условия

Активация на акаунт