Работилница за великденски чудеса в София,НОВА ТЕМА

  • 18 897
  • 401
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 4 195
Ей сега открих, че една кофичка със сито отгоре ще ни свърши чудесна работа за поставка на набучените на клечки яйца и други подобни, така че който има кофички със сито отгоре може да вземе, че аз имам само една  Crazy
абе ти си пълна с идеи...баси

# 346
  • Мнения: 4 138
аз имам две сравнително големи плоски парчета стиропор, които могат да се ползват за стойка и да се набучат яйцата на кле4ка. да взема да ги пръсна с автоемайллак, ей ся ша пробам Crazy

Последна редакция: чт, 29 мар 2007, 18:19 от matakosmata

# 347
  • Мнения: 4 138
e тва произведох, ама бавно съхнат, та таз нощ нема да се спи Crazyимам още на някой джуфки да лепя. големината се вижда от сравнението със свещичката
http://snimka.bg/album.php?album_id=119079&photo=1

# 348
  • София
  • Мнения: 6 743
Искам да кажа нещо, което ме вълнува от известно време по повод на това, че сега са напускани теми на всякъде и са заключени.
Когато пуснах темата за рамките от "Хоби" пуснах и в "Майки" и "Нашите деца".СЛед мен обаче едно от момичетата, заразено от ентусиазъм беше напускало теми на всякъде.След което тактично ни бе направена забележка и може би с право.
Не бяхме съгласували това с никого (мамма или татти, или някой мод)
Сега се получава същото нещо - не се съгласувахме с тях, нито по между си  Confused В "Нашите деца" има пуснати 2 теми - едната от мери, а другата от Зари.
Стават конфузни ситуации  Embarassed
Трябва от тук натам да се съгласуваме и да няма издънки  Hug  Peace
Е, олекна ми, че си казах  Hug

# 349
  • Мнения: 1 878
аз имам две сравнително големи плоски парчета стиропор, които могат да се ползват за стойка и да се набучат яйцата на кле4ка. да взема да ги пръсна с автоемайллак, ей ся ша пробам Crazy

 И аз си мислех нещо подобно, ама да не е прекалено лек и да го обръщат яйцата  newsm78

Криси, не съм бе, не съм чак пък пълна ама се опитвам   Hug

Е аз не съм опасна за нови теми навсякъде щото не обичам да пускам нови такива, а само давам много компетентните си мнения  Mr. Green

# 350
  • Мнения: 4 195
Искам да кажа нещо, което ме вълнува от известно време по повод на това, че сега са напускани теми на всякъде и са заключени.
Когато пуснах темата за рамките от "Хоби" пуснах и в "Майки" и "Нашите деца".СЛед мен обаче едно от момичетата, заразено от ентусиазъм беше напускало теми на всякъде.След което тактично ни бе направена забележка и може би с право.
Не бяхме съгласували това с никого (мамма или татти, или някой мод)
Сега се получава същото нещо - не се съгласувахме с тях, нито по между си  Confused В "Нашите деца" има пуснати 2 теми - едната от мери, а другата от Зари.
Стават конфузни ситуации  Embarassed
Трябва от тук натам да се съгласуваме и да няма издънки  Hug  Peace
Е, олекна ми, че си казах  Hug
права си Иве, не го съгласувахме. Аз пусках постинги в темите, но преди това гледах, дали някой не е пускал вече такива в тези теми и нямаше повторения Peace но трябва да се съгласува Peace

# 351
  • Мнения: 531
Момичета, заразихте ни с вашия ентусиазъм!Вече потривам ръце в очакване всичко да се продаде.Пожелавам огромен успех на базара!

# 352
  • Мнения: 3 248
Да ви подсетя само. Нека на базара всички да сме отново с тениските на Фондацията! Peace Hug

И аз гледах репортажа, много добре се е получило и както вече някой спомена, добре е, че върви преди самото събитие! Peace

# 353
  • Мнения: 4 392
e тва произведох, ама бавно съхнат, та таз нощ нема да се спи Crazyимам още на някой джуфки да лепя. големината се вижда от сравнението със свещичката
http://snimka.bg/album.php?album_id=119079&photo=1
matakosmata , голяма красота си сътворила! Heart Eyes От какво направи сувенирите? И някакъв специален калъп ли използва? Thinking

Момичета, желая ви успех!  bouquet

# 354
  • Мнения: 662
Клипа по ТВ Европа върви на всеки 4ас на 5тата минута от Новините Twisted Evil
Има клип4е от срещата в неделя,вижте си децата в него Heart Eyes.Е,клипа по4ва с най-голямото-Дамаянти Hug

А който няма тв Европа къде може да го види това клипче Sad,защото сигурно сте снимали и моя сладур

# 355
  • София
  • Мнения: 6 743
Хапка да се яви и да каже веднагически  Mr. Green  Twisted Evil

# 356
  • Мнения: 3 050
e тва произведох, ама бавно съхнат, та таз нощ нема да се спи Crazyимам още на някой джуфки да лепя. големината се вижда от сравнението със свещичката
http://snimka.bg/album.php?album_id=119079&photo=1
matakosmata , голяма красота си сътворила! Heart Eyes От какво направи сувенирите? И някакъв специален калъп ли използва? Thinking

Момичета, желая ви успех!  bouquet
И на мен ми е интересно как са правени newsm78
Прекрасни са !!!

                        И аз искам да ви пожелая успех! И да продадете всички красоти!!! Hug Hug Hug

# 357
  • София
  • Мнения: 6 743
Пресетих се да питам нещо  Embarassed Има ли англоговорящи от групата за пред църквата?

# 358
  • София
  • Мнения: 6 743
http://snimka.bg/album.php?album_id=119079&photo=1
 Чак сега видях на последната сника чорапите с пръсти на фотографа и много се хилих  Joy  Mr. Green - и аз имам такива  Laughing

# 359
  • Мнения: 3 050
http://snimka.bg/album.php?album_id=119079&photo=1
 Чак сега видях на последната сника чорапите с пръсти на фотографа и много се хилих  Joy  Mr. Green - и аз имам такива  Laughing

Хехе, много си наблюдателна! Sunglasses Simple Smile Simple Smile

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт