Работилница за великденски чудеса в София,НОВА ТЕМА

  • 18 885
  • 401
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 2 361
  Момичета, успех и от мен! Стискам палци всичко да мине по мед и масло и ви гушкам много!
  За всички, които нямат ТВ Европа - ще ви направя по един диск. В събота ще бъда на линия, така че кажете кой иска диск, молим, по пет стотинки парчето Joy
  Дамаянти, не влезе в кадър, щото много се беше надула и възгордяла bowuu

# 361
  • София
  • Мнения: 6 743
Искам диск - имаш бира  Blush , че дебнем от 19 насам, ама не дадоха повече Sad

# 362
  • Мнения: 863
Цитат
  Момичета, успех и от мен! Стискам палци всичко да мине по мед и масло и ви гушкам много!
  За всички, които нямат ТВ Европа - ще ви направя по един диск. В събота ще бъда на линия, така че кажете кой иска диск, молим, по пет стотинки парчето Joy
  Дамаянти, не влезе в кадър, щото много се беше надула и възгордяла bowuu
Ееее, ама не е честно така!!!! Аз един път да не дойда на среща и да се снимате без мен Crossing Arms
А на всичкото отгоре нямам и ТВ Европа и неможах да ви гледам Twisted Evil
Хапчице, искам един диск, да си ви имам за спомен поне CrazyИмаш една и от мене beer  hahaha
Днес взех красотите които сътвориха малчовците от ДМСДГ Св.Параскева и ОДЗ "Буката"  WinkВече всичко е в библиотеката и е готово за утре Peace
Ето малко фото,ама понеже съм бързак и изтрих 2-3 снимки ooooh!
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=119134

# 363
  • Мнения: 4 195
аз искам диск Heart Eyes и аз говоря английски и руски bowuu bowuu - абе аз мога всичко бе не разбрахте ли newsm78

# 364
  • Мнения: 662
Хапка,моля те ако има едно малко,русо и синеоко с оранжева риза на записа искам и аз дискче,ако може Praynig
Черпя квото кажеш Grinning

# 365
  • Мнения: 4 138
аз говоря немски, ша дебна за немци от шератон Twisted Evil
чорапките бяха един вид бонус-който ги види да им се радва Mr. Greenходя с тях и един гащеризон на бирени бутилки Crazy
формичките си ги донесох от германия, още като ги видях знаех за къде ми трябват Laughingизливам с гипс, после пръскам с автоемайллак. сега нямаше време, ама ще пробвам с какво друго може, за да излизат максимално евтини, а да се продават максимално скъпо Twisted Evil
имаше към формичките и смес за изливане, ама 6 лева килото. обаче китаец хитър, излива с гипс Mr. Green
стиропора е мисля подходящ-този дето го имам, абе пръснах го със зелен лак, ще го дотътря, ако свърши работа, добре

# 366
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Пресетих се да питам нещо  Embarassed Има ли англоговорящи от групата за пред църквата?

Криси,Маринка Party,Мери......

аиде банда,аз се спасявам,4е утре купона ще те4е с пълна сила Mr. Green

# 367
  • Мнения: 2 361
  gudzy, знам за кое дете говориш, но за съжаление не е в репортажа, защото кадъра много трепери. От цялото снимане има около две минути, в които хората не са като негри и не са снимани от бабичка, болна от паркинсон Sad

# 368
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Искам да кажа нещо, което ме вълнува от известно време по повод на това, че сега са напускани теми на всякъде и са заключени.
Когато пуснах темата за рамките от "Хоби" пуснах и в "Майки" и "Нашите деца".СЛед мен обаче едно от момичетата, заразено от ентусиазъм беше напускало теми на всякъде.След което тактично ни бе направена забележка и може би с право.
Не бяхме съгласували това с никого (мамма или татти, или някой мод)
Сега се получава същото нещо - не се съгласувахме с тях, нито по между си  Confused В "Нашите деца" има пуснати 2 теми - едната от мери, а другата от Зари.
Стават конфузни ситуации  Embarassed
Трябва от тук натам да се съгласуваме и да няма издънки  Hug  Peace
Е, олекна ми, че си казах  Hug

Иве,аз предложих всеки да пусне, и тъй като само една-две го направиха,реших да ги пусна..Не предполагах,че такъв проблем ще настане ,и че никой не вникна в идеята, а се хванах че е пуснато навсякъде - еми как иначе хората да разберат newsm78 Но явно няма смисъл......интересно ми е само,колко глупости се изписват на ден във форумите, и модераторите като че ли не ги виждат,но всеки път когато пуснем нещо ние - всички скачат,като за световно...или си мислят,че ние печелим нещо от тази благотворителност/което всички,които се занимаваме с фондацията знаят ,че ние пари за работата си  не взимаме -никакви,/,или много ги дразни,това,което правим...Абе,живи и здрави.......

# 369
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
  Момичета, успех и от мен! Стискам палци всичко да мине по мед и масло и ви гушкам много!
  За всички, които нямат ТВ Европа - ще ви направя по един диск. В събота ще бъда на линия, така че кажете кой иска диск, молим, по пет стотинки парчето Joy
  Дамаянти, не влезе в кадър, щото много се беше надула и възгордяла bowuu

Еваааааааата, и аз искам диск - и двете ми чавета си видях Mr. Green /ама ти що не казваш ,че ги снимаш за клип, аз реших,че си пробваш новата камера,а тя нашата прави шпионски материали Mr. Green Mr. Green и що го няма Алекс как събаря масата,вдъхновен от идеята за базара Joy Joy Joy/ . А мен що ме няма....толкова подробно ти обясних за някои части на Слави hahaha hahaha hahaha

# 370
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Алооооо, София, утре като се явя с ТАКИВА чорапи ли да съм или с тениска, щото не разбрах newsm78. Ние тука във влашко си ги носиме когато си искаме........даже си спим с такива, щото са ни от бабите ни...

# 371
  • Мнения: 2 361
  Мария, казах ти че снимам, за да дам материал, но ти не ме чу - коментираше размера на Славчо.
  А как събаря масата не сложих, защото трябваше да хвана самата маса, докато майката на детето...продължаваше да коментира размера на Славчо.

# 372
  • sofia
  • Мнения: 7 477
  Мария, казах ти че снимам, за да дам материал, но ти не ме чу - коментираше размера на Славчо.
  А как събаря масата не сложих, защото трябваше да хвана самата маса, докато майката на детето...продължаваше да коментира размера на Славчо.


 Joy Joy Joy
4уден материал hahaha

има тема и в дира Wink
Мерси на Джаста праста  bouquet

# 373
  • Мнения: 3 248
Пресетих се да питам нещо  Embarassed Има ли англоговорящи от групата за пред църквата?

Криси,Маринка Party,Мери......

аиде банда,аз се спасявам,4е утре купона ще те4е с пълна сила Mr. Green

А аз къде съм?! newsm78

# 374
  • Мнения: 662
 gudzy, знам за кое дете говориш, но за съжаление не е в репортажа, защото кадъра много трепери. От цялото снимане има около две минути, в които хората не са като негри и не са снимани от бабичка, болна от паркинсон Sad
Нищо здраве да има,тогава не ми прави диск.
Успех на всички на базара и всичко да продадете.
Аз за съжаление сигурно няма да мога да дойда,защото онзи ден оперираха малечко Sad

Общи условия

Активация на акаунт