Работилница за великденски чудеса в София,НОВА ТЕМА

  • 18 882
  • 401
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 2 361
  gudzy, добре ли е сега?

# 376
  • Мнения: 662
Беше лека операция от херния и търчи все едно нищо не е било Grinning,но ми се ще да го пазя още малко от контакти с много хора,защото организма му е изтощен.

# 377
  • Мнения: 1 878
Гудзи, да нацелуваш малкия герой  Hug пък ти ще събираш сили и ентусиазъм за понататък - има време и възможности щом имаш желание  Heart Eyes

Айде до утре  Hug

# 378
  • Мнения: 484
Успех момичета,
стискаме Ви палци за успешен базар !

# 379
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Момичета, успех!   bouquet  И хубаво време! sun

# 380
  • sofia
  • Мнения: 7 477
утре го дват да вали по моя сайт Sad,в неделя не.
ще е и студени4ко,около 4-5 градуса

http://wwwa.accuweather.com/world-forecast.asp?partner=accuweath … 0&locCode=EUR|BG|BU021|SOFIA&metric=1

# 381
  • Мнения: 1 878
Споко бе, ние ще ги разкараме облаците  Whistling

Айде сега си пийте кафето и атакааа  Twisted Evil

# 382
  • Мнения: 6 871
Добро утро от мен и УСПЕХ на базара днес,утре и т.н. HugДа продадем всички красоти и да съберем парички за дечицата! PraynigАз може да успея да се измъкна по-рано-от колко часа започва подреждането? Роси тези списъци да ги нося ли или те са за после за инфото? newsm78

# 383
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
  Мария, казах ти че снимам, за да дам материал, но ти не ме чу - коментираше размера на Славчо.
  А как събаря масата не сложих, защото трябваше да хвана самата маса, докато майката на детето...продължаваше да коментира размера на Славчо.


Долни лъжи  #Cussing out #Cussing out/ аз тебе като те видя,ще ти кажа кон боб яде ли Mr. Green Mr. Green Mr. Green А за Славчоооо,кво да ти кажа........ти си го знаеш hahaha hahaha/леле тоя ако ме чуе,сигурно ще ме съди Sick/



# 384
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
gudzy , надявам се малкият палавник Hug Praynig Hug да е вече добре, и скоро пак да се видим Grinning

 

# 385
  • Мнения: 555
Пожелавам ви мнооого слънчево време и безпрблемен вятър и мноого клиенти
 Peace

# 386
  • Мнения: 3 248
Сега се сетих...
Didi Demi от Добрич - 6 картички "Великден" и 2 кошнички (яйца, пиленца)
Amarena от Добрич - 10 рисувани с перманентен маркер яйца и 28 глинени украшения за великденско "дърво" или венец.

Извинете, че забравих да отчета тези неща. Blush След малко тръгвам към базара и ги нося! Peace

Последна редакция: сб, 31 мар 2007, 07:51 от Luminosa

# 387
  • Мнения: 1 288
момичета, пожелавам ви успех и слънчево време!!!  Hug

# 388
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Ей момичета , страшно много ми харесват едни свещички Mr. Green - яйчица...до сега си взех 6.....а има още 2 дена.....май още ще си взема,усещам аз Mr. Green Mr. Green Абе страхотни красоти,страхотни неща Hug Hug Всички сме пред фалит  Hug ама как да устоим на всички красоти,които сте сътворили Hug Hug Hug

# 389
  • Мнения: 662
gudzy , надявам се малкият палавник Hug Praynig Hug да е вече добре, и скоро пак да се видим Grinning

 

Добре е мъника,той е на мама героя дори веднъж не се разплака докато бяхме в болницата Grinning
И аз ще се радвам пак да се видим и малчовците пак да си играят.
Айде разказвайте днес какво продадохте

Общи условия

Активация на акаунт