за мамите от Пловдив 8

  • 13 548
  • 314
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 335
Благодаря за хубавите пожелания!!! Всички деца заслужават да растат здрави и щастливи.

# 256
# 257
# 258
  • Мнения: 606
Каспър, поздравления за новата инициатива, която предприемаш.
Имаш моята духовна подкрепа, и да се надявам, че някой ден ще мога да се включа и с физическа помощ... но не искам да казвам голяма дума!!!!
Първо беше февруари, после март.... и накрая нова работа!!!!! Simple Smile
Но все пак поздравления за идеята и нека Бог е с теб!!!!  bouquet  bouquet  bouquet

Момичета, партито мина добре, но аз не съм доволна, защото бяхме направили толкова много игри, а децата закъсняха с близо час и се наложи да орежем здраво програмата. Много се радваха и бяха доволни, но аз знам, че мога да направя много повече.
Снимаха от ПОТ, но не съм гледала материала.
Започвам нова инициатива "Подари Рожден Ден", всеки който иска е добре дошъл с мен по домовете /засега само в Пловдив имам възможност/ с торта, балони, почерпка да направим щастливо някое дете на рождения му ден. Ще се опитаме да ги съберем по двама или трима рожденика наведнъж /това е по предложение на възпитателите/ и да ги празнуваме в самата група, защото за целия дом засега ми е непосилно.

# 259
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Момичета, ходенето в Зелениково ще е сряда/06.06.07г./. Срещата ще е у Вяра в 9ч. за да приготвим и натоварим багажа и от там ще тръгнем. Който иска да дойде е добре дошъл Hug

# 260
  • в Низината
  • Мнения: 705
Mili, и този път няма да мога да се включа. Ще чакам да разкажете след това.

# 261
  • Мнения: 335
mili, аз съм на линия. Ще те чакам сутринта.

# 262
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Момичета, посещението се отлага поради лошото време. Sad
Надявам се че тези дни ще успеем да отидем.

# 263
  • Мнения: 606
Каспър, да ти е жив и здрав малкия МЪЖ!!!  bdbaloni
Желая от все сърце да расте здраво и послушно момче за радост на мама и тате... и още малко да помага в бизнеса!!!! Laughing
Довечера нашия татко ще доведе малката госпожица, извини ме, че аз няма да дойда аз, но за съжаление съм на зъболекар от 17,30часа.Ако успея да се оправя по- навреме ще гледам да дойда!!!
Много усмивки и много ведро настроение желая на днешния ден... а, ти си в състояние да ги създаваш, нали така??? Толкова деца си забавлявала и толкова деца те харесват!!!!!!   ura Tada
Целуни Спасчо от мен!!!!!  love001

А на всички мами желая лек и спорен ден, и дай Боже дъждовете да спрат!!!!
Слънчецето дава надежди за затопляне... Дай боже!!!! Че всичко е толкова страшно, толкова катаклизми в природата, че просто човек да се уплаши.
Ето, затова мили мами, трябва да бъдем ДОБРИ...
Да всяваме ДОБРИНА, това е в основата на смисъла на всичко!!! Единствено така можем да омислостивим БОГ и да се помолим да не ни отмъщава така!!!

Ето затова поздравявам всички МАМИ от Движението, за ДОБРИНИТЕ, които правят....
БЪДЕТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ!!!! 

# 264
  • Мнения: 335
Каспар, да ти е жив и здрав и от мен. Желая му щастливо и безгрижно детство!  bigdance2

# 265
  • Мнения: 786
Ето ме и мен за малко.
Благодарности и на Бу,която се включи финансово в нашата инициатива.
Във вторник ще пътуваме към Зелениково.Ако има желаещи да се обаждат.

# 266
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Най-после съм с интернет.

Честит рожденик на Каспър/ на патерици/, с пожелание за весело и безгрижно детство!  bouquet

Имам едно предложение : С парите които бяха за градина на Ели да купим занимателни игри за децата от Рада Киркович. Имам предвид:карти, не се сърди човече, монополи и др. подобни за да могат вечер в занималнята да има с какво да се занимават и забавляват, тъй като нямат нито една подобна игра. Очаквам вашето мнение.

# 267
  • Мнения: 606
mili.m - идеята е много добра за игрите. Аз имам 1-2 останали от магазина. Утре ще се обадя на Вярчето да мине да ги вземе от мъжа ми!!!! Да допренеса и аз за делото нещо!!!

Очертава ли се ходене до Асеновград, че искам да изпратя едни синджирчета за 5-6 деца????

Лека седмица на всички от мен!!!!

# 268
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
За сега няма ходене до Асеновград, но ако искате може да плануваме такова, от моя страна няма проблем стига да има и други желаещи. Peace

Днес ще пазарим за Зелениково и утре към 9-10ч. ще тръгнем. Ако има желаещи да гушкат децата, са добре дошли Hug

# 269
  • sofia
  • Мнения: 7 477
девойки прекрасни,попаднахме на това:

http://plovdiv.dir.bg/2007/06/11/news1768526.html

http://plovdiv.dir.bg/2007/06/11/news1769527.html

за второто ни се иска да ги подкрепим ,и то не само за Пловдив.По принцип наистина трябва да им се увели4ът заплатите.Ще имате ли възможност да се свържете с тях и да видите как то4но да ги подкрепим PeaceВие на място там,ние от Сф ако се налага Wink
няма да ме има от утре 3-4 дни,моля ви свържете се с Кика ако измислите нещо.Ина4е на мобилния покойно можете да ме търсите Peace

Общи условия

Активация на акаунт