По-различно "добре дошла"

  • 19 594
  • 433
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 2 863
Абе, нали е ясно че ако го можех това нямаше да пиша тука Mr. Green
Само казвам,че когато наистина всичко си опитал и пак не става, трябва да се примириш, че така са нещата, иначе ставаш на парцал от терзания и полза никакава.

# 421
  • Мнения: 2 327
Пенелопа, съжалявам, че така се развиах нещата при вас. От друга страна, ако си стигнала до дъното, оттук нататък можеш само да изплуваш.
Според мен ако спреш да му демонстрираш колко имаш нужда от него и го обичаш, може да вземе да се сети че и той има нужда от вас. Той просто те приема за даденост. Само времето ще покаже какво ще е продължението.

# 422
Съжалявам, струва ми се, че този мъж си има друга. Дано не съм права, но според мен той затова така измества темата. Търси си виновни. И някой по цял ден му налива "идеали" в главата. Как е редно да стоят нещата. Какви са "перфектните" жени. Кое е важно в живота. А всъщност виновният е той. Той е кривналият с бременната жена. Една прекрасна жена, по това което прочетох от нея. Виж мила пенелопа, най-важното е да са живи и здрави дечицата. От опит ти казвам, аз загубих бебенце. Мъжете идват и си отиват. Има толкова свестни мъже. Вярно, този е бащата на децата и е най-добре да се помирите. Но ако не стане, значи е за добро. Ти си гледай децата, другото ще се нареди. А той нека си гони материалното благополучие, щом това го прави щастлив. Някои цял живот не порастват, мила. И се държат все едно ще векуват на тая планета.

# 423
  • Мнения: 9 990
Пенелопа, съжалявам, че така се развиах нещата при вас. От друга страна, ако си стигнала до дъното, оттук нататък можеш само да изплуваш.
Според мен ако спреш да му демонстрираш колко имаш нужда от него и го обичаш, може да вземе да се сети че и той има нужда от вас. Той просто те приема за даденост. Само времето ще покаже какво ще е продължението.

Стън, как за даденост, щом той си тръгва-значи хич не му и пука за мен, не съм му никаква даденост даже, а бреме...

# 424
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
съжалявам
пржсто не знам какво да ти кажа освен това

# 425
  • Мнения: 2 327
Даденост е нещо което имаш, знаеш, че си е твое каквото и да правиш, донякъде ти е приятна мисълта за това, но не намираш за нужно да му обръщаш внимание.
Нещо още ми се спи и се надявам да разбираш какво искам да кажа. Той е сигурен, че дори  и да си тръгне може да се върне пак при теб когато поиска. Отделно от това май не се е засилил наистина да си ходи.

# 426
  • Мнения: 2 863
пенелопа, хайде изпий си кафето с нас Hug при мен вали и е супер гадно, ама се утешавам с разни китайски мъдрости рано сутринта, пък дано прихвана нещо Grinning
да вземе ню да ни спретне един онлайн курс по " спиране да обичаш" , аз сигурно ще трябва поне два пъти да го изкарам Joy
ох, извинявам се , ако ви се струва неподходящо, че се шегувам, ама и на мен ми едно тегаво на душата тия дни...

# 427
  • София
  • Мнения: 17 283
Добро утро  Heart Eyes
И аз за курса на ню ако може  Mr. Green

# 428
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
не е нужно да спреш да обичаш - важно е да видиш недостатъците и всички кусури които мвожеш на човека отсреща
разлюбването ще стане от самосебе си
и още нещо помага - малко внимание от отсрщната страна - но от друг /за жалост за Пенелопа с толкова мъъъничко бебе още е трудно това - о само за месец още!/

Джали, има хора дето обичат предизвикателствата и май подсъзнателно ги търсят и в партньора си - ти според моето скромно мнение си от тези хора.
Колкото и курса да изкараш - все ще плуваш срещу течението дори когато не ти е в нужната посока Wink
дано не ми се обидиш - това с най-добри чувства ти го казвам - пък и то си има предимства в други области от живота
и още нещо - мисля, че ти просто трябва да си спомниш,ч е вече си открила това - че си се приела и си в мир със себе си - и си готова да понесеш някой друг дъждовен ден... защото после изгрява слънце, нали?
Led Zeppelrn имат една страхотна песен - нещо за дъжда май беше Rain Song ама убий ме ако помня - ако ти се търси потърси - страшен блус и много хубаво настроение дава...

/Пенелопа прости ми че пиша тук - но то се отнася частично и за висчки др и за теб също - дъжда спира рано или късно/

# 429
  • Мнения: X
май е време да си пуснем пак тема за чат, щото ще обърнем тази на такава...  Laughing
аз пък днес съм на кеф  Wink да не повярваш щото.. то си е направо mission impossible

# 430
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
май е време да си пуснем пак тема за чат, щото ще обърнем тази на такава...  Laughing
аз пък днес съм на кеф  Wink да не повярваш щото.. то си е направо mission impossible

пускай Каси
радвам се за настроението ти
а аз на теб да кажа - искам да те видя бе жена! не съм те виждала цяло хилядолетие - то ти беше бременнау, а сега дори аз съм родила второ...е нямам намерение да чакам ти когга ще се реваншираш с второ Wink айде някой път като идвам на към центъра ще измисля нещо че тъгувам /пъсни поне някоя снимка де - ей скрънца такава/

# 431
  • Мнения: 2 863
Каси, ако е ще пускаш тема- пускай- че много ми е скучно днес, малко да си "чатим" в темата, пък тази да си стои за пенелопа, дано реши да попише малко, хич да не е олеква, като знаеш, че може поне виртуално да си излееш болката.
Катнадийн, какво да се сърдя, като си е така, то аз затова не смея и да се оплача,  лично и доброволно си се пържа в собствен сос, а сега като се върна и на работа съвсем ще се сготвя Joy

# 432
  • Мнения: 9 990
пенелопа, хайде изпий си кафето с нас Hug при мен вали и е супер гадно, ама се утешавам с разни китайски мъдрости рано сутринта, пък дано прихвана нещо Grinning
да вземе ню да ни спретне един онлайн курс по " спиране да обичаш" , аз сигурно ще трябва поне два пъти да го изкарам Joy
ох, извинявам се , ако ви се струва неподходящо, че се шегувам, ама и на мен ми едно тегаво на душата тия дни...

Пия, аз. къде ще Одя,с  малкото чаве, дето не спа много тази нощ-кафе след кафето съм Hug
И аз искам да се запиша на този курс!!!Ню-като за самотни-на половин цена или и ти ще ни удряш с привилегиите? Mr. Green
И още-щастлива съм да ви съобщя, че най-добрата ми приятелка, която е в Лондон е родила момиченце/ бяхме със седмица разлика в термините!/Раждала е във вода и ми е много сърдита, че не съм и казала истината, че боли  Laughing
Та ми оправи настроението тази сутрин, чух я малката и бонбонка как плаче и така... Hug

# 433
  • Мнения: X
съвсем оспамихме темата де, ама то хубавото настроение вече ми мина и пак ми потънаха гемиите  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт