седите ли с грим вкъщи?

  • 5 796
  • 126
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 565
И аз не го разбирам, но познавам една персона, която бързаше да стане сутрин преди мъжа си, за да се гримира и той да не я види без грим... ooooh!
Отдавна не съм я виждала, но тогава, когато си говорихме за това, мъжът й все още не беше успял да я види неглиже...

И аз познавам такава жена. Сега е на около 70г и пак си е същата - винаги с червило.  Simple Smile

# 76
  • Мнения: 1 101
Гримирам се леко дори и да не ми се налага да излизам - ей така, за настроение ! Лицето почиствам преди лягане  Wink
Същото е и при мен  Grinning

# 77
  • Мнения: 891
Свалям грима преди лягане  Peace

# 78
  • Мнения: 1 999
Ako от сутринта съм с грим,  махам го чак като си лягам. Ако няма да излизам не слагам грим.

# 79
  • Мнения: 17 407
 Използвам само спирала и червило/гланц- трия веднага щом се прибера. НЕ мога да търпя грим в къщи- супер неестествено ми е и некомфортно. Хич не се виждам да стана сутринта и да се гримирам "леко", нищо, че няма да ходя никъде. Peace

# 80
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Рядко се гримирам, а в къщи изобщо не стоя с грим, дори да имаме гости.

# 81
  • Мнения: 648
   Най- често си стоя с грима, докато не дойде време за лягане Crazy

# 82
# 83
  • Мнения: 5 103
Седя си гримирана, преди да легна го махам.

# 84
  • Мнения: 5 391
Рядко.

# 85
  • Мнения: 3 164
да, почти винаги Peace и с грим лягам, защото ме мързи да го махам посред нощите Crazy

# 86
  • Мнения: 2 019
Стоя си така, не ми пречи, дори и червилото не си "изяждам"  Whistling
Ако ми се наложи пак да изляза, само го подсилвам  Wink
и аз

# 87
  • Мнения: 4 736
Почиствам грима преди лягане Peace

# 88
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Да. Имам си няколко ритуала сутрин при ставането. Да не изпадам в подробности, но поставянето на грим е един от тях, независимо дали ще излизам през деня или не. Като се замисля: да ми се чуди човек, но навик: какво да правиш?!  Blush
Вечер не лягам с грим обаче!  Naughty Там също съм педантична... Tired

# 89
  • Мнения: 27 524
Не го трия, ако пак ще излизам.

Общи условия

Активация на акаунт