седите ли с грим вкъщи?

  • 5 802
  • 126
  •   1
Отговори
# 90
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Да стоя си с него.Понякога дори и да не излизам си слагам ,просто ей така за самочувствие.

# 91
  • На небето
  • Мнения: 5 530
И аз не го разбирам, но познавам една персона, която бързаше да стане сутрин преди мъжа си, за да се гримира и той да не я види без грим... ooooh!
Отдавна не съм я виждала, но тогава, когато си говорихме за това, мъжът й все още не беше успял да я види неглиже...

леле това ми се струва вече прекалено.а той не се ли е чудел?
като стана въпрос за това се сетих да ви питам и как ходите облечени вкъщи-може и нова тема да направиме за това ако искате-ако не мове тук да казвате Simple Smile  newsm78

Горката женица големи комплекси има или е прекалено суетна.
А за другото, в къщи ходя с домашни дрехи. Може би ще е по добре да е в нова тема, тази да не се разводнява.

# 92
   Аз,сутрин преди да изляза за работа винаги се гримирам с лек грим.Малко спирала,червило задалжително и малко руж.Тава е.А пък ако ми се наложи вечерта да изляза не си трия грима ,а прислагвам още.javascript:void(0);

# 93
  • Мнения: 250
Сутрин преди излизане , задължително с домашното кафе се и гримирам.Когато се прибера го махам. Обичам у дома да се чувствам натурална Simple Smile , без грим.

# 94
  • у нас
  • Мнения: 443
Сутрин се гримирам,а изтривам вечер преди лягане ако излизам коригирам,а понякога изтривам и през деня когато ми натежи.

# 95
  • Мнения: 1 384
Махам го винаги, даже спирала ме дразни. Каква съм такава не знам  #Crazy Оставам с грим само, ако трябва да излизам след час, два.  Whistling

# 96
  • София
  • Мнения: 2 381
Ако няма да излизам - не се гримирам. Иначе, вечер след работа, не го трия веднага, като се прибера, а чак преди лягане. Ако ще излизам някъде пак - дослагвам.  Grinning

# 97
  • Atlanta
  • Мнения: 206
Да, седиме си с него вкъщи сега - само че гримът без мен в шкафа в банята и аз без него пред компютъра  Simple Smile

# 98
  • Мнения: 574
Гримирам се ако излизам,и го трия преди да си легна!

# 99
  • Мнения: 1 668
стоя си така, само вечер свалям грима преди сън Simple Smile
Peace

# 100
  • Мнения: 619
Свялам го преди сън,но някой път така ме МЪРЗИ : Tired Crossing Arms/.
Иначе зависи ако излизам пак или го трия и нанво или го подсилвам Simple Smile.Както е най-удачно

# 101
  • Мнения: 170
Всяка сутрин се гримирам -ФДТ,спирала и гланц.Сенки слагам когато излизам ,но винаги се почиствам преди лягане и слагам нощен крем, за да отпочине и релаксира кожата ми все пак не съм на 20.

# 102
  • София
  • Мнения: 4 294
Да, махам грима преди лягане  Laughing

# 103
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Да. Гримирам се сутрин,независимо дали ще излизам или не.После чак преди лягане го свалям. Peace

Не мога да правя такива неща Naughty

# 104
  • София
  • Мнения: 3 787
Стоя си с грим,да.Махам го вечер,преги лягане Wink

Общи условия

Активация на акаунт