седите ли с грим вкъщи?

  • 5 801
  • 126
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 3 271
Махам го вечер преди лягане, а ако ми се наложи да е по-вечерен грима ( за някоя специална вечеря) естествено, че го сменям.

# 106
  • Мнения: 3 674
Трия и махам  всичко,веднага щом се прибера от работа....и дрехите си сменям и слагам удобни дрехи за вкъщи.
А и ме дразни....искам да отпуша по-скоро поричките от фон-дю-тени и пудри,та да дишат и те милите.... Blush За какво да съсипвам кожата си. newsm78.А ако се наложи да излизаме,мнооого бързо си слагам грим4е...за 5 минутки и готово  Heart Eyes
Не мога да стоя цял ден с грим...и то в къщи   Crazy..с анцунга... с домашни чехли ..и с грим.... Mr. Green

Последна редакция: вт, 13 мар 2007, 01:43 от roza66

# 107
  • Мнения: 3 932
Не махам, чак вечерта се разгримирвам, то аз не се и цапотя толкова...червило (изяждам), сенки и спирала.

# 108
  • Мнения: 1 280
Последните години по-малко се гримирам.Като се прибера и махам грима,ако ще се излиза-слагам го наново,ве4ер задължително махам вси4ко,защото о4ите са ми много 4увствителни и ми се възпаляват ако спя с грим,посред нощ запо4ва да ми боде нещо в о4ите и не мога да спя. Оби4ам крем4етата,ама от скоро..преди все си мислех ,4е нямам нужда...а е трябвало.

# 109
  • Мнения: 1 427
Преди лягане го свалям.

# 110
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Да, седя с грим в нас.
Вечер, преди лягане старателно всичко се маха- без значение колко съм уморена, колко е часа, колко ми се спи и т.н. Слагам нощен крем и крем за околоочния контур. Едва тогава заспивам- с чиста съвест  Wink

# 111
  • Мнения: 1 364
Сега не се гримирам, но по рано триех грима преди лягане.

# 112
  • Мнения: 3 342
Гримирам се сутрин и почиствам лицето си може би час, преди да легна.
Ако ще излизам вечерта, почиствам лицето си, веднага след като се прибера от работа, и после нанасям нов грим. Не мога да си представя, че ще изглеждам достатъчно добре и със свежо лице, ако съм с грим, нанесен почти 12 часа по-рано Rolling Eyes
Всъщност възможно е, но самата аз няма да се чувствам комфортно... Обикновено в такива случаи съм почистила добре лицето си, сложила съм си хидратираща или почистваща маска, поседяла съм поне час-два без грим. Съвсем различно е усещането на лицето после...

# 113
  • Мнения: 365
Стоя си така, не ми пречи, дори и червилото не си "изяждам"  Whistling
Ако ми се наложи пак да изляза, само го подсилвам  Wink
И аз съм така. Дори често докато си пия кафето си слагам малко спирала, след кафето и малко гланц. Това по някакъв начин ме кара да се чувствам по-добре.

# 114
  • Мнения: 817
Не ,обичам кожата да ми е чиста.Единствено ползвам някакъв овлажнител за устни или гланц Peace

# 115
  • Мнения: 661
Грима го махам преди лягане. Ако ще излизам предпочитам да  се разгримирам и после наново да се наклепам.
Ако съм си вкъщи и няма да излизам не си слагам грим
Това важи и за мен

# 116
  • Мнения: 209
Аз пък в момента  в който се прибера в нас,веднага си махам грима,ако знам че няма да излизам повече де..иначе ми е кофти,все пак не е полезно дълго време да се стои с грим ,а и кожата трябва да диша

# 117
  • Мнения: 2 677
Ако се случи така, че изобщо да сложа грим, първото нещо, което правя, е да го разкарам от себе си, веднага щом ми се удаде случай.  Mr. Green

# 118
  • Мнения: 101
Докато съм на работа или навън, изобщо не забелязвам че съм с грим. Като се прибера в къщи обаче гримът започва ужасно да ме дразни ThinkingВеднага го махам, трябва да съм много укъсняла или уморена, че да го оставя така.

# 119
  • Мнения: 482
Гримирам се сутрин.Задължително ConfusedТака съм свикнала просто..не мога да изляза без грим , кожата ми е много светла и ако нямам нищо все едно съм някоя мумия..ноо..забелязвам че очите ми почват да се възпаляват, въпреки че използам само тествани и антиалергични продукти Sad та сега си въведох 1-2 разтоварващи дена , в които ще съм без грим..лошо ама какво да се прави..

А иначе като се прибера си стоя с грим , ско излизам зависи с какво ще съм облечена и тн, може да се разгримирам и после пак с други цветове..или пък просто да подсиля стария грим и излизам.

Но вечер задължително го махам...ако ще 3 часа през нощта да е..не мога да си легна с грим..както и без всичките си процедури...сваляне на лещи, душче, разгримиране, кремчета за лице, краченца, лосион за тяло, косичката ако искам да е чуплива на сутринта- плитки или ролки + лосионче на косата или пяна преди това...и тн Rolling Eyesофф цял ритуал си е..на мъжете им е мн по-лесно.. Thinking

Общи условия

Активация на акаунт