Хайде, кажете за хобитата на съпружетата!!

  • 5 444
  • 152
  •   1
Отговори
# 105
  • Русе
  • Мнения: 111
Риболов! Няма дъжд, пек или студ - той е за риба!

# 106
  • Мнения: 451
Фитнес, бокс, сноуборд, мотор, планински преходи, но добре че интересите ни съвпадат. Впротивен случай щях да лудна. Последната му мания е катеренето, което не ми е много присърце, но ще се понапъна- може пък и да ми хареса

# 107
  • Мнения: 76
Всичко свързано с автомобилите- рали, формула 1 . За това и нашата кола прилича на "коледна елха". Обича да ходи на риболов, но повече за разтоварване. Често ходим и семейно. По-точно "ходихме". Докато не порасне малката не се виждам на риболов... Confused

# 108
  • виртуално
  • Мнения: 2 862
Коли, мотори и ремонтите на същите ooooh!

# 109
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Компютъра естествено.Като седне буквално пуска корени.Ако не го извикам няма да слезе да яде.

# 110
  • Мнения: 121
По цял ден виси пред компютъра  hitи гледа фото форума.Сега се е запалил по фотографията photo,а също е и рибар ribolov

# 111
  • Мнения: 3 453
Формула 1-в неделя щял да стане в 4 сутринта да го гледал пряко предаването,че не обича да е на запис.луда работа Joy

# 112
  • Мнения: 640
Риболов.Измъква се рано рано,преди да съм стнала и да го заклещя с някоя задача Wink

# 113
  • Мнения: 8 917
Гери и аз, коли и РС-та Mr. Green

И риболов - забравих ooooh!

# 114
  • Мнения: 1 800
Моя е още студент, та не му остава много време, но най обича да играе футбол(баща му е бил треньор и цялото семйство е лудо на тази тема), иначе гледа всякакви спортове на ТV и F1 , някакви американски анимации-South Park , Family Guy; XBOX и фотография.Ако му остане време от изпити,обича да чете-история и религия(всякакви).
Но не обича нищо свързано с коли, даже да измие нашата.

# 115
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Риболов и лов.  Mr. Green Оле как му липсват  тези екстри, че сега хич не му остава време от работа.

# 116
  • Мнения: 2 768
Формула 1-в неделя щял да стане в 4 сутринта да го гледал пряко предаването,че не обича да е на запис.луда работа Joy

Моят от вчера става в 3-4 да им гледа тренировките  ooooh! Днес пак е на линия за квалификацията и в неделя, разбира се самото състезание Mr. Green

# 117
  • Мнения: 200
Спорт и интернет

# 118
  • Мнения: 527
Белот и табла  #Cussing out

# 119
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Слава богу, само компютърът  Mr. Green Не понасям риболова  Sick Не разбирам ловджиите  Thinking И съм благодарна, че не ми се наложи да съжителствам с човек с подобни хобита  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт