Хайде, кажете за хобитата на съпружетата!!

  • 5 455
  • 152
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 211
няма си хоби. Горкият, от мен не му остава време за хоби

# 91
  • София
  • Мнения: 2 530
Ски, туризъм но това го практикуваме семейно. Иначе самостоятелно практикува стрелба с пистолет.

# 92
  • Мнения: 4 300
Сглобява танкове, самолети и прочие макети от Втората световна война.

# 93
  • Мнения: 3 622
риболов    Animal Tropical Fish  и парапланеризъм   smile3535  /доста скъпо му излиза това хоби/, но винаги когато имам време ходя с него и е много гот да ги гледаш как се издигат във въздуха и как се реят в небето като големи птици.

# 94
  • Мнения: 1 069
Фитнес и китара.

# 95
  • Мнения: 795
Ходи на фитнес, но от време на време - чак хоби не бих казала... От работа не му остава време за много развлечения, пък като му остане - аз му го отнемам  Mr. Green Heart Eyes

# 96
  • Мнения: 750
Откакто се е осъзнал като индивид е само едно - Formula 1 и покрай нея всичко,свързано с автомобилизма. Това неговото не е хоби, то е диагноза.  Mr. Green

# 97
  • Мнения: 448
През целия сезон (от октомври до януари) ходи на лов.Не е убивал досега животно,но му прави удоволствие да се разхожда в гората.Виждал е мечка.Написала съм му дори стихче,посветено на това негово хоби. Laughing

# 98
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Лов  #2gunfire

Ските са ни общо хоби, направо си ни е мания.

# 99
  • гр.ВАРНА мммм... някъде на гребена на вълната
  • Мнения: 355
MОЙТО ЗЛАТО ОБОЖАВА ДА СЕ ЗАНИМАВА СЪС МУЗИКА АМА НЕ ДА ПЕЕ ИЛИ ДА СВИРИ А ДА ПРАВИ УСИЛВАТЕЛИ И ДА  СЕ ЗАНИМАВА С ОЗВУЧАВАНЕ
НО МНОГО  И  ОБИЧА РЕМОНТИ В КЪЩИ

# 100
  • Петрич
  • Мнения: 321
Риболов,фитнес и музика

# 101
  • софия
  • Мнения: 181
Лов,лов и лов #Sniper #Sniper

# 102
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Оооох откъде да почна.....ски, плуване, колоездене, кара кънки на лед, обича да свири на пиано, обича да скита сред природата, ако се съглася пък ще се пренесем да живеем до морето веднага,  много обича музиката, включително и ходенето на концерти. Много си обича и компютъра, също и книги да чете.  Ако можеше деня да е 48 часа а нощта - 5 щеше да е най-щастлив.

# 103
  • Мнения: 1 483
БИЛЯРД,ама и добър е Peace

# 104
  • Мнения: 1 403
Сега сме на тема фитнес Peace

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт