Мами в Италия 46

  • 12 902
  • 269
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 3 388
На мен ми харесаха доста от показаните неща! Обичам модерният стил, у нас всичко е направено точно така, но  с много елементи, които правят обстановката топла и уютна. Обичам къщата ми да е супертекнолоджика, както се изразява моят мъж. За нен е важно кухнята, банята да са супер удобни и модерни, защото това улеснява използването им.
Имаме много добър приятел архитект, Маурицио се казва, къщата му е обзаведена по абсолютно интересен начин, с модерни материали и интересни решения. За мен материалите означават много.
Сестра му на мъжа ми е акритект, сега работи в Политекнико ди Милано, занимава се с новите материали за строеж и енергоспестяване - ходила съм с нея да гледам няколко къщи, построени така и е наистина впечатляващо, след това спестяваш много от отопление и фактически до 10 години изплащаш повишения разход, вложен в покупката / средно, тези къщи излизат с около 30% по/ скъпи/.

Арте повера и на мен ми прилича като селска къща, но е факт, че  емного котирано от мнгоо хора. Леля му на моя мъж, която живее към Бреша и има къща, оценена за над 6 млн, евро купува смао такива и дава луди пари за нови и, така също за реставрация на стари. У тях е пълно и с персийски килими например за хиляди еуро, които аз никога не бих си сложила в дома, но ето че много хора са абсолютно привлечени от този стил.

Имам един добър приятел с София, гаджето му е дизайнер и се занимава с интериорен дизайн, работи в голяма фирма и потентни клиенти и почти всичко, което правят, е тип италиано, това, което виждаме по фиерите тук.

Писах малко разхвърляно, но имам доста работа и мисълта ми е ангажирана на друго място, дано сте ме разбрали!

Апропо, Клеми, ако някои идеи за интериорен дизайн, ще се радвам да видя идеи  Crazy

сигурни ли сме, 4е говорим за арте повера, а не за антики? така, както обясняваШ мен на второто ми мяза newsm78


И за двете! Преди всичко арте повера, както писах. При антиките правят реставрация, тип арте повера  в много от случаите.

# 196
Честно казано простингът на Клеми сутринта ми дойде като гръм от ясно небе.
Сега се върнах малко назад да видя от какво е бил причинен, но не виждам. newsm78
Дали четем какво пишат другите или сме просто предубедени? В състояние ли сме да обсъждаме каквато и да е било тема?   Confused

допълвам: призовавам за релакс, не е необходимо да се доказваме пред останалите, има слънце за всички, светът е шарен

Последна редакция: чт, 15 мар 2007, 13:04 от gioia

# 197
  • Мнения: 714
Честно казано простингът на Клеми сутринта ми дойде като гръм от ясно небе.
Сега се върнах малко назад да видя от какво е бил причинен, но не виждам. newsm78
Дали четем какво пишат другите или сме просто предубедени? В състояние ли сме да обсъждаме каквато и да е било тема?   Confused

да, стига да са материални придобивки, шопинг и ехографии.

# 198
  • Мнения: 1 843
Алеее, как сте се разшавали!

Чакайте сега поред.

Баш това "японското" ми е цел номер едно в живота. Мечтая го откакто се помня и съм мернала за първи път по филмите вратите им с оризова хартия и чистотата в линиите.
Това сигурно, защото в къщи беше хаос. Три деца - беумие от интереси и хобита, а и нашите архитекти, все майстореха нещо гениално, ама все седеше накуп в средата на къщата!
Та, ако ви кажа, че сега като се огледам зад мене, има една голяма, цветна черга от Банско на широки ивици, върху нея ниска кръгла маса, почти тип софра в цвят тъмен дъб, един диван с покривка от безумни шарки, скрин и ниски етажарки - баш като японските на Клеми, сигурно ще ви се скъсат коремите от смях, а до вратата от коридора се подават нощните пкафчета на баба, дето ги изшлайфах на балкона, подлепих и боядисах с тъмен лак, па отгоре на по-повредените повърхности извапцах едни рисунки - индиански ли, перуански ли ша дойдат и аз не знам...сигур ще ви се обърнат червата!
Обичам да мешам, обаче ми става лошо от мебели. Искам да има жизнено пространство, въздух, щото живееме в кутийки. Инак, аз лично само стиле венециано бих отказала в настоящия момент.  Обаче интериорните решения се взимат според помещенията. Опс, и според възможностите. Аз да знаете, ако мога да имам къща 250 квадрата, как ще нахвърлям едни меки миндери и възглавници по земята! На стол ми отичат краката.
Ай стига.

Минавам на музика. Е аз съм идиот. Слушам от Рамщайн до Вивалди. Рамацоти не, ама като пее с някоя от "каките" като Търнър и него го смилам.
Нема да се критикуваме за глупости, сега. Няма лош или добър стил. В 21 век живеем. Има стил. Точка. И кича е стил. Wink

И като говорите за секс...я, да ви питам: как е, как е, откак весели дечица рипкат до главите ви?
Аз като Джоя да питам - кво беше това???  newsm78

# 199
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Честно казано простингът на Клеми сутринта ми дойде като гръм от ясно небе.
Сега се върнах малко назад да видя от какво е бил причинен, но не виждам. newsm78
Дали четем какво пишат другите или сме просто предубедени? В състояние ли сме да обсъждаме каквато и да е било тема?   Confused

да, стига да са материални придобивки, шопинг и ехографии.

в обедната по4ивка Ще ходя да си търся пролетни обувки.трябва ми неЩо спортно, ама елегантно и с малко ток4е. за панталони. к'во върви тая година? Twisted Evil

а, и сутринта ми свърШи фон дьо тен_а.  Laughing

(ехографии ли4но нямам в проспектива)

# 200
  • Мнения: 1 843
в обедната по4ивка Ще ходя да си търся пролетни обувки.трябва ми неЩо спортно, ама елегантно и с малко ток4е. за панталони. к'во върви тая година? Twisted Evil

а, и сутринта ми свърШи фон дьо тен_а.  Laughing

(ехографии ли4но нямам в проспектива)

1. Галоши с катарама.  Laughing
2. Земи малко горчица, спича се, ама върши работа...
3. Ясно...и ти не правиш секс!  smile3534

# 201
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Алеее, как сте се разшавали!

Чакайте сега поред.

Баш това "японското" ми е цел номер едно в живота. Мечтая го откакто се помня и съм мернала за първи път по филмите вратите им с оризова хартия и чистотата в линиите.
Това сигурно, защото в къщи беше хаос. Три деца - беумие от интереси и хобита, а и нашите архитекти, все майстореха нещо гениално, ама все седеше накуп в средата на къщата!
Та, ако ви кажа, че сега като се огледам зад мене, има една голяма, цветна черга от Банско на широки ивици, върху нея ниска кръгла маса, почти тип софра в цвят тъмен дъб, един диван с покривка от безумни шарки, скрин и ниски етажарки - баш като японските на Клеми, сигурно ще ви се скъсат коремите от смях, а до вратата от коридора се подават нощните пкафчета на баба, дето ги изшлайфах на балкона, подлепих и боядисах с тъмен лак, па отгоре на по-повредените повърхности извапцах едни рисунки - индиански ли, перуански ли ша дойдат и аз не знам...сигур ще ви се обърнат червата!
Обичам да мешам, обаче ми става лошо от мебели. Искам да има жизнено пространство, въздух, щото живееме в кутийки. Инак, аз лично само стиле венециано бих отказала в настоящия момент.  Обаче интериорните решения се взимат според помещенията. Опс, и според възможностите. Аз да знаете, ако мога да имам къща 250 квадрата, как ще нахвърлям едни меки миндери и възглавници по земята! На стол ми отичат краката.
Ай стига.

Минавам на музика. Е аз съм идиот. Слушам от Рамщайн до Вивалди. Рамацоти не, ама като пее с някоя от "каките" като Търнър и него го смилам.
Нема да се критикуваме за глупости, сега. Няма лош или добър стил. В 21 век живеем. Има стил. Точка. И кича е стил. Wink

И като говорите за секс...я, да ви питам: как е, как е, откак весели дечица рипкат до главите ви?
Аз като Джоя да питам - кво беше това???  newsm78


много ме кефиШ ти, маце  Sunglasses. няма да ми се обърнат 4ервата, ама горе описаното "то4но като на Клеми" не ми се струва  Crossing Arms. някой ден ако се дотътриШ дотук, да ми разкажеШ подробно за изстъргването и лакирането на Шкаф4етата, много ме интересува тази работа (в момента от ниЩо неЩо е много актуално при мен  Rolling Eyes)

3 деца?  Shocked бях го изпуснала този момент, евала Wink

при мен сексът не зависи от децата, а от леката липса на желание  Confused

# 202
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
в обедната по4ивка Ще ходя да си търся пролетни обувки.трябва ми неЩо спортно, ама елегантно и с малко ток4е. за панталони. к'во върви тая година? Twisted Evil

а, и сутринта ми свърШи фон дьо тен_а.  Laughing

(ехографии ли4но нямам в проспектива)

1. Галоши с катарама.  Laughing
2. Земи малко горчица, спича се, ама върши работа...
3. Ясно...и ти не правиш секс!  smile3534

т'ва бъзик ли е или сериозно? Shocked Close

# 203
  • Мнения: 3 388
Тук бременните ли ще се окажем най-активни сексуално  Wink Crazy

Мисля по един въпрос. Доста американци ходят в България, а доста повече идват в Италия. Според вас, какво ги интересува и привлича в двете страни? Какво търсят и как го търсят?

# 204
  • Мнения: 1 843
Feiam, не бе жена. Аз имам двама братя. Засега гледам едно дете и половина. Половина, не защото е получовек, а защото през уикендите и почивките основно. Нямам нищо против, обаче и многодетни да станем. Wink

Глей сега, заради тебе се разстърсих...

Le scarpe di tendenza, dalle sportive a quelle eleganti




Те тука пише: http://www.imore.it/artman/publish/article_227.shtml

Бе, ако не друго, поне няма да ни мъчат да се кикериме на 12 см токчета, насред жегите. Аз съм за!

# 205
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Feiam, не бе жена. Аз имам двама братя. Засега гледам едно дете и половина. Половина, не защото е получовек, а защото през уикендите и почивките основно. Нямам нищо против, обаче и многодетни да станем. Wink

Глей сега, заради тебе се разстърсих...

Le scarpe di tendenza, dalle sportive a quelle eleganti




Те тука пише: http://www.imore.it/artman/publish/article_227.shtml

Бе, ако не друго, поне няма да ни мъчат да се кикериме на 12 см токчета, насред жегите. Аз съм за!

уфф, нямах предвид сандали Rolling Eyes, рано е оЩе. и с тънките глезен и прасец, които притежавам, такива екстри  Sick. може би последните само. във всеки слу4ай, на 5 мин имам скарпе&скарпе, поогледах, мисля, 4е в къЩи имам по_добър избор, един разход по_малко Twisted Evil.
(харесаха ми еди боти4ки, ама колкото и да са леки, не се виждам ни пролет, ни лятос с толкова затворен 4епик).
е, зна4и освен фон дьо тена ЩЕ прасна и едно крем4е Laughing

Тук бременните ли ще се окажем най-активни сексуално  Wink Crazy

Мисля по един въпрос. Доста американци ходят в България, а доста повече идват в Италия. Според вас, какво ги интересува и привлича в двете страни? Какво търсят и как го търсят?

Сонита, сериозно ли?  Rolling Eyes ми сигурно са някакви търса4и на силни усеЩания.  #Crazy

# 206
или тьрсят евтин секс  Rolling Eyes

# 207
  • Мнения: 1 843
или тьрсят евтин секс  Rolling Eyes


E с кой го правят? Нали се разбрахме, че ние не се сексваме!  Joy

# 208
  • Мнения: 1 843
уфф, нямах предвид сандали Rolling Eyes, рано е оЩе.

Амчи туй дават като тенденция пролет 2007...де да знам...аз от години минавам от ботуши на сандали и чепички...то и времето таквоз.

# 209
или тьрсят евтин секс  Rolling Eyes


E с кой го правят? Нали се разбрахме, че ние не се сексваме!  Joy

ние, когато е трябвало, сме се сексвали, сега е наред новата смяна. Grinning

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт