Мами в Италия 46

  • 12 873
  • 269
  •   1
Отговори
# 210
уфф, нямах предвид сандали Rolling Eyes, рано е оЩе.

Амчи туй дават като тенденция пролет 2007...де да знам...аз от години минавам от ботуши на сандали и чепички...то и времето таквоз.

аз бих си карала целогодишно на маратонки, ама не става  Confused
определено вече не жертвам удобството в името на модата  Naughty

# 211
  • Някъде под слънцето
  • Мнения: 360
Хелоу Laughing
ето я и ваш'та леля Peace Laughing Mr. Green
Гледам малко на чат сте го ударили Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Няма лошо Peace
За сексване, също няма лошо, ама нещо голяма суша настанала Tired Thinking Иначе аз съм на линия  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
За обувките съм като ДарЗаМен Peace От ботуши на чехли Joy

# 212
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
уфф, нямах предвид сандали Rolling Eyes, рано е оЩе.

Амчи туй дават като тенденция пролет 2007...де да знам...аз от години минавам от ботуши на сандали и чепички...то и времето таквоз.

аз бих си карала целогодишно на маратонки, ама не става  Confused
определено вече не жертвам удобството в името на модата  Naughty

аз не бих обула маратонки Rolling Eyes то всъЩност май 4е нямам  Shocked

# 213
еее край, повече не мога да те търпя  Crossing Arms
е че какво им е на маратонките? и Бил Гейтс ходи с маратонки, да не е прост? Crazy Stop

# 214
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
еее край, повече не мога да те търпя  Crossing Arms
е че какво им е на маратонките? и Бил Гейтс ходи с маратонки, да не е прост? Crazy Stop

ми аз ниЩо въпреки нямам  Rolling Eyes, ама ми се потят краката  Embarassed и се дразня. освен това с маратонки и изобЩо с равни обувки ми се струва, 4е не ходя, а се търкалям. Аз до преди втори номер не съм слизала от ток (не говоря за 8/12 см, но за 4/6...8  Twisted Evil). Сега неЩо съм се оставила по те4ението, та съм слязла на 3/4. оба4е лятото като изляза с инфрадито, първите дни ми идва да се застрелям... и ми се подбиват ужасно петите Rolling Eyes

# 215
това е защото си купуваш маратонките на пазара  Twisted Evil

купи си качествени и няма да ги свалиш повече  Grinning

аз ако не трябваше да ходя на работа, щях само с дънки и маратонки да движа и отгоре - пуловер, риза или потник според сезона.

Не че сега не съм с дънки   Embarassed

# 216
  • София
  • Мнения: 6 810
Честно казано простингът на Клеми сутринта ми дойде като гръм от ясно небе.
Сега се върнах малко назад да видя от какво е бил причинен, но не виждам. newsm78
Дали четем какво пишат другите или сме просто предубедени? В състояние ли сме да обсъждаме каквато и да е било тема?   Confused

допълвам: призовавам за релакс, не е необходимо да се доказваме пред останалите, има слънце за всички, светът е шарен
В състояние сме. Аз нямам нищо против различното мнение, имам против начина на изказването му.  Винаги можеш да изкажеш различно мнение без да обидиш инакомислещия, нали?


 ама горе описаното "то4но като на Клеми" не ми се струва  Crossing Arms
И да не го беше написала всички сме сигурни, че ти се върти точно тази мисъл в главата.  Wink

# 217
Честно казано простингът на Клеми сутринта ми дойде като гръм от ясно небе.
Сега се върнах малко назад да видя от какво е бил причинен, но не виждам. newsm78
Дали четем какво пишат другите или сме просто предубедени? В състояние ли сме да обсъждаме каквато и да е било тема?   Confused

допълвам: призовавам за релакс, не е необходимо да се доказваме пред останалите, има слънце за всички, светът е шарен
В състояние сме. Аз нямам нищо против различното мнение, имам против начина на изказването му.  Винаги можеш да изкажеш различно мнение без да обидиш инакомислещия, нали?

 ама горе описаното "то4но като на Клеми" не ми се струва  Crossing Arms
И да не го беше написала всички сме сигурни, че ти се върти точно тази мисъл в главата.  Wink

mission impossible в този форум  Heart Eyes

# 218
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
това е защото си купуваш маратонките на пазара   Twisted Evil

купи си качествени и няма да ги свалиш повече  Grinning

аз ако не трябваше да ходя на работа, щях само с дънки и маратонки да движа и отгоре - пуловер, риза или потник според сезона.

Не че сега не съм с дънки   Embarassed

 finger
нали на теб мога?  Wink

аз движа горе долу като теб, без маратонките. боти4ки, ботуШки, сабо, сандали с ток4е.

# 219
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Честно казано простингът на Клеми сутринта ми дойде като гръм от ясно небе.
Сега се върнах малко назад да видя от какво е бил причинен, но не виждам. newsm78
Дали четем какво пишат другите или сме просто предубедени? В състояние ли сме да обсъждаме каквато и да е било тема?   Confused

допълвам: призовавам за релакс, не е необходимо да се доказваме пред останалите, има слънце за всички, светът е шарен
В състояние сме. Аз нямам нищо против различното мнение, имам против начина на изказването му.  Винаги можеш да изкажеш различно мнение без да обидиш инакомислещия, нали?


 ама горе описаното "то4но като на Клеми" не ми се струва  Crossing Arms
И да не го беше написала всички сме сигурни, че ти се върти точно тази мисъл в главата.  Wink

Клеми, настрана, 4е не ти разбрах мисълта, оба4е, много те моля да ми кажеШ 4естно дали описанието на ДарЗаМен ти прили4а на някоя от твойте снимки.  Rolling Eyes

# 220
  • София
  • Мнения: 6 810
Не, не прилича точно поради тази причина, че никой не си държи "стерилно" жилището. Винаги се смесват и стари мебели, подаряват ти нови аксесоари, да не говорим, че като си хвърлиш чехлите, детските играчки, книги, недоизпити чаши и каквото се сетиш още, ще заприлича точно на това, което тя описва. Освен, ако нямаш домашна прислужница, която да върви след всеки и да прибира всяко нещо незабавно на мястото му и личен дизайнер, който в месеца веднъж идва да ти огледа жилището и да изхвърли всяка вещ, която не си пасва на първоначалния замисъл. И понеже не вярвам да се вписваме/те в гореспоменатите две условия, ще се получи ефекта на ДарЗаМен.  Peace
А мисълта ми мисля, че я разбра все пак.  Laughing
Абе много съм зле, така се бях ядосала снощи, сега гледам вече ми минава, да се ... в бързото отсърване, егати!

# 221
Чакай сега, Дарзамен не описва едно разхвърляно жилище (и съм сигурна , че нейното не е). Просто предметите са с история, със значение за нея. Чекмежето на баба ти не можеш да си го купиш с пари. Такъв стил е. жилището трябва да говори за човека, който го обитава.

а от модерните неща харесвам наистина смелите решения, а не такива иска ми се ама не ми стиска

Последна редакция: чт, 15 мар 2007, 17:18 от gioia

# 222
  • Мнения: 5 462
Сонита какво означава като селска къща ...??????Какви са селските къщи , в кой смисъл ..не разбирам ?
   -  Арте повера и на мен ми прилича като селска къща, но е факт, че  емного котирано от мнгоо хора.

# 223
  • Мнения: 3 388
Сонита какво означава като селска къща ...??????Какви са селските къщи , в кой смисъл ..не разбирам ?
   -  Арте повера и на мен ми прилича като селска къща, но е факт, че  емного котирано от мнгоо хора.

Аз честно казано нищо против нямам селските къщи. Дори обратното. Но не и като основен дом.
За мястото, което обитавам ежедневно, имам съвсем други разбирания. Някои сме ги приложили у дома, други не - първо, защото всичко струва  пари и второ, поради лиспа на място. Колкото-толкова, както казваше Джак Никълсън! Засега  Crazy

# 224
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Сонита какво означава като селска къща ...??????Какви са селските къщи , в кой смисъл ..не разбирам ?
   -  Арте повера и на мен ми прилича като селска къща, но е факт, че  емного котирано от мнгоо хора.

мисля, 4е сме малко осакатени в това отноШение, имаме неподходяЩи представи за "селска къЩа". макар 4е зависи кой какво село е виждал... аз такава с обзавеждане, прили4аЩо на арте повера, не съм посеЩавала. за мен селската къЩа е по4ти празна, с пе4ка, студена вода, тъкани 4ерги и някой китеник. и да не описвам цялата мизерия на типи4но родопско/македонско село... 18_ти век  Shocked

Общи условия

Активация на акаунт