Декоративни свещи или...

  • 46 685
  • 363
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 3 810
A сега ти кажи отде 10 за лев, че до полицията май бяха по- скъпи.

В момента топим восък Mr. Green

# 181
  • Мнения: 2 591
в магазините за 1 лв. има такива! при нас и в супермаркетите има от тези, българските (пише свещи за бита на тях) по 15 ст. едната и те имат повече восък (аз от тях купувам)! даже сигурно ще е по-добре човек цяла кутия да си купи от някой склад  Rolling Eyes

айде  Peace да покажеш скоро шедьовър  Mr. Green

# 182
  • София
  • Мнения: 983
...
 един комшия ни беше на гости и вика: абе Снеже, ти фобия ли имаш нещо към свещи, гледам навсякъде такива си наслагала  hahaha (чувал и той думата фобия и решил да я употреби човека, да се покаже, че и той знае чужди думи hahaha)

 hahaha Joy Joy Joy

# 183
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
един комшия ни беше на гости и вика: абе Снеже, ти фобия ли имаш нещо към свещи, гледам навсякъде такива си наслагала  hahaha (чувал и той думата фобия и решил да я употреби човека, да се покаже, че и той знае чужди думи hahaha)

Хаххахах, човечеца може и да си мисли, че по тоя начин се бориш с фобията си.  Joy Joy Joy

A сега ти кажи отде 10 за лев, че до полицията май бяха по- скъпи.

В момента топим восък Mr. Green

Мими, купих ги от магазина за 1лв. , който се намира на улицата на детската кухня.  Peace И аз чакам да видя нещо много красиво!  Hug

# 184
  • Мнения: 3 810
Ами ако се издъним? Thinking

Хич не чакайте нещо красиво да не ви разочаровам. Сега направихме едно сърце от комплекта...Но малката много реве и ще преустановим работа. Като станат няколко ще публикувам.

# 185
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
много харесвам такива големи свещи с много фитили  Heart Eyes в какво я отля  newsm78

Заплеснах се по думите на комшото и забравих да отговоря.  Embarassed И аз много харесвам такива големи свещи с много фитилчета.  Peace Калъпчето беше от една кутия - пластмасова от сирене в саламура "На баба".  Joy

# 186
  • Мнения: 2 591
ние и на една ще се радваме  Hug

аз пък се сетих за една кутия от парфюм Str8. ще е идеална за случая  Peace само още малко восък ми трябва и идея  hahaha

# 187
  • Мнения: 3 810
може да стане и от малките кутийки натурален сок- наклонена настрани и изтърбушена отстрани. newsm78
Аз май съм само по идеите... Wink

# 188
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
аз пък се сетих за една кутия от парфюм Str8. ще е идеална за случая  Peace само още малко восък ми трябва и идея  hahaha

Пробвай, ако искаш идеята с разноцветните парченца. Има стъпка по стъпка описано в сайта, който прати Лимонката.  Hug

# 189
  • Мнения: 2 591
да бе, вярно, имам едно сокче тъкмо под ръка...
то някой беше показвал в началото на темата от голям натурален сок...
аз по-скоро се чудя какво да сложа, че вие всички хубави неща вече ги направихте  Mr. Green пък и нали няма с какво да покажа в момента и ми липсва тръпка  Rolling Eyes

# 190
  • Мнения: 679
kadrokosa, много сполучливи свещи! Продължавай, сега ти си нашето вдъхновение  Laughing
Аз имам нужда от фантазията ви Heart Eyes. За рождения ден на дъщеря ми не исках да взимам от готовите детски свещи под формата на цифрички и купих обикновени бели свещички. Дебели са около 1см. Моля ви за идеи как да ги украся леко. Засега нищо не съм измислила. Чудя се дали да ги рисувам или да им залепя нещо в основата. Няма да е зле май и да им измисля някаква поставка, която да се забие в тортата.
Тортата ще е полянка с цветя, калинки и пеперудки от фондан.

# 191
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Ати, благодаря за милите думи по мой адрес!  Hug
Благодаря и на всички вас, че ме подкрепяте и изразявате мнението си! Много сте мили всички!  Hug  bouquet
Ати, веднага ми хрумва да вземеш разни цветенца или калинки, който са за декорация на подаръци, цветя и т.н., т.е. закрепени са към медна тел. Тази медна тел може да усучеш около свещта, а отгоре, за да се скрие телчицата може да сложиш цветна хартия или самозалепващо се цветно фолио. Мисля, че ще се получи интересно.  Peace За поставка може да ползваш тези, които са за тези свещи, които горят като фойерверк. Те си имат поставка и ако имаш ползвай тях.  Wink Другото, което се сещам за поставка е да си направиш сама от кухненско фолио.  Laughing Чакаме да видим резултати от творенията ти!   bouquet

# 192
  • София
  • Мнения: 316




Това е последното ми творение.Сега правя още две,но не са изстинали.schneee,едното е по твоя идея в рапан.kadrokosa,супер са ти произведенията и ме запалваш и мен с твоето голямо производство LaughingБлагодаря и на другите момичета за идеите  bouquet

# 193
  • Мнения: 2 591
geniko, страшна е! наистина! оцветява ли восъка или си взела сини свещи  Rolling Eyes моята е в син рапан синя свещ.... няма да повтарям, че не мога да покажа  #Cussing out

Ати, може да вземеш и от тези малките калинки-малинки и тем подобни, които се лепят, или да изрисуваш с window colours - със златист цвят например....

# 194
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Генико, много ми харесва свещта ти!  Peace  Браво! Това най-долу синя панделка с рапанчета ли е и накрая ли слага рапанчетата встрани или предварително?   Hug

Последна редакция: ср, 06 юни 2007, 12:02 от kadrokosa

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт