Декоративни свещи или...

  • 46 631
  • 363
  •   1
Отговори
# 195
  • София
  • Мнения: 316


Ето и следващите творения.Да kadrokosa залепих рапанчета по панделката.Накрая слагах рапаните и мидите отгоре,а отстрани ги почистих от восъка с ножче.schneee,смесих две сини свещи и получих този цвят.Нищо като можеш ще покажеш и твоя рапан LaughingМерси за хубавите думи

# 196
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Генико, браво, браво! Рапанчето свещ е страшно! Много нежно седи! Предполагам с лак си лакирала и декорирала, нали? Оххх, много романтично това с рапана.... Whistling

  bouquet

# 197
  • София
  • Мнения: 316
Да боядисах го с лак за нокти.Мн. е лесно и удобно.Ще купя още восък и ще пробвам една свещ с мн. фитили.И аз мн. ги харесвам.  bouquet

# 198
  • София
  • Мнения: 316



На първата свещ вече определено се виждат мидите и охлювите Laughing.Втората е последната за сега.

Последна редакция: ср, 06 юни 2007, 23:12 от geniko

# 199
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Иха, Генико, много са хубави и двете свещи. Първата така определено е по-интересна.  Wink За втората да разгадая ли как си направила ефекта със синия восък върху белия?  Wink Май се досещам. Когато вече напълно е изтинала свещта, си я потопила под наклон в разтопен син восък, нали? Добре се е получило! Laughing Hug Много ми харесва и чинийката на втората свещ!  Peace  bouquet

# 200
  • София
  • Мнения: 983
geniko, страхотни творения   bouquet

Ама вие, момичета,  много вдигнахте летвата, не е честно  Mr. Green

# 201
  • Мнения: 2 591
geniko, ти направо ми скри шапката - първо гоблени, после свещи  Hug невероятни неща правиш  Heart Eyes май почвам пак да се зарибявам  Blush рапанчето е мноооого красиво! а мидичките кога ги слагаш  newsm78 като позастине малко ли

# 202
# 203
  • Мнения: 3 810
geniko, страхотни са!
Особено рапана и мидата "къртят мивки"! Hug

# 204
  • Добрич
  • Мнения: 1 720

Мими, много се смях с теб!  Joy Joy Joy

Ето как си поразкрасих семплите свещи.  Wink Едната даже я палихме и малко се е обезформила.  Mr. Green
http://images17.snimka.bg/003097913.jpg

Йероглифа означава "хармония".  Peace

# 205
  • Мнения: 3 810
kadrokosa, лафа не е мой- в кавички е Mr. Green

# 206
  • Добрич
  • Мнения: 1 720

Е, няма значение чий е. Смешно ми стана.  Joy Не съм го чувала.  Blush

# 207
  • София
  • Мнения: 316
kadrokosa,  bouquetза свещите.Така са още по-хубави.С какво рисува в/у тях,ако не е тайна?Благодаря за хубавите думи момичета.Друго си е да те похвали човек Laughing Wink

# 208
  • Мнения: 3 810
на мен ми прилича на силиконовите боички за стъкло newsm78

# 209
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Гери, рисувах с акрилни бои на "Марабу".  Laughing  Hug

Общи условия

Активация на акаунт