Октомврийското ни бъдещо детенце маха вече с(ъс) ръчици и краченца

  • 11 773
  • 288
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 270
Ивон много съжалявам мила. Прегръщам те силно и дано да преодолеете по-лесно мъката. Наистина е много трудно но ден след ден колкото и да е трудно човек свиква с липсата. Моя дядо почина на Нова година и до днес като се сетя ми се насълзяват очите. С теб сме  Hug Hug Hug
Лус мисля че шоколада не би могъл да навреди, разбира се в умерени количества  Mr. Green Още повече че знам че помага при киселини  Mr. Green

# 286
  • Мнения: 405
rori аз пиех едно хомеоопатично лекарство"Vomitusheel"/Вомитосхил/ и много ми помагаше.Мойта доки каза,че мога да взимам само хомеопатични лекарства

rally Лек път ти пожелавам!!  Hug  Ах, как обичам да пътувам... Вземи ме с теб, ще ти нося багажа  и ще ти пея приспивни песнички Mr. Green  Joy

Ивон Съболезнования! Дръж се, мила! Едва ли има думи които да те накарат да се чувстваш по-добре, но знай, че имаш голяма онлайн / и не само / подкрепа от мен , а предполагам и от всички момичета тук. Ако мога да помогна с нещо-насреща съм  Hug  Hug

viodidi ти не си мисли, че никой не те надзирава, ами веднага си лягай, че иначе ще играят шамарите   hahaha

Luz шоколада аз си го ям в промишлени количества и никой не може да ме спре...то т'ва ми остана единствения порок  Mr. Green  Не мисля,че би могъл да навреди, освен да ти излезе някоя и друга пъпчица... newsm78

silverarrow10x за отзивчивостта  Hug


# 287
  • Мнения: 405
Дами, новата страничка е готова, надявам се да ви хареса  newsm03  Ако нещо съм пропуснала - пишете ми на ЛС

# 288
  • София
  • Мнения: 1 555
Мили момичета, много благодаря за подкрепата!  Hug

Съжалявам за всички вас, които също са преживели някаква загуба! Но наистина важното е, че нашите слънчица ни топлят сега и те са нашето бъдеще.  Hug

Аз започнах нормалния си живот, много работа имах днес, но пък вече се чувствам добре у дома при родителите ми. Милото може би ще се прибере в неделя и дано и той бързо се съвземе.

Видях, че имаме нова много хубава темичка, която е със страхотно заглавие.   bouquet Специални благодарности на авторките, там никакви лоши вести не приемаме вече.  Naughty
Идеята за албумчето също е чудесно. Можем да си направим едно за ехографски снимки, и за нашите коремчета в различните месеци.  Heart Eyes На мен вярно, че не ми стават повечето дрехи, ноо хич не си личи, че съм бременна....имам чувството, че както изведнъж посрастна коремчето, сега нещо спря да расте... newsm78 Но имам време, сигурно пък след 4-5 месеца ще се оплакваме колко ни тежи в горещините... Crazy

Пожелавам ви приятна вечер и хубави емоции през почивните дни!

А сега бързичко в новата тема... Party

Общи условия

Активация на акаунт