На колко годинки падна първото зъбче на детенцето Ви?

  • 3 330
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 248
на 5 и половина.Двата долни предни почти един след друг.И до сега няма други паднали. Peace

# 16
  • Мнения: 1 320
на 6 и 1/2 е , а още НИЩО не се клати

# 17
  • Мнения: 1 937
vpam, поглеждай отвреме навреме зад зъбките. При дъщеря ми започнаха да излизат отзад, без предните да помръдват, затова се наложи намеса на стоматолог.

# 18
  • Мнения: 4 053
на 6 и половина първото,а второ още няма паднало 
аз не се притеснявам Wink

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 123
Моя син беше на 5г и 10мес, когато паднаха долните две зъбчета - през един два дни Simple Smile.
След това когато беше на 6 и половина той подпомогна падането на горните две и си стоя така около 9-10месеца без горни зъби Joy Добре че като беше малък бяхме правили по друг повод рентгенова снимка на главата, та там се виждаха зародишите на постоянните зъбки и не съм се притеснявала Wink

# 20
  • Мнения: 2 567
Беше на 5 години и 2 месаца като и паднаха на един път долните два предни зъба. Два месеца по късно и паднаха пак на един път горните два преди зъба. До първи клас имаше 8 сменени, но за сметка на това от тогава няма вече нито един клатещ се или паднал зъб и това почва да ме притеснява. Кучешките май трябваше вече да са почнали поне да се клатят  Thinking Често се оплаква, че я наболяват и си мисли, че и се клатят, но не.

# 21
  • Мнения: 324
На 5 и половина, на летния лагер от градината, много страдах, че съм пропуснала този важен момент  Sad

# 22
  • Мнения: 465
Точно преди първият учебен ден беше направил 7г. Peace

# 23
  • Мнения: 2 556
Синът ми е на 6 и половина, няма никакъв признак за скорошно падане на зъбче и много се тревожи, тъй като всички приятелчета в детската вече имат поне по 1 паднал зъб  Confused Simple Smile

# 24
  • Мнения: 2 700
На дъщеря ми й падна на 5 г. и половина (когато тръгнах да записвам в дневника й се оказа, че е паднало на абсолютно същия ден, в който й е избил преди 5 години).
Приятелката й си си смени първия зъб на 7 и половина.
При всяко дете е различно и строго индивидуално.

# 25
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
На 5г и половина през няколко дни паднаха долните два. До шестия и рожден ден бяха вече пораснали новите два.

# 26
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Малко преди да стане на 5г. падна първия зъб. Съвсем скоро се сбогува и с втория. На мен пък ми беше притеснено, че беше твърде рано.

# 27
  • Мнения: 2 255
мисля, че е много индивидуално  Rolling Eyes моя син нямаше 5 години като му падна първото зъбче  tooth

# 28
  • Мнения: 388
Точно преди първият учебен ден беше направил 7г. Peace
По същия начин.Първия учебен ден без два предни зъба,само дето беше на 7г.6м. Peace

# 29
  • Мнения: 402
На 4 години и 8 месеца.
Много се притесних, че е рано, но детския зъболекар ме успокои, че е доста индивидуално.
В момента сме на 8 години и 1 месец и имаме 10 постоянни зъба и 2 клатещи се.

Общи условия

Активация на акаунт