Как времето бързо лети, през АВГУСТ нашето бебче ще се роди

  • 12 223
  • 293
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 660
Значи дава снимка и няма проблем да присъства мъжа ми така ли Ира?
да няма проблем,мъжа ми винаги е с мен по прегледи,дава снимки 3 боря и доклад за това което е видял,аз моят документ с прикрепените снимки ще го нося на лекарката която ще ме изражда,но дори и да не искаш пак дава,запис на диск не ми е дал,ама аз и не съм искала,тези документи ми са достатъчни,на едната снимка му се вижда личицето,на другата сърцето и на последната пишлето му,а и още
 една където е цялото на нея,ами това е май,всичко в кабинета  е много добре
оборудвано,виждаш  на малка плазма  срещу тебе бебето:) Hug
абе всичко е ок,ще видите и че при Вас ще е така. Peace

# 286
  • Мнения: 941
здравейте и от мен
Гита, iranikolova честити ви щъркелчета

sevda_lina това го питам от доста време, но никой не ми е отговорил, аз мисля да ходя

и  на мен може да ми сложите розаво щъркелче, пак ще си имам девойка

# 287
  • Мнения: 564
Здравейте мами  Hug!!!!
Направо ми се изви свят колко сте изписали от сутринта  Shocked!!!! Ноо това е добре Simple Smile има с какво да се занимавам докато си дойде милото!!!
Аз днес бях на БХС, в понеделник чакам резултати..В понеделник също съм на ФМ при доктор Спасов в Педиатрията, не съм чувала нищо май за него, но ми казаха, че е специалист детска кардиология и имал опит във ФМ. Другото хубаво е, че ще мога да ида и при Томова, оказа се, че моята гинеколожка при която ходя я познава и ще я помоли да ме вмести някак си...Дано стане близките 2 седмици Praynig..Малко се притеснявам, че съм се повманиачила на тема ФМ  Blush, ама...толкова е хубаво да си го гледаш дребосъка на хубав ехограф..Слава Богу при Спасов ще ми е безплатно (‌покрива го клиниката‌), та ще плащам само за Томова, но след всичките суперлативи за нея, явно си заслужава!
Сега отивам да си забъркам малко спаначе и ще си полегна да си ви чета!
Поздрави за всички които имат повод   bouquet!!!

# 288
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Клара, честито  stork-girl
Ираниколова, на теб честито  stork-boy
Момичета, темичката отива към приключване. Досега се мъчех да оформя нова тема, но нещо не ми се отдава  Embarassed Бутона "нова тема" лесно да го натисна, но с оформлението не можах да се справя. Някой по-сръчен от мен има ли? Явно ще ми трябват малко уроци  Embarassed

# 289
  • София
  • Мнения: 5 744
Клара честитомомиченце и на теб! Еее..... имало още девойки бре Simple Smile Много се радвам като чуя за някоя мама разбрала  пола на бебчо! Heart EyesДа са ни живи и здрави! А за темичката даа.....към края си е Flutter Искам да ви попитам до сега колко пъти са ви изследвали урина и кръв? Мен до сега кръв ми е взимана 2 пъти а урина 1  newsm78 та се чудя..... не е ли малко?

Последна редакция: вт, 13 мар 2007, 19:17 от dimianki

# 290
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 358
.... Искам да ви попитам до сега колко пъти са ви изследвали урина и кръв? Мен до сега кръв ми е взимана 2 пъти а урина 1  newsm78 та се чудя..... не е ли малко?

На мен два пъти, но първия път излезе, че желязото ми е малко над горната граница, та сигурно за това. Утре ще видя резултатите от второто.

# 291
  • София
  • Мнения: 5 744
Аз мисля в Петък като ходя при доки да си го попитам все пак дали не е време за нови изследвания? То по някой път е по добре и ние да си подсещаме Simple Smile

# 292
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Момичета, новата тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=172641.0

# 293
  • Мнения: 1 216
На мен пък ходенето на лекции ми се струва скучничко малко. Не е ли по-интересно да се учиш в движение спрямо бебето.
А за този д-р Марков бре какви неща се чуват, ще взема и  аз да се запиша при него. Засега не съм ходила при никое от "имената", които се споменават във форума, но пъм са ми правили морфология таман на двама доктори. Знам ли...

Общи условия

Активация на акаунт